PDA

View Full Version : Този човек ще ме побърка,а вече ме е объркал достатъчно!



nasty_f
01-17-2008, 19:57
Здравейте!
Всичко започна...хаха,няма да познаете!?От дискотеката и от алкохола.Преди не смеех и да го погледна,беше най-неосъществимата мечта според мен!Хубав,умен...и голям за мен :neutral: Но ето,че един хубав ден,или по-скоро вечер се започна :cry: !Бях пиинала и отидох при него да му вдигам самочувствието!А знаех,знаех че има приятелка от 5 години!Готина,не знам дори как ме е забелязал...Иии,отидох аз при него да си поговорим.Взе ми телефона и сутринта към 5 и нещо,6 ми звънна!Говорихме си,всичко ок.На следващата вечер пак.После по някой друг смс...Докато не дойде 21.12.07г. и празнуването на един рожден ден.Събрах смелост с алкохол,както винаги до сега :-x и го викнах.Без да му задавам никакви въпроси го целунах,знаех че съм му симпатична.И преди това бях чувала,че питал за мен,коя съм,как се казвам и т.н.След тази целувка ми писа смс,колко е била сладка целувката и че никога нямало да я забрави и ... колко съм му липсвала.Замина в Сф.,пак се върна за петък и събота.Бях с него отново и отново и отново и отново...Влюбена съм,каза ми че и той е влюбен в мен,но му е трудно да вземе решение да зареже ли приятелката си,заради мен,защото много съм го обърквала.Не стига,че не бил в добри отношения с нея,а и съм се появила аз и съм го объркала още повече.Този човек се държи перфектно с мен,какви смс-и ми пише...ЛЕЛЕ!И аз се радвам,но винаги съм казвала,че чувствата трябва да се показват,а не само да се говори!До една степен ги показва,нооо веднъж хванах него и приятелката ми да флиртуват и се ядосах.Беше в дискотеката и го последвах,като тръгна да излиза и му казах,че съм го хванала с приятелката ми!Той започна да ми обяснямва,че и е казал,че ме харесва,че нз си какво.Изпокарахме се,сдобрихме се!После разбрах,че преди мен понеже изневеряваше на приятелката си с друго момиче,че я е лъжел,че е скъсал с приятелката си,или че е щял да скъса с нея!А това беше доста отдавна.Сега осъзнах,че и мен лъже така.Започна да си идва по-рядко.А иначе постоянно ми повтаря колко е влюбен в мен...Да му кажа ли да направи избора си м-у мен и приятелката му?Все пак ми писна да съм втора,ужасно е!Не го пожелавам на никой!Много ме обърква този човек,много!А съм толкова влюбена!

comics
01-17-2008, 20:01
А ти какво искаш? Отговори си на този въпрос. Ние не можем да знаем :)

SINDEL
01-17-2008, 20:13
Разбирам те, мили4ка, ужасно е да си втора.
Знам за какво говориш от ли4ен опит.
Виж, според мен или той те използва, за да полу4и малко разнообразие - все пак ходи с едно моми4е 5 години, или те оби4а, но наистина е объркан и не може да зареже приятелката си на момента. Трудно е да скъсаш с 4овек, с когото си бил години, заради друг, когото едва познаваш. Разбирам го.
За съжаление само ти би могла да прецениш дали да му вярваш или не. Ако не те лъже и наистина те оби4а, то в един момент ще се раздели с другото моми4е. Просто трябва да му дадеш времето, което му е необходимо, за да събере сили и да го направи. Но 4акането може да те съсипе, имай го предвид.. Особено ако се окаже дълго. Това да няма време за теб, да го виждаш рядко, да се криете.. Вси4кото това може да бъде адски изтощително, защото го оби4аш и го искаш до себе си. Но няма как..
Каквото и да става, не му позволявай да те разиграва. И ако в един момент не издържаш, махни се, остави го или просто му кажи да избира. Не можеш да го 4акаш ве4но.
Успех, мили4ка, наистина не знам какво друго да ти кажа :)

