PDA

View Full Version : Забелязах



HexGirl
01-17-2008, 22:57
zabelqzah 4e tuk osnovno temite sa svarzani s rrasizma i taka na tataka interesno mi e tolkova li mnogo skinove li ima v toq forom

Sashoks
01-18-2008, 07:30
Първо не са само расисти и второ и да бяха къв ти е проблема

InitialD
01-18-2008, 21:26
zabelqzah 4e tuk osnovno temite sa svarzani s rrasizma i taka na tataka interesno mi e tolkova li mnogo skinove li ima v toq forom

Кога ще се научите да пишете на кирилица?!!?!?

dshiznit
01-21-2008, 17:50
Има позьорчета, истинските скинове рядко пишат, повечето тука са със НС и консервативни идеи 8) Това е ! [-X

Истинските скинове немогат да пишат :D добре че и немогат да четат 8)

GameFace
02-03-2008, 04:29
Половината скинове (както ти ги наричаш) не знаят идеологията на това движение! Те са незапознати пубери с вродена чуждо-расова ненавист. Или по друг начин наречени - смешници.


Другата половина - социално нереализирали се индивиди, които искат да са нещо повече от обикновени worker-и. Или просто имат много грешки в мозъчните изчисления.

GLeZoRanA
02-03-2008, 10:37
Много сте назад с материала ..

Sevt
02-04-2008, 08:30
Ама мноооого 8)

quench
02-04-2008, 10:12
идиотология, бих казал :)

GameFace
02-05-2008, 13:56
и каква е идеологията на това движение??? :-D


Мързи ме да пиша много.

С две думи - организация на младежи от работническата класа в Англия, бунтуващи се срещу буржоазията и не им е пукало особено за политиката.

chipi_kaoo
02-05-2008, 14:00
zabelqzah 4e tuk osnovno temite sa svarzani s rrasizma i taka na tataka interesno mi e tolkova li mnogo skinove li ima v toq forom

Кога ще се научите да пишете на кирилица?!!?!?КИРИЛИЦА! Кво е тва? Става ли за ядене? А някой да знае че и във форума можеш да си сменяш кирилица/латиница?Май не. Защото доста си пишат на латиница :x

GameFace
02-05-2008, 16:33
zabelqzah 4e tuk osnovno temite sa svarzani s rrasizma i taka na tataka interesno mi e tolkova li mnogo skinove li ima v toq forom

Кога ще се научите да пишете на кирилица?!!?!?КИРИЛИЦА! Кво е тва? Става ли за ядене? А някой да знае че и във форума можеш да си сменяш кирилица/латиница?Май не. Защото доста си пишат на латиница :x

Сигурно пишат на шльокавица щото предпазват българския език от протъркване... :razz:

chipi_kaoo
02-05-2008, 16:36
zabelqzah 4e tuk osnovno temite sa svarzani s rrasizma i taka na tataka interesno mi e tolkova li mnogo skinove li ima v toq forom

Кога ще се научите да пишете на кирилица?!!?!?КИРИЛИЦА! Кво е тва? Става ли за ядене? А някой да знае че и във форума можеш да си сменяш кирилица/латиница?Май не. Защото доста си пишат на латиница :x

Сигурно пишат на шльокавица щото предпазват българския език от протъркване... :razz: :razz: :razz: :razz: Ти ме разби :razz: :razz: :razz: :razz:

GameFace
02-05-2008, 18:26
и каква е идеологията на това движение??? :-D


Мързи ме да пиша много.

С две думи - организация на младежи от работническата класа в Англия, бунтуващи се срещу буржоазията и не им е пукало особено за политиката.

как се бунтуват срещу буржоазията и не им пука за политиката???

Горното се отнася за началото на това движение.


Около 1969г., в която се смята, че е Скинхедс Движението е създадено, те са се бунтували заради ниския си социален статус. Тогава не са били политически ориентирани.

През 70-те години са запичнали да се делят на леви, десни и традиционалисти. Екстремистката десница привлича повечето от тях на своя страна. Неонацистите започнали да се обличат като тях и да имат същото поведение.

През 80-те в Германия и САЩ също се зародили наци-скинс, които по външност и поведение също имитират Скинхедс.

P.S. Тези неща ги пише и в Wikipedia. Не виждам смисъл да продължаваме с интервюто. ;)

GameFace
02-05-2008, 19:05
ба в българската уикипедия пише и за пролетарски стил...

