PDA

View Full Version : Малко да си пофантазираме :)



HexGirl
01-17-2008, 23:46
Iskate li da jiveete v edin utopi4en svqt ? A togava kak 6te izglejda toi spored vas ? Mislite li 4e 4ovek moje da sazdade edin takuv idealen svqt i toi da bade za vsi4ki priet i razbiraem ? I da popitam o6te ne6to ni6to 4e ne e prqko svarzano s tova :) Mislite li 4e sa6testvuvat pove4e ot edna vseleni i vqrvate li 4e na momenti te mogat da se presekat ? Bqh pro4ela v edna kniga edna ideq za svetove razpolojeni prez edna sekunda , taka sa6testvuvat hilqdi bade6ti i minali svetove edin dodrug bez da se svarzvat ? no dali vse pak te ponqkoga ne se preplitat ?
Tova sa moite vapros4eta :) nadqvam se 4e sa vi nakarali malko da porazsajdavate .Bih bila mnogo 6tastliva ako i drugi hora zadavat podobni vaprosi iskam da razbera dali i drugi hora gi glojdqt podobni samneniq :)

Freeminded
01-17-2008, 23:48
Ми бих искал да живея в свят, в който да мога да летя, в който да имам ебати пауъра да правя дори невъзможното... Абе живее ми се във свят като този от pc играта wow. 8)

InitialD
01-17-2008, 23:54
Единственото нещо което ме свързва с думата "Утопия" .. е една фланела с този надпис!Гледам да не си затормозявам мозъка и с това нещо..и без това мисля за твърде много неща!

Blab
01-18-2008, 00:09
Всеки е в свой микро-свят. В определени моменти допуска в него още някого... Това мисля...
Моят свят в неразбираем за болшинството.
В моменти като този губя искрата на живота... Защото, какво е радостта, ако не е споделена. Не можеш да изпиташ истинско щастие... сам.

Съжалявам, отклоних се...

AvaLan4e
01-18-2008, 18:28
Бих ви препоръчала няколко дози Достоевски.
('=

RoyTheReaper
01-18-2008, 21:42
Искам да живея в Галактиката от Star Wars. По-утопичен свят от старата Република нЕма. :D

Disrespect
01-18-2008, 21:48
Mislite li 4e 4ovek moje da sazdade edin takuv idealen svqt i toi da bade za vsi4ki priet i razbiraem ?

може, ама нема да стане..

Momchence
01-19-2008, 01:57
....за световете....според мен не сме сами :D някъде там много много много далеч може би има друг свят..друга система подобна на наща, с планета с някаква форма на живот....но разстоянията са толкова огромни, че нито те, нито ние някога ще можем да достигнем другия....тоест и да има някой..няма никога да разберем. Прсто няма такъв източник на енергия, планетата ни няма такъв потенциал за да достигнем толкова далеч....в момента едвам едвам кретаме до Марс с някви пикливи сонди дето е на една пишка разстояние...просто няма начин...

Disrespect
01-19-2008, 08:59
как бе...изпратихме сонда дето вече е извън слънчевата система:D