DivoTo_KoTe
01-17-2008, 20:13
според мен,и тебе лъже така както всички други,дори и приятелката си. Знам,че звучи ужасно,но това е моето мнение.

koalka
01-18-2008, 06:59
На такова момче не може да се вярва.Използва красотата си, за да омайва момичетата и да ги кара да страдат повече, а защо...заради едното самочувствие?Може много да ти харесва, но ето- ти вече страдаш за него, а просто не си струва, защото вие няма да сте заедно и той не може да ти даде нищо.

Iv4eTy
01-18-2008, 10:15
Не му се връзвай особено щом преди теб е лъгал друго момиче по почти същия начин... не си заслужава. Явно е страхливец и неможе да остави приятелката си, и просто като се скарат нещо се занимава с други момичета просто за забавление... Гадно е чувството, че някой те използва, обаче теб май тоя те използва за развлечение.

MiMcHeToOo
01-18-2008, 11:01
Пфф тоя или яко те ебава или е задръстен до такава степен, че не може да осъзнае кви мизерий прави!

trg_ahmed
01-18-2008, 11:13
АпФфФ :lol: :lol:

А бе к0 му са връзваш на т0я бе т0й т0с е 0т "женч0вците" какт0 ги наричате :-x :-x

Така че не му казвай да избира а му кажи да та 0стави намира,п0вярвай ми ще х0ди с теб 2 седмици,1в0 щ0т си малка и сам0 да та ...(сещаш се)... и п0сле ш' п0чне да ти изневерява и да търси причини да се карате... :!: И под деиствиет0 на приятелите си (щ0т каза че си малка) ш' та зареже :|

Така че му тегли една майна и му кажи да си гледа ра0тата.


ПП:Забравих да кажа че ак0 сега тръгне с теб п0сле какви пр0блеми ще имаш:
1.Ще казват че разваляш хубави връзки 0т завист!
2.Сегашната му приятелка (от 5 г0д дет х0дят) ще ти създава пр0блеми за да си г0 върне
и 0ще п0др0бн0сти ама вие не сте зрели не знаете нищ0 за 0тн0шенията и дайте да скачаме на батк0вците,после плач нерви щ0 бил са държал така щ0 изневерявал еми кат0 сте тъпи и слепи :x

Така че без да знаете к0е как ст0и с връзките между х0рата не са мятайте на батк0вци,по възм0жн0ст и на връстници не са мятайте,а си играйте с кукличките :-x :-x


ППП:съжалявам за грубия език ама накрая са изнервих :!: :evil: :evil:

