PDA

View Full Version : Къде ми е пролбема ;(



boy toy
01-18-2008, 15:35
Незнам откъде да започна.. направоо нещо ми стана и съм станал винаги някакъв тъжен нацупен .. държа се гадно с всички Най вече с момичетата права ги за 2стотинки а дори не го искам говора некфи гадни неща ии немога да се спря зарязах гаджето сии незнам защо даже станал съм безразличен към всичко .. Вече ме интересува само как ще се облека как ще изляза навън .. как ми е косата некфи пълни глупости и знам че са такива .. станал съм надут.. ии вече незипитвам никакви чувства .. има само едно момиче което ме караше да бъда мн щастлив но тя ми каза че неиска да ме вижда и да не я търся иии замина за Италия.. от тогава вече съм станал некъф отвратителен а незнам защо .. И немога да се спра все едно съм пиян знам кво правя но немога да се спра сега е по същия начин .. знам го но немога да спра.. ии незнам на какво се дължи това :cry:

chipi_kaoo
01-18-2008, 15:38
Като срещнеш следващата, ще ти мина. По малко с алкохола и филмите, те изкривяват действителността. :P

hatercrew
01-18-2008, 15:43
спокз е момче дишай ...на колко си ти ?!?! замисли се за нещо наистина ли си мислиш ,че дори и да беше станало нещо с това момиче щяхте да сте заедно цял живот :-k :-k :-k тъпо е знам и при мен беше така..но вярвам ,че ще намериш някой който ще те обича истински и ще дава всичко за теб ,ще те прави щастив ...не плачи бъди какъвто си бил ..никой не обича надувките :mrgreen: :smt007

boy toy
01-18-2008, 15:50
hmm tfa e 4e neiskam ne izpitvam nujda da obi4am ili da buda obi4an neznam za6to no e taka vsi4ko mi e nekfo se taq .. interesuva me samo trenirovkite tam koga iam ma4 da vkaram nekoi gol .. ii ve4erta kak 6e izlqza ii nekfi takifa.. i kak 6e hoda na disko.. pulni gluposti deto nikoga ne sum bil takuf no ne6to stana i se promenih ne govora tova momi4e dori ne sum hodil s neq prosto imahme nekfi stranni ne6ta s neq haha nekfi momenti

honda^
01-18-2008, 16:26
Не се тревожи, всеки има такива периоди. И не вярвам, 4е не изпитва6 нужда да оби4а6 или да бъде6 оби4ан. Всеки я изитва. Просто 6те сре6не6 някое моми4е, което 6те ти завърти глкавата... Оправи малко ценносната си система.

olive_oil
01-18-2008, 16:32
заради мацката дето е заминала за италия. аз миналата година през юни си писах по интернет с един фитнес инструктор. и вечер като се върне от работа си пишем, ала-бала, разказваме си как ни е минал деня и т.н. и изведнъж той спря да ми пише, а уж се бяхме харесали. от тогава съм забелязала че съм катоо няква неориентирана патка и ходя нагоре-надолу. просто има хора, които ни взимат цялата радост от деня и мисля че тази мацка е била точно от тези хора. просто трябва да продължиш напред

koalka
01-18-2008, 16:32
Може би е моментно, но знае ли човек...може да си се променил.Щом осъзнаваш грешката си, значи вървиш в добра посока.Ами, промени нещо!Не бъди надут, това можеш да го поправиш.Това доста отблъсква...

boy toy
01-18-2008, 16:37
ne ne az ne q obi4am pone taka mislq smisul ne sum obi4al do sega ili sum abe az kazvam obi4am te na vseki tui 4e .. ah a be tfa 4e sum nadut opredelno ne otbluskva shot az u4a v sportno i do moito daskalo po nagore ima edno samo s momi4eta ii teq to4no tfa haresvat a az dori ne go prava te da me haresvat smisul s nqkoe momi4e pove4e ot nqkolko dni NE !! Durja se gadno s tqh no.. nemoga ina4e ne mi pravi vpe4atlenie Neznam za6to sum takuv ima6e edno momi4e deto bahti putkata ii mn i se kefeh i dneska edin prqitel mi zvuni i vika ai ela v kafeto v 10 4asa 6ot desito 6e idva i az nekuf se kefa ii otivam iii tq mi se usmihva ne6to me gu6ka treto peto ii az ni6to nekuf bezrazli4en.. i taka e vsqko momi4e koeto si haresam i kato razbera 4e i tq mi se kefi i do tam ve4e tursa druga..

Mushher
01-18-2008, 16:49
Ние нормалните му викаме педеращина...

iliqnka_s bebco
01-18-2008, 17:33
:neutral: zdr.prietq
eli kak ste ami az davi kaja nesam mnogo dobre...ot 6 god imam vraska s lubim covek sled tolkova dalgo vreme nosq du6a ot du6ata mu kato mu kazah za tova toi negovori s men celi 3 dena?za6to li kakvo go podtisna taka?sega razbrah ce neiska beb4eto mi....za6to?molqvi pomognete mi pone prihiceski,......... :-k

FunkyFresh
01-18-2008, 18:11
Ние нормалните му викаме педеращина... ;-) :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
01-18-2008, 20:42
На това му се казва депресия. Промени нещо в досегашния си начин на живот, направи нещо по-различно, нещо което ще ти повдигне духа.
А и... пубертета също си казва думата. Опитай се да не изживяваш толкова проблемите. :wink:

boy toy
01-18-2008, 21:34
bee ne sum depresiran ot ni6to .. NI6to lo6o ne mi se e slu4ilo .. prosto ne6to stana ii se promenih mii po4ti na 18 sym .. e kfi problemi

sweet_lady:]
01-18-2008, 21:48
bil si otrqzan i ottam si re6il 4e ne6to ti ima!trq nqkoq macka da te zaintriguva da vidi6 kak 6te se opravi6! :neutral: :wink:

boy toy
01-18-2008, 22:25
ee to nikoq ne me zaintriguva haha tfa e problema haha