PDA

View Full Version : Кчво правят тез` момчета



Sashakiss
01-18-2008, 16:32
Аз по принцип на даскало съм втора смяна. Затова ходя на фитнес рано сутринта. Така например, една средностатистическа моя тренировка трае около час и половина(По принцип от 8:30 до 9:45, а понякога и до 10:00) и съм доволен от тях.

Хубаво

Обаче често виждам мои връстници, които идват и за има-няма 30 минути идват и си заминават. Така например в сряда, дойде един, направи 2 упражнения за рамо(раменна преса с дъмбели и издърпване) и едно за бицепс(Скот).

Виждал съм и други от мойто даскало, които идват сутринта за да направят гръб, а после идват следобяд за да направят друга мускулна група.

Що тъй?

olive_oil
01-18-2008, 16:49
аз лично ще ти кажа от опит че вечер е страшно разтоварващо да тернираш. малко с храненето е шит, но няма проблем да си носиш на училище овес (смлени овесени ядки) или бисквити (обикновени, пак смлени) а така разпокъсани тренировки, за които ти говориш - сутрин едно, следобяд друго... не смятам че е много правилно, но немога да кажа нищо компетентно по въпроса. може би ако питаш тях самите ще получиш най-добрия отговор. може би го правят и от липса на време, кой знае...
ето ти един сайт с полезна инфомация http://www.bb-team.org/
сигурно го знеш, но акко не - ще ти е много полезен
п.п. от колко време тренираш?

Canis_Dirus
01-18-2008, 17:45
Що тъй какво?
Що тренират по два пъти на ден? Ам защото имат възможност. Аз ако имам също бих тренирал по два пъти на ден. По-кратка тренировка, по-концентиран, по-свеж.
Иха сутин силова, вечер кондиционна. Сутрин тежки петици и вечер някакви пудовки. Е деба, що няма време :-#

Що са им кратки тренировките? Ами може би понеже толкова могат.

Някой протоколи като Табата, някои комплекси (примерно мечката, която няма нищо общо с упражнението наречено "мечка" - t-bar row), някой тренировки с пудовки - абе доста неща няма как да ги правиш повече от 15-20 минути. Табата умираш след 4. Та като няма време - един комплекс и си патрон.

Sashakiss
01-18-2008, 20:55
п.п. от колко време тренираш?

От почти 10 месеца

Все пак благодаря за коментарите ви

BrU7Al
01-21-2008, 17:37
sashakiss nedei gleda drugite ko praqt ti si prodaljavai taka .... :)

mainata90
02-09-2008, 09:33
И аз кат бях 2ра смяна дигах вечерта . След тренировка си лягаш и мускулите ти почиват, а не тепърва да ходя на даскало..

lampard
03-03-2008, 20:52
В интерес на истината си е доста добре да се ходи на тренировка вечер,верно си е разтоварващо :)

А колкото до некво учудване и аз имам такова,а именно - оня ден един не повече от 7-8 клас си бутна 120 на лежанката 8)

За химията години няма :D :D :D