PDA

View Full Version : любов ли е ??



Beyonce
01-18-2008, 12:20
прекрасно приятелство между момче и момиче, голямо доверие, сексуално привличане, невероятен секс и..всеки ден заедно... може ли да се каже че това е любовта ? 8)
или може би е готин секс между най-добри приятели ?

Insatiable
01-18-2008, 12:30
Без чувства ... не е любов според мен :)
По скоро второ ;)
"или може би е готин секс между най-добри приятели ?" 8-)

lLady_MooN_RaiN
01-18-2008, 12:39
Ами...би трябвало да си задедаш този въпрос сама. Просто седнии си помисли: Ако разбереш нещо ужасно за този човек(че е наркоман, че е извършил престъпление в миналото си) би ли продължила контактите си с него? Правиш ли неща, които не искаш, за да го накараш да се чувства добре? Може ли неговото щастие да те направи щастлива? Би ли му споделила най-съкровените си тайни? Ще ревнуваш ли ако ти говори за друга жена? Представяш ли си живоа без него? Въпроси колкото щеш. Ако на повечето отговяряш с "да", според мен има нещо доста повече от приятелство...

marmalad4e
01-18-2008, 13:02
Ами...би трябвало да си задедаш този въпрос сама. Просто седнии си помисли: Ако разбереш нещо ужасно за този човек(че е наркоман, че е извършил престъпление в миналото си) би ли продължила контактите си с него? Правиш ли неща, които не искаш, за да го накараш да се чувства добре? Може ли неговото щастие да те направи щастлива? Би ли му споделила най-съкровените си тайни? Ще ревнуваш ли ако ти говори за друга жена? Представяш ли си живоа без него? Въпроси колкото щеш. Ако на повечето отговяряш с "да", според мен има нещо доста повече от приятелство...

напълно съм съгласна :) на мен не ми се вярва да сте просто най-добри приятели :?

koalka
01-18-2008, 16:34
Най-вероятно второто, но вие сте нещо повече приятели, а не "приятели, които правят секс"...Такова нещо няма.
И в крайна сметка защо не сте заедно, след като всичко е толкова хубаво?