ама както и да е...


идеологии, традиционалисти... мътна история :)

Наздраве! :)

ЕPu
02-05-2008, 20:45
скин не е равно на расист
а повечето нацисти тука се обзалагам, че са виждали скинхед само на снимка.

Disrespect
02-05-2008, 20:52
През 80-те в Германия и САЩ също се зародили наци-скинс, които по външност и поведение също имитират Скинхедс.

аз що си мисля че е от Полша?

GameFace
02-05-2008, 20:52
Нацистите нямат нищо общо със Скинхедс. Расизмът е породен от нацистите.

Disrespect
02-05-2008, 20:54
Расизмът е породен от нацистите.

ебаси тъпотията.

InitialD
02-05-2008, 21:18
zabelqzah 4e tuk osnovno temite sa svarzani s rrasizma i taka na tataka interesno mi e tolkova li mnogo skinove li ima v toq forom

Кога ще се научите да пишете на кирилица?!!?!?КИРИЛИЦА! Кво е тва? Става ли за ядене? А някой да знае че и във форума можеш да си сменяш кирилица/латиница?Май не. Защото доста си пишат на латиница :x

Сигурно пишат на шльокавица щото предпазват българския език от протъркване... :razz: :razz: :razz: :razz: Ти ме разби :razz: :razz: :razz: :razz:

То не е за смях! Трагично е!!! :x

GameFace
02-05-2008, 21:25
През 80-те в Германия и САЩ също се зародили наци-скинс, които по външност и поведение също имитират Скинхедс.

аз що си мисля че е от Полша?

Като мислиш, че е глупост напиши това, което ти знаеш по въпроса. А не да си играем на догадки.

GLeZoRanA
02-06-2008, 06:50
Вместо да си играете на догатки , защо не седнете да прочетете нещо и после да философствате ??? В интернет има достатъчно информазия по темата от къде произлиза всичко...Писна ми от "разбирачи" чули недочули от някъде..

GameFace
02-06-2008, 11:43
Вместо да си играете на догатки , защо не седнете да прочетете нещо и после да философствате ??? В интернет има достатъчно информазия по темата от къде произлиза всичко...Писна ми от "разбирачи" чули недочули от някъде..



Написъл съм това, което знам от различни източници в интернет и извън него. Сама се досещаш, че не мога да гарантирам, че информацията е 100%-това. И като се претендираш, че си разбирач - представи своите аргументи.

Глезоранче, просветли ни!

Disrespect
02-06-2008, 20:09
През 80-те в Германия и САЩ също се зародили наци-скинс, които по външност и поведение също имитират Скинхедс.

аз що си мисля че е от Полша?

Като мислиш, че е глупост напиши това, което ти знаеш по въпроса. А не да си играем на догадки.

тва за Полшата не съм много сигурен, ама да кажеш че расизма идва от нацистите...

през 1500 и някоя си година, примерно, 90% от Африка от любов ли е била поробена? тогава не е имало нацисти..

расизма си е инстинкт...може би не във всеки, но в доста голяма част от хората

GameFace
02-06-2008, 21:34
Аз не говорех за расизма като цяло, а за "скиновете расисти". Ясно от тук е дошло недоразбирателството. :)

02-06-2008, 21:47
Расист? Мръсна дума, създадена от мръсни ционисти! Ето за какво се борим ние и всичките ни чистокръвни братя: Една държава, един народ! Много важно в културното развитие на държавата. Заради мазните турци сме изпуснали златни години, в които сме можели да надминем всички културни центрове в Европа, защото преди турското робство сме били силна и мощна държава! Расата, това е държавата. С други думи един мръсен циганин, или един мазен турчин нямат каквото и да е право, да се наричат българи! Неможем да позволим същите хора, които са ни правили на добитак едва преди 130 години, да живеят в моята държава! Какво право имат, извинявай? Все едно да те пердаша цяла седмица и накрая да ти кажа "вече няма" и да заживея у вас. Как ти се струва? Заради разни путкN, които не са запознати с българската история, ми говорят за дискриминация. Няма да ги дискриминирам, ще ги горя живи, тяхната мама!

02-06-2008, 21:50
ето на мършите малко материал за размисъл!
http://www.vbox7.com/play:b9a77e64
http://www.vbox7.com/play:b9a77e64
http://www.vbox7.com/play:b9a77e64
http://www.vbox7.com/play:b9a77e64
http://www.vbox7.com/play:b9a77e64
http://www.vbox7.com/play:b9a77e64

DisciplineAndOrder
02-07-2008, 12:17
абе що само скинарите да са расисти?