to6eto125
01-18-2008, 15:04
Здравейте!
Всичко започна...хаха,няма да познаете!?От дискотеката и от алкохола.Преди не смеех и да го погледна,беше най-неосъществимата мечта според мен!Хубав,умен...и голям за мен :neutral: Но ето,че един хубав ден,или по-скоро вечер се започна :cry: !Бях пиинала и отидох при него да му вдигам самочувствието!А знаех,знаех че има приятелка от 5 години!Готина,не знам дори как ме е забелязал...Иии,отидох аз при него да си поговорим.Взе ми телефона и сутринта към 5 и нещо,6 ми звънна!Говорихме си,всичко ок.На следващата вечер пак.После по някой друг смс...Докато не дойде 21.12.07г. и празнуването на един рожден ден.Събрах смелост с алкохол,както винаги до сега :-x и го викнах.Без да му задавам никакви въпроси го целунах,знаех че съм му симпатична.И преди това бях чувала,че питал за мен,коя съм,как се казвам и т.н.След тази целувка ми писа смс,колко е била сладка целувката и че никога нямало да я забрави и ... колко съм му липсвала.Замина в Сф.,пак се върна за петък и събота.Бях с него отново и отново и отново и отново...Влюбена съм,каза ми че и той е влюбен в мен,но му е трудно да вземе решение да зареже ли приятелката си,заради мен,защото много съм го обърквала.Не стига,че не бил в добри отношения с нея,а и съм се появила аз и съм го объркала още повече.Този човек се държи перфектно с мен,какви смс-и ми пише...ЛЕЛЕ!И аз се радвам,но винаги съм казвала,че чувствата трябва да се показват,а не само да се говори!До една степен ги показва,нооо веднъж хванах него и приятелката ми да флиртуват и се ядосах.Беше в дискотеката и го последвах,като тръгна да излиза и му казах,че съм го хванала с приятелката ми!Той започна да ми обяснямва,че и е казал,че ме харесва,че нз си какво.Изпокарахме се,сдобрихме се!После разбрах,че преди мен понеже изневеряваше на приятелката си с друго момиче,че я е лъжел,че е скъсал с приятелката си,или че е щял да скъса с нея!А това беше доста отдавна.Сега осъзнах,че и мен лъже така.Започна да си идва по-рядко.А иначе постоянно ми повтаря колко е влюбен в мен...Да му кажа ли да направи избора си м-у мен и приятелката му?Все пак ми писна да съм втора,ужасно е!Не го пожелавам на никой!Много ме обърква този човек,много!А съм толкова влюбена!
mn dobre znam kakvo ti e i az sum bil v takava situacia mn e gadno naistina :cry: prosto trqbva da re6i6 da li ima6 dostoinstvo ili ne ako izka6 da si s nego tova naistina e otdelen vupros po dumite ti izka6 no da ne si vtora izbora za vs e tvoi

TheNewReligion
01-18-2008, 15:16
omg zareji go tolkova li si prosta 4e da ostavi6 nqkuv sladuk pederast da si igrae s teb !

kifla
01-18-2008, 15:31
Я малко се осъзнай и му кажи да избира :evil: Никое момиче не заслужава да се чувства като просто резерва за някое момче,защото в случея ти май се явяваш резервата хлътнала до уши по момчето, а в същото време той се занимва с приятелката си и кой знае с още колко като теб! #-o

honda^
01-18-2008, 16:33
Не разбирам за6то след като знае6, 4е те лъже иска6 отново да си с него... Това не е ли малко мазохизъм??? А това, 4е е влюбен са пълни простотии, според мен. На такаива думи не трябва много много да се вярва. Не спомена никъде, 4е ти е доказал тези си 4увства. Замисли се дали си струва да си с този 4овек. Не ти е проблема това, 4е си 2рата (а повярвай аз ли4но знам какво е... бях такава близо 2 години), а това, 4е иска6 да си с някой, който само те използва(поне така мисля), знае6, 4е те лъже и продължава6... И така до къде?!?!?!?

to6eto125
01-18-2008, 17:02
mojebi izka da e s nego za6toto e vlubena
ti nqkoga da si izpitval tova 4uvstvo????
mai ne kato go po4uvstva6 kaji pak ama ne na dumi to nqma obqsnenie kakvo e 4uvstvoto po prekrasno ne6to nqma no toi ne e v neq tova e qsno 4e q luje no tq e i tova q spira
(ima mn prosti hora kato neste 4uvstvali lubovta ne pi6ete :x )

lovelyone
01-18-2008, 17:04
Эарежи го,не си эаслужава.Щом е лъгал онова момиче,мислиш ли,че не лъже и теб?Явно иэполэва красотата си само,эа да омайва момичетата и да ги лъже.Недей да си эатваряш очите пред подобни жалки постъпки.Прекрати нещата,ако не искаш да си останеш втората,а эащо не и третата или четвъртата ?Надали си само ти..

iMmOrAl`GiRl
01-18-2008, 18:01
Ами според мен не си струва,защото явно той е такъв и няма да се промени.Но щом мислиш,че истински го обичаш....тогава кажи му веднъж да избере с кого иска да е и ако каже,че иска да е с теб-помисли дали можеш да му вярваш истински и така
Мисля,че най-добре е обаче да се опиташ да го забравиш колкото и клиширано да звучи,за да намериш някого,който повече ще те уважава и въобще обича,но ти си преценяваш
айде успех :)

Sevt
01-18-2008, 18:06
Трудно е да скъсаш с 4овек, с когото си бил години, заради друг, когото едва познаваш.

