PDA

View Full Version : баклава



tttttt
01-17-2008, 20:21
hora kajete ot kade moga da si izteglq filma baklava....tursih v zamunda no go nqma tam,pls kajete

jim_beam
01-17-2008, 20:26
mi i az na mn mesta go tarsih no go nqma nikade....

koman
01-17-2008, 20:29
брей брей за първи път виждам толкова голям интерес към български филм ... даже и аз онзи ден го търсих . Явно след примиерата ще чакаме българските " хакери " да го рипнат ... няма само на чуждите да чакаме я

LiveFlower
01-17-2008, 20:31
off da we i az go tursih,ama ne6to go nema

01-17-2008, 20:58
Личи си колко сте извратени... майакави перверзна... Всъщност признавам си и аз го търсих бая :-P
Така или иначе ще е интересен за гледане филм. Както беше с ония шашавите от могилино, тъжно но добро за гледане.
П.С. Който не пусне SMS ще го намеря и заколя! 1 лев няма да ви съботи.

Blab
01-17-2008, 21:03
брей брей за първи път виждам толкова голям интерес към български филм ... даже и аз онзи ден го търсих . Явно след примиерата ще чакаме българските " хакери " да го рипнат ... няма само на чуждите да чакаме я
Кх... премиерата...
кхъкхъ... рипнат...
:razz:

tenaglia
01-18-2008, 11:38
Личи си колко сте извратени... майакави перверзна... Всъщност признавам си и аз го търсих бая :-P
Така или иначе ще е интересен за гледане филм. Както беше с ония шашавите от могилино, тъжно но добро за гледане.
П.С. Който не пусне SMS ще го намеря и заколя! 1 лев няма да ви съботи.
аз не съм пуснал ...няма и да пусна!
първото което е . пише леф и 20. мтел начисляват ли ви ддсто върху всичко ? второто което е мтел лапа най-малко 70% от всичкото това...
трето - никой не е длъжен...длъжни са скъпите ви оправници които маиките ви и бащите ви избират всеки път.
има толкова милиони излишък държавата...толкова благотворителни кампаний - смс глупусти... да не говориме колко хора превеждат пари по банков път и по какъв ли не начин...и до сега какво ??? кой дом за сираци/бавноразвиващи/"нещастници" е направен до сега????
спец. за БТВ с техните простотии...смси по един лев събрали се нз си кои там...ми да ви кажа само от рекламите в същото това благотворително предаване колко са спечелили ???? колкото всичките заплати на родителите ви накуп!!!
незнам даже дали мтел и бтв не са се похвалили че са събрали 2 милиона смси...и от тия пари ще построят само една къщурка???не мирише ли работата а.
малко сметки
общо с тези смси ако са 2 милиона...по леф и 20 стават 2 400 000 лева...
в това време когато излъчват благотворителното предаване да кажем че печелят от реклами мм...20 000 лева
по банков път да са преведени....5 000 лева
= 2 425 000 лева!!!
сигурно домът който ще строят ще е висок 15 етажа и ще има в всяка стая плазма .....