PaSsioN_GiRL
02-18-2008, 18:41
О,не.... Тука определено всичките така се оплетохте в собствените си глупости че не знаете изобщо за к'во говорите...Скинари,нацисти, асисти - хора които не могат,не искат и никога няма да се впишат в обществото.Точно те нищо не постигат.За тях пътищата са два - или към загърбване на агресията и започване на нормален живот,или към лудницата...

demons_of_my_soul
02-18-2008, 18:54
Има позьорчета, истинските скинове рядко пишат, повечето тука са със НС и консервативни идеи 8) Това е ! [-X

подкрепям това мнение

Spook
02-19-2008, 10:18
ATAKABG:
Или за теб скинар = нацист = расист = футболен хулиган?

Абе не, че не првавя разлика в понятията и предполагаемата "дейност" :lol: на изброените групи, ама за мен са си един бюлюк боклуци, без работа и акъл. :D

GameFace
02-19-2008, 14:31
Нацистите нямат нищо общо със Скинхедс. Расизмът е породен от нацистите.

Расизъм е имало много преди нацистите... Когато испанци,французи и англичани почват своите пътешествия до други континенти и откарват много роби от Африка и Америка в Европа и заживяват заедно бели и черни,още тогава се заражда расизма...


Говорех за скиновете расисти. Знам, че расизъм има от много време. Идеята ми е, че първите скинове расисти са били нацисти. :)

Възможно е да греша... :)

ANTI
02-20-2008, 22:53
тцтцт скинхеадс е много обширно понятие.
Защото има много видове скинове, неонацисти (расисти) - вяващи в идеологията на хитлер и тн.
Анархи скинове - раш, шарп - теса повече като пънкарите - а политични, антифашисти и така.
А расисти има от много време - ку клус клан да не са скинари

Blacklisted
02-20-2008, 23:05
^Има и ред скинс - комуняги :)

ЕPu
03-15-2008, 18:44
В София.. верно?? Мислих си, че вече са изчезнали.
Това, че някъде има надраскан надпис "ред скинс'' останал още от миналия век (буквално) и из града се разхожда някой и друг неориентиран индивид с червени връзки изобщо не ознавача, че комунистически скинхедс реално има. :wink:

ObScuReNikoQ
04-02-2008, 22:10
Половината скинове (както ти ги наричаш) не знаят идеологията на това движение! Те са незапознати пубери с вродена чуждо-расова ненавист. Или по друг начин наречени - смешници.


Другата половина - социално нереализирали се индивиди, които искат да са нещо повече от обикновени worker-и. Или просто имат много грешки в мозъчните изчисления.


ЕВАЛА! :)

Alyas
04-11-2008, 13:09
Половината скинове (както ти ги наричаш) не знаят идеологията на това движение! Те са незапознати пубери с вродена чуждо-расова ненавист. Или по друг начин наречени - смешници.


Другата половина - социално нереализирали се индивиди, които искат да са нещо повече от обикновени worker-и. Или просто имат много грешки в мозъчните изчисления.

eeййййй разбирачите къде стеееееее хаххахаха

защо някои индивиди в темата говорят сякаш едва ли не те са им писали идеологията на скинхеадс....я по-кротко бе кидц

GameFace
04-11-2008, 19:56
Половината скинове (както ти ги наричаш) не знаят идеологията на това движение! Те са незапознати пубери с вродена чуждо-расова ненавист. Или по друг начин наречени - смешници.


Другата половина - социално нереализирали се индивиди, които искат да са нещо повече от обикновени worker-и. Или просто имат много грешки в мозъчните изчисления.

eeййййй разбирачите къде стеееееее хаххахаха

защо някои индивиди в темата говорят сякаш едва ли не те са им писали идеологията на скинхеадс....я по-кротко бе кидц


Светни ни, дедо!

nazistka
04-12-2008, 00:06
:smt040

Diam0nD
04-12-2008, 08:17
тва че мразя циганите и турците ,защото правят каквото си искат в родината ми не ме прави скинар нали!??! :grin: :grin:

DjBaloon
04-12-2008, 15:49
Определено ги мразя :-x
И определено не съм скинар :)