Много точно казано....не бързайте да го съдите момчето, може наистина да е адски объркано....огромната част от вас / да не кажа всички / изобщо не можете да си представите какво са 5 години и колко безумно страх да те е да останеш без такъв човек.....все едно ти изтръгват корените до толкова се сближават хората за такова време...и същевременно може наистина да изпитва нещо към авторката....оффф тая тема ме вкарва в некъв филм дето и сам достатъчно съм се вкарал в него, както и да е :|

inSane_baby
01-18-2008, 18:13
moq savet: ne se vlubvai! :smt001

sh0 ne guv0rish s friendkata mu nameri i nomera i i se ubadi am bez da kaash che si ti kai gajetu ti ti izneverqva s 1 moq fr ~ taka shti e po lesnu a snegu naistina guvuri i mu kaji che se chustfash zle kato FTORA i da pubarza s izb0ra

Sevt
01-18-2008, 18:52
moq savet: ne se vlubvai! :smt001

sh0 ne guv0rish s friendkata mu nameri i nomera i i se ubadi am bez da kaash che si ti kai gajetu ti ti izneverqva s 1 moq fr ~ taka shti e po lesnu a snegu naistina guvuri i mu kaji che se chustfash zle kato FTORA i da pubarza s izb0ra

Кво е тва курвенско поведение ? " Земи се обади на гаджето му " е девойки като не можете да говорите честно и направо с момчето, не правете грешката да правите курвенски номера :!:

SINDEL
01-18-2008, 19:06
Стига бе хора!
"Забрави го", "Намери си друг".. :?
Моми4ето е влюбено, не става толкова лесно.
Надява се да бъде с това мом4е, иска й се. Не вярвам, 4е ако бяхте на нейно място, щяхте да можете да кажете окон4ателно край, докато все още тайни4ко се надявате, 4е нещо може да се полу4и.
Знам какво говоря, било ми е същото. Ситуацията е ужасна, няма лесен и безболезнен изход от такова нещо..
Става ми безкрайно мъ4но като 4ета тази тема :( Дано авторката се оправи по някакъв на4ин.

Krem4eto
01-18-2008, 19:16
Ух...Много гадно положение наистина...Просто няма смисъл да те разиграва така...Колкото до тази връзка с приятелката му..никак не е малко 5 години...Просто няма смисъл да се занимаваш с него...

honda^
01-18-2008, 19:32
mojebi izka da e s nego za6toto e vlubena
ti nqkoga da si izpitval tova 4uvstvo????
mai ne kato go po4uvstva6 kaji pak ama ne na dumi to nqma obqsnenie kakvo e 4uvstvoto po prekrasno ne6to nqma no toi ne e v neq tova e qsno 4e q luje no tq e i tova q spira
(ima mn prosti hora kato neste 4uvstvali lubovta ne pi6ete :x )
Виж сега... Това 4увство съм го изпитвала. Знам много добре за какво става въпрос. Както писах в предния си коментар и аз съб била 2рата по4ти 2 години. Много добре разбирам моми4ето. Знам колко е тежко и болезнено, за това й казах да не се занимава. О6те пове4е, 4е той явно си е такъв(женкар). За6то само да се мъ4и??? Просто това, 4е съм била "другата" ме нау4и, 4е не трябва да се забърквам с такива мом4ета. По-добре е... вместо да си създавам главоболия. А ти не ми обяснявай, 4е не съм изпитвала любов. Просто няма6 никаква представа как стоят не6тата...

sh3_1s_7h3_0n3
01-18-2008, 20:23
Ти би ли искала да си с такъв човек, който е способен да изневери на приятелката си, и да накара друга да се чувства като 'втората' в живота му? А и кой знае дали си втора, трета, или четвърта. Никога не можеш да бъдеш сигурна в нищо.

