PDA

View Full Version : кво ви става ?



great_mari
01-18-2008, 11:53
извинявам се ако по-нататък съм по-груба в поста си ама:
не моете ли да си седнете за 1-2 часа на гъзовете и да си напишете тъпите есета,преразкази,съчинения и т.н. ами се прайте на гъзари и пишете теми моля ви помогнете имам да пиша есе,а вие в тва време си се шляете по магазините.Еми не стаа - едва ли някой от форума ше се хване да ви напише домашното,та пускате милион теми #-o #-o #-o :o :o :o :evil: :-x знам че темата е безполезна ама тряяше да си излея гнева писна ми кат отвора раздела и да глеам 20-30 теми със заглавие "помогнете ми есе по.." или "помощ..есе" :-x 7 клас съм и си скъсвам задника от учене,за да влена къдет искам,а вие се надяяте хорра които не познаате да седнат и да ви пишат домашните само и само щото на вас не ви се занимава,а и кои ще е по магазините и кафенцата вместо вас..не тва е изключено да седнете и да напишете 1 лист,как ще стане тва нали другите ще ви се присеят че сте почнали да учите. #-o
земете се в ръце да го е.ба бахти :x

bebeto0o
01-18-2008, 12:05
offf kolko te podkrepqmmm e sea tfa se qdosah 4e na 100 mesta napisah edin sait (deto ima v nego temi, eseta, LIS) i v podpisa si go slojih i postoqnoo kakto ti kazva6 "pomo6t ese " :-x :-x :-x

HAGVXSXVH
01-18-2008, 12:40
подкрепям \:D/ ее поне ако ги марзи да пи6ат в гоогле и там има колко много..не тука то пак чак толкова #-o

chipi_kaoo
01-18-2008, 14:52
Дори не ползват чичо гугал, а чакат ние да го намерим и да им дадем линк, ма докато има балъци като мен, които да им намира темита, ще има и тарикати които ще пишат тук, вместо да си потърсят... да не говорим, че есето е ЛИЧНО МНЕНИЕ, а не да го свалиш от някъде :P

•._.•No_NaMe•._.•
01-18-2008, 15:18
absolutno pravi ste =; vsi4ki "molq vi pomognete" i t.n. :neutral: to nali tova e nai lesno [-( . hora q si razmardaite malko mozycite i pi6ete ili si ima google- tarsete :!:

nike_baby
02-05-2008, 16:51
da i az vi podkrepqm ama.. ako teq deto nemogat da si razmardat mozacite i sa kato men daskala da im iska 2 golemilista format A4 deto as mu gi napisah i be6e 100% vqrno tupaka mi e pisal 3 togaa si predstaqm teq kolko 6a imat ama za6to puk tyka molqt da im gi pi6at ima si dr saitove za taq rabota :)

arghh1
02-05-2008, 16:55
се едно на някои му пука че са скъсваш да учиш

mhmhmhmhm
02-05-2008, 17:08
не е въпрос на мързел ...
колко време седя и мисля и не мога нищо да измисля
и пиша некви пълни глупости..просто не ми идва от вътре..хах
еми да,аз веднъж така сама си го написах
и отивам на другия ден и всички преписали от някъде
ииии всички хубави оценки ,а аз ..
не помна колко изкарах,ама определено е по-малко
от преписаните от нета
:P

sabaku_no_gaara
02-05-2008, 17:18
ми да..аз имах за понеделник да пиша доклад по физика-предмета който най-много мразя ама като не намерих нищо в гугъл не почнах тук да ви се моля някой да ми го направи наготово а си го написах сам

gorska
02-05-2008, 18:08
Съгласна.
Айде да съчиненията разсъждения, иди доиди, ама пък за есетата... тва вече прекрачва всякакви граници! :-x Все пак есето трябва да съдържа мисли на човека, който го е писал, а не на някой гений, който е написал 2 тома и ги е качил в интернет! :-x

SuNsEt
02-05-2008, 18:15
Хаха и аз така мисля...Даже да си призная и аз ползвам гуугъл за домашни по литература и т.н. ...НО не пиша тук,защото знам,4е няма да ми помогнат :-D :lol: ...Този раздел е създаден за да ни помогне да го напишем сами(есето или нещо подобно),а не просто да го препишем.Имам предвид само на се насо4им ако не ни е ясно нещо. :)