DjBaloon
04-12-2008, 15:50
Определено ги мразя :-x
И определено не съм скинар :)

nazistka
04-12-2008, 19:06
:smt040

HexGirl
04-12-2008, 23:23
dosta izpisahte ,vsu6nost az v temata imah predvid to4no za NACITATA a ne za si4ki skinove i nebe6e nujno da pravite takiva ob6irni obqsneniq na tema kvi vidove ima
Vaprosat mi be6e mnogo to4en za6to ima tolkova mnogo nacist4eta v internet prostranstvoto i ot koga stana tolkova moderno da si ot "lo6ite"

nazistka
04-12-2008, 23:39
Еми всеки сам избира от кои да бъде, дали от `лошите` или от `добрите` и незнам дали това изобщо може да се нарече мода 8)

HexGirl
04-13-2008, 10:06
Da ti kaja si e to4no moda za6toto se navaduha tolkova mnogo malki nacist4eta koito kre6tqt po ulicite "MUSAKA" i se smqtat za skinar4eta ,a spored men tova e dostata4no glupavo , i edinstvenoto ne6to koeto vsu6nost pravqt te e da sazdavat lo6a repotaciq na skinarite oezi starite deto i te se mislqt za istinski .Shtoto men ako pita6 skinheads v balgariq nqma .

BurningDesire
07-31-2008, 16:21
zabelqzah 4e tuk osnovno temite sa svarzani s rrasizma i taka na tataka interesno mi e tolkova li mnogo skinove li ima v toq forom

Темите не са свързани с расизма (аз поне една такава не съм видяла) , а с национализъм и шовинизъм. Не всичките, разбира се, а някои от тях. Пък и какво от това, всеки има право да изкаже мнението и възгледите си. По принцип не споделям тези идеи, но в днешно време в България, гледайки обстановката ( визирам най-вече определени етнически малцинства, които дори скоро няма да са и малцинства) няма как да не си националист.

Endo
07-31-2008, 18:39
zabelqzah 4e tuk osnovno temite sa svarzani s rrasizma i taka na tataka interesno mi e tolkova li mnogo skinove li ima v toq forom

Задължително ли е да си скинар за да си расист?

А ти знаеш ли,че има скинари,които дори не са расисти? А че има а-политични скинари?

А че има хора,които не са скинари,а са расисти?

Или за теб скинар = нацист = расист = футболен хулиган?

(както мислят повечето крайно неосведомени и заблудени от медиите и обществото глупаци)

Еееееееее и път и аз да съм съгласен с тебе :)

Endo
07-31-2008, 18:42
P.S. Тези неща ги пише и в Wikipedia. Не виждам смисъл да продължаваме с интервюто. ;)

Това,което цитира от там е вярно ! Обаче 1 съвет от мен : недей ,да четеш от там,защото съм се смял на такива помий в този сайт :shock: Защото там всеки може да добавя или изтрива инфо ;)

Endo
07-31-2008, 18:43
През 80-те в Германия и САЩ също се зародили наци-скинс, които по външност и поведение също имитират Скинхедс.

аз що си мисля че е от Полша?

Едва ли ще е Полша,защото Хитлер е забранил на има поляци NS !

Endo
07-31-2008, 18:44
Расизмът е породен от нацистите.

Вземи почети малко и тогава се изказвай ;)

Endo
07-31-2008, 18:47
^Има и ред скинс - комуняги :)

Има и стрейт едж .

SiegHeil
07-31-2008, 19:02
dosta izpisahte ,vsu6nost az v temata imah predvid to4no za NACITATA a ne za si4ki skinove i nebe6e nujno da pravite takiva ob6irni obqsneniq na tema kvi vidove ima
Vaprosat mi be6e mnogo to4en za6to ima tolkova mnogo nacist4eta v internet prostranstvoto i ot koga stana tolkova moderno da si ot "lo6ite"
В интернета има много защото и навън сме много, близко е до логиката 8-)
А откога да си наци значи да си "лош" ?

@GameFace - да кажеш че расизма е породен от нацистите е все едно да кажеш че нацизма е измислен от Сталин - вземи почети малко (конретно за ционизъм и т.н.)

tesak
08-03-2008, 11:23
8)

GameFace
08-23-2008, 09:14
Расизмът е породен от нацистите.

Вземи почети малко и тогава се изказвай ;)

1-2 поста след този, който цитира, се доуточних. ;)