Briseis
01-18-2008, 21:41
Хубаво ще му кажеш да избира. Но той ще избере приятелката си. Никой няма да остави питомното, за да гони дивото.
Ако искаш да си с него това е единствения начин. Не му дръж сметка за приятелката му и кога ще скъса с нея.
Ако те харесва достатъчно ще я остави. Ако ли не - времето ще ти покаже как да действаш...

Blab
01-18-2008, 22:09
Хубаво ще му кажеш да избира. Но той ще избере приятелката си. Никой няма да остави питомното, за да гони дивото.
дрън, дрън, дрън...
SINDEL и Sevt са прави.(за мен)

nasty_f
01-20-2008, 15:49
Благодаря на всички за съветите.Разбрани хора се оказахте...Помислих си,че някои от вас може да ме изкарат "курва" или нещо подобно.Аз не съм писала,че го обичам,а че съм влюбена!Не знам,и според мен няма смисъл да се занимавам.Аз знам,че никога няма да я зареже,защото си мисли,че като съм по-малка не знам какво искам и ако зареже приятелката си,с която е бил 5 години няма да иска от мен връзка за малко и не знае,че бих била с него много дълго.Но в никакъв случай не казвам ВИНАГИ!Но ме е страх да започна темата за приятелката му!До сега той само ми е казвал,че не са в добри отношения,ноо аз не съм му казвала нищо!Мерси за съветите!

Den4oski
01-20-2008, 15:58
za6to li mi e poznato.. pisnalo mi e ot takiva prosto go zareji za da ne si igrae s teb ili prosto da izbere po4akai malko i vij kak 6te s erazvbiqt ne6tata i destvai uspeh :wink:

garvana666
01-20-2008, 16:06
ако обича6 не6то истински го пусни на свобода ако то те оби4а 6те се върне при теб :neutral:

babylove
01-20-2008, 17:56
zareji go, sig sam 4e mn qko te ebava toi si ima priqtelka ot 5 god i nqma da q zareji zaredi tebe ama samo 6te se pozabavlqva kat ta ... posle 6ta zareje i 6e ide pri priqtelkata si :(

FizeuRa
01-20-2008, 19:20
Цялата ти история напулно повтаря моята,все едно аз съм писала всичко това :( ами какво да ти кажа значи аз казах на момчето което обичам да избира,той избра мен но в крайна сметка сега е отново с нея :cry: и бъди сигурна че ако ти каже че иска да е с теб рано или късно ще те зареже заради другата - или ще ти изневерява щом го прави и докато е с сегашното си гадже... и когато сте двамата той няма да е напулно с теб... казвам ти го защото го преживях а и плюс това те са заедно от 5 години :shock: .... и най добре е ти да го оставиш а не само да се подпираш на надеждите си :-# .наистина болката е отвратителна и още повече да знаеш че си втора... напълно те разбирам.но не го оставяй да се подиграва така,но все пак ако наистина мн мн го обичаш бори се... но имай едно на ум. ти решаваш :?

