PDA

View Full Version : огромен проблем с външния хард драив ПЛС ПЛС помощ



BUFU994
01-18-2008, 12:22
](*,) ](*,) зна4и имам един ваншен хард драив ( http://www.wdc.com/en/products/products.asp?DriveID=262 ) и попринцип го позвах да си качвам снимките ,разни филмчета и като реинстаалвам линдолса да си качвам каквото ми трябва а не да записвам на дисково
та кака един ден включих си аз харда в усб на компа натиснах 'моя компютър' нещо си помислех че е трагнала да ми се збозясва вистата поне мъ трябваше доста повече време за да ми отвори нещата както нормално ,та така изчаках и видях че иконката на харда ми е стандартна и отдолу не пише това което попринцип (понейе попринцип е логото на лестърн дигитъл)
и цакнах на няколко пати да влезна в харда , показвасхе ми че зарежда като лудо не не искаше да ми го отвори че дори започваше да ми пише " нот респондинг"
и така на няколко пати
и немога да си отворя нещата :-# :-#
пробвах на един дръг комп с ХП и там пак точти сащото стана само че един път ми каза че хадраива не е форматиран


на сто процента е сигурно че работи и ако го пусна да си го форматира ще си работи нормално като преди но снимките са ми много ценни и там са ми единствените копия и искам по някакав начин да си ги запазя



благодаря ви предварително
и просто незнам колко много ще се радвам ако оспея да си снимките

длагодаря ви дори и ако не успее никой да ми помогне =D>