PDA

View Full Version : Добре де малко е тъпо ама...почувствах нужда да споделя



MartyParty
01-17-2008, 20:05
Така така...първо да кажа,че не си падам голямо мрънкало и не споделям много много.С приятеля ми ходим от година.Разбирасе не винаги всичко е било перфектно,но проблемът е,че живеем на солидно растояние един от друг.Това винаги ме е мъчело макар и малко.Просто...страшно много ми липсва.Гледам например съучениците ми в междучасията се натискат туй онуй :-k пък аз с него се виждам...веднъж да две седмици,даже понякога три.Завист ли е и аз не знам. :-k :-k :-k Много си го обичам.Той е най-хубавото нещо,което някога ми се е случвало...И въпреки всичко...никой не вярва...никой не възлага големи надежди и всички викат "Ще ти мине,ще ти мине". Еми аз пък не искам да минава и не искам да си хващам друг.Искам си него :cry: Но не ми е ясно кой дявол го е пратил толкова далече :!: :?:
Предполагам,че много от вас сега се смеят,но това е положението :( Съжалявам ако съм била досадна.Лека вечер :)

DivoTo_KoTe
01-17-2008, 20:08
Щом се обичате,едно разтояние няма да ви раздели.Има телефони,компютри нищо,че ваш'те после ще мрънкат,че ти е голяма сметката. :P

И лека нощ

Scared_Straight
01-17-2008, 20:25
Моята най-добра приятелка е от София живеем блок до блок. В момента прави 6 месеца с приятеля си от Бургас.Няма невъзможни неща.А това с междучасията си е благородна завист разбирам те

comics
01-17-2008, 20:36
Ем и аз съм така с моята приятелка- аз съм от Варна, тя- от Троян. Ясно ми е за какво става дума

bungle
01-17-2008, 20:39
Споко, дечко, в момента гаджето ми е във Варна, а аз в София. И се виждаме доооста рядко. А съм свикнала да е до мен винаги. Горе главата. Не го мисли толкова, забавлявай се.

Scared_Straight
01-17-2008, 20:45
Ето виждаш не си само ти. Погледни и от добрата страна,че ако сте прекалено много заедно бързо ще си писнете.Така става при повечето хора които познавам.

comics
01-17-2008, 20:48
Ето виждаш не си само ти. Погледни и от добрата страна,че ако сте прекалено много заедно бързо ще си писнете.Така става при повечето хора които познавам.
+1
И все пак боли. Искам да я прегърна, да я целуна, да е близо до мен, а не става :cry:

vvs_go
01-17-2008, 20:49
da poznaq li ti jivee6 v burgas a toi v montana q zemi se stegni

MartyParty
01-18-2008, 06:34
da poznaq li ti jivee6 v burgas a toi v montana q zemi se stegni
Ами не аз живея в София,а той във Владая (ако някой от вас знае изобщо къде е това) Знам,че можеше да е и доста по далече.Чуваме се често,самоче това не помага много.Има толкова много неща,които искам да му кажа,а по тела не мога.И както каза comics имам нужда да е при мен.Все пак виждам,че не съм единствената такива проблеми :-) Мерси много за мненията дадени до сега.

koalka
01-18-2008, 06:41
Никой не може да те накара да бъдеш с друго момче, ти и не можеш.Просто искаш с него и трябва да останеш с него, ако се обичате, въпреки разстоянието.Е, 2 седмици не са чак толкова време, има хора в по-тежки ситуации.Не си разваляй хубавата връзка само заради това разстояние.

fr3e_s7yle
01-18-2008, 11:06
Разбирам те .. и аз съм ф тфа положение само че мене ме делят 5 КМ :D

MiMcHeToOo
01-18-2008, 11:11
Търпиш и чакаш. Не можеш да го преместиш по - близко ...

slun4ice_90
01-18-2008, 13:52
Разбирам те и на мен ми липсва един човек,който е много далеч от мен.Казвала съм го и пак ще го кажа,такива връзки нямат бъдеще дори наистина да се обичат двама души в един момент им писва.Кофтито е и,че когато той се нуждае от мен,аз няма как да съм при него...така и обратното. :? Това разстояние и тези връзки поне за мен нямат бъдеще,освен,когато момичето и момчето са достатъчно големи и искат да живеят заедно защо не?!И това бих го направила при пложение,че момчето си заслужава разбира се. :idea: 8)

honda^
01-18-2008, 16:19
Ами не е тъпо... Разбираемо е да ти липсва. След като не иска6 да си с друг просто трябва да търпи6 да си по-4есто сама. Дуг вариянт не мисля, 4е има.

Krem4eto
01-18-2008, 19:09
da poznaq li ti jivee6 v burgas a toi v montana q zemi se stegni
Ами не аз живея в София,а той във Владая (ако някой от вас знае изобщо къде е това) Знам,че можеше да е и доста по далече.Чуваме се често,самоче това не помага много.Има толкова много неща,които искам да му кажа,а по тела не мога.И както каза comics имам нужда да е при мен.Все пак виждам,че не съм единствената такива проблеми :-) Мерси много за мненията дадени до сега.

Та вие сте в един град...Това , че са ви отдалечени кварталите нищо не значи...Какво сега ако беше в Москва , тя е страшно голяма ...щяхте да се виждате на 2 месеца ли :shock:
Честно казано аз ако бях на тебе , щях много добре да си поговоря с него , за това колко често се виждате...

MartyParty
01-19-2008, 08:46
Говорили сме си доста пъти. :( Той е събота и неделя на работа там по цял ден,а делничните дни пак не става,щото пътя от нас до тях е час и половина и най-много за по един час да се видим. :neutral: Абе кофти работа общо взето.

pyfpaff
01-19-2008, 19:22
ako iskash vqrvai no sum sushtoto polojenie..50-60 km ni delqt..na 2-3 sedmici se vijdame za po 6-7 chasa i tova e..obichame se naistina mnogo i razstoqnieto ni ubiva..za tova i kusahme 1 pyt,no sled 2 meseca otnovo sme zaedno zashtoto ne mojem 1 bez drug..a tova za mejduchasiqta ...mn sum plakala i sum zavijdala na priqtelite mi ,koito sa s gadjetata si postoqnno...kakto id a e ..az lichno go preodolqvam s 30-40 min razgovor s nego postoqnno chat i taka..uspeh milichka iii spokoino..ima mnogo kato nas.. za lubovta granici nqma!

Naughty_
01-19-2008, 19:27
тва са глупости... от 1 град сте и се виждате толко рядко :-o ами ако бяхте от различни градове.......?
с мото гадже сме в двата края на софия ама се виждаме почти всеки ден...Просто - който има желание намира начини - който няма търси причини :-D

wEar4o
01-19-2008, 20:08
moqt fr sashto ima vraska na 300 kilometra i te se obi4at i vsi4ko hodi pri neq tq idva tuk nqma kak obi4ai si go i kogato go vijdash go zalivai s lubov :D