freedom
01-20-2008, 21:37
Мен също... :smt117

nasty_f
01-21-2008, 12:01
Вече няма смисъл да ми давате съвети.Питате се защо?Вече разбрах всичко за този...не знам дори как да го нарека.От вчера не съм спряла да плача :cry: :cry: :cry: :cry: Вече тотално и напълно се отказвам да се занимавам с някого,просто ако някой се интересува от мен-нека ме търси,вече никога няма да се захващам с женкари,лъжци и всичко възможно,което е лошо!Чудя се какво толкова съм направила,та Бог така ме наказва.Веднъж вече ме излъгаха толкова яко и нали си казах,че вече няма да плача,за човек,който не ме заслужава,нали си казах,че Новата Година ще бъде изпълнена с по-хубави моменти,нали си го обещтах,мамка му!Дори достойнството си не мога да задържа,а какво остава за другото.И в случая аз съм единствената глупачка,защото давам да ме разиграват,давам да съм втора,а това нямаше да се случи!НАЛИ!?Аз съм една бъзливка,която я е страх да приеме горчивата истина!ТАКА Е и го знам много добре,поне го осъзнавам.А сега ще ви кажа какво разбрах...


Вчера сестра ми ми каза,че си е говорила с нашата най-добра приятелка-и двете сме най-добри приятелки с едно момиче.Но й е казала изришно да не ми казва какво е станало,понеже може да й се разсърдя,но все пак кака ми ми е сестра,остава и да не ми каже...и на първо място-човекът,който най-много се интересува от мен-милата ми сестричка,като ме видя че плача се разплака с мен #-o ...Писах Ви преди това,че приятелката ми се е натискала на въпроснот момче,но аз се разсърдих на него,а не на нея,тя беше пиинала и съм сигурна,че не е искала да ми направи гадно...И нали Ви писах какво ми каза,като са си говорили на саме тогава.Каза ми,че й е казал,че не я харесва,а харесва мен!И познайте какво се оказа,от първия път!?Излъгал ме е ](*,) :-k .ОТНОВО!Нали нямаше да позволявам да ме лъжат,нали щях да гледам на първо място мен и никой друг!Нали?Е,не!Това е невъзможно.Казал й е,че е много хубаво момиче,и понеже преди са били няколко вечери заедно-не знам какво са правили,но са били заедно и той й е казал,цитирам:"Спомняш ли си преди колко ни беше хубаво!Не знам за теб,но аз се сещам!".После на един рд едно момче ме покани на танц,от наща компания и той се ядоса и покани приятелката ми-това беше по миналия петък и и и е казал "Този танц няма да го забравя никога!" ... Браво и на поета!Е кажете ми,как бихте се почувствали Вие на мое място!?И вчера се напих и той ми писа,че съм му липсвала страшно много.Аз му писах "А танца с ... не ти ли липсва,надявам се да не си го забравил!"И той ми писа,че аз съм танцувала с друго момче,защо да не и той...И му писах само,че според мен вече няма смисъл да се занимавам с него,все ми е тая,защото преди това ясно го предупредих,че няма да търпя повече лъжи,а какво стана!Той ми писа,че харесвал само мен,че не издържал така като му пиша,че явно съм била малка,щом не разбирам неговите думи.Аз само му върнах смс,ако найстина толкова държи на мен да ме остави на мира,или мен или приятелката си.Естествено,писа ми,че му е трудно и аз му казах,че го разбирам,но веднъж и той ДА МЕ РАЗБЕРЕ,мамка му!Винаги се съобразявам с другите и гледам техния кеф,но не и моя.Коя съм аз,а?Щом вече и на себе си не държа за какво говорим!Винаги съм гледала на другите да им е добре и да са доволни,за нещо,което е трябвало да стане от моя страна,а моя кеф-кой ме пита,винаги на последно място,ако остане нещо!ВИНАГИ ТАКА Е БИЛО!Но аз съм си и виновна,защото позволявам да ми се "качват на главата"...Направо съм...толкова разочарована от него,а какво ми говореше само.Сега ми става ясно,че той добре си научава репликите и ги повтаря на всяко момиче!НА ВСЯКО!И така...Дано някой ден случа на подходящия човек,а сега не ми остава друго освен да се изправя и да продължа напред.Животът ми продължава,а той не е моя живот!Не го пожелавам на никой от този сайт,дори на най-злия си враг #-o Чао момичета и момчета!