PDA

View Full Version : Комплекс



Kettty
01-18-2008, 17:13
Эдравейте.
Пиша ви,эащото вече не иэдържам.Энам,че сама си съэдавам проблема,но не мога да престана.Малко съм нисичка.Майка ми също е нисичка и може би от там идва работата :D Но това се е превърнало в комплекс.Постоянно си мисля эа ръста си.Харесам си някое момче,то е високо и хоп-аэ се откаэвам ,само эащото съм ниска.Энам,че някои момчета харесват по-ниски момичета,или така наречените миниончета.Но откъде да энам,може пък някой да са доста скептично настроени.Все пак да не эабравяме какъв е всеобщият,клиширан идеал эа едно момче-мацка ,висока над 170,с дълги крака,стегнато дупе и руса коса 8-) .Мда...страхотно,но не може всички да сме такива.Като цяло харесвам себе си,но ръстът ми е голям проблем.Комплексирам се.Дори сега съм си харесала едно момче,което е височко и не энам,притеснявам се постоянно.Мисля си,че може да ме отхвърли само эаради това.Понякога сама съэнавам,че реувеличавам и преэ главата ми минават пълни абсурди,но не мога да спра.
160 съм...пффффф ебати :D Даже май малко под 160,не энам от доста време не съм се мерила.Това е.Има много ниски момичета,които поэнавам и иэобщо не им пука,всичко им е окей.А аэ що толкова эадълбавам не энам...оххх не энам и аэ эащо пускам тема,но нека си у пусна :D Току виж вие ми помогнете да преудолея тва притеснение отностно ръста.Може пък и да го эадълбочите,но нищо,ще рискувам :D
Мерси!!!

tuzaro
01-18-2008, 17:16
Няма лошо да си ниска, последното ми гадже беше 158, а аз съм на 180 8-)

Callyer
01-18-2008, 17:27
хах няма смисъл да се тормозиш за ръста си, ако някой не те хареса заради него той губи ;) :P

•._.•No_NaMe•._.•
01-18-2008, 17:33
nz na kolko si oba4e ne mislq 4e si niska :P (i az i pove4eto mi fr sa tolkova visoki, 8 klas sam) :-| :wink: :-)

FunkyFresh
01-18-2008, 17:55
Ми не съм убедена, че някой може да ти помогне трябва да го преодолееш сама,макар че не виждам къф е проблема тъкмо ше се отличаваш от дългокраките мацки по 1.70 :---)
П.С:Мн често съм чувала от приятели (момчета), че предпочитат по ниски момичета :wink:

inSane_baby
01-18-2008, 18:05
macka az sam minionche 150 i nqkolko 4-5 predpolagam gajetu mi lqtutu beshe 183 na 16 smqtai..

nikinkaa
01-18-2008, 18:07
имам една фр тя е 145 :D :D :D не се безпокой :) даже съм чувала че момчетата харесват по-ниски момичета (в смисъл такъф че повече могат да ги командват :-D )

и 160 см не са малко :) няма основание за тревога (ко ми става напоследуък съм много лигава :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D )

doktora1mw
01-18-2008, 18:26
виж сега (сори че се отклонявам от темата ама ....)момчетата и момичетата са два съвършенно различни индивида

момчетата(макар че не го признават)имат нужда от момиче не само за секс(ако съм обидил някого сори)а и за да осъществят фантазиите си .когато не става дума за секс момчетата мечтаят за момиче което е по-ниско от тях защото това им дава възможност да дадат ход на мъжествената им страна.друга причина е че когато едно момче е влюбено в ниско момиче , момчето възприема ниското момиче като още по-сладко и красиво

а момичетата обратно на момчетата харесват високи и стройни момчета от които струи сила и мъжественост - точно каквото нежния пол търси у едно момче

а по темата помисли какво търсят момчетата в едно момиче за сериозна връзка а високите русокоски стават за две седмици не повече,нема да се плашиш ако си стабилна немаш грешка просто никой още не го е забелязал ;)

Krem4eto
01-18-2008, 18:48
Ми то и аз съм 154-5 :D Ама нямам комплекс :) И както каза момчето преди мен,наистина ми харесват по-високи момчета :)

Violenza
01-18-2008, 19:10
Половината от това все едно съм го писала аз...
И все си мисля, че никой не се заглежда по ниските.. или пък че аз изглеждам по-малка..пък не е така..

и все пак..мразя това, че съм ниска...

twix_91
01-18-2008, 19:23
Абе няма какво да се притесняват по-нисичките момичета, щото майка ми е 158, а баща ми е 185 и много си се обичат.
Пък се пак природата те е създала така и няма нищо лошо.Имам приятелки колкото теб високи и си имат приятели по-високи. Малоко се поотпусни и ще видиш че няма да те пренебрегнат заради ръста ти. :wink:

Arriva
01-18-2008, 19:26
Nqma za kakvo da se pritesnqva6 :-| Ima tolkova mnogo mommi4eta koito sa mn po niski ot teb,a 160e savsem norm rast pri momi4etata i nai 4esto sre6tan ;-) tva 4e ne si kato model po 170 i nagore ne zna4i 4e ne si si hubava i ne te pravi s ni6to po lo6a ot dr \:D/ I naistina mn mom4eta haresvat mn pove4e po niskite momi4eta ;-) a puk i ako si mn visoka ne moje6 i pr da si nameri6 lesno , a da si po visoka ot pr si e ujasno #-o Tai 4e spoko \:D/

honda^
01-18-2008, 19:37
Няма за какво да се притеснява6. Ръста не е кой знае колко определя6т фактор. Имам приятелка, която е около 156-158 и има много по-висок приятел. Мисля, 4е са много сладка двойка.

moonwarrior
01-18-2008, 19:38
пич... като прочета такива мнения се обиждам.. те незнаеш какво е да си най-високата от класа си (вече не) вечно стърчах с 1-2 глави :( всички момичета бяха некфи манички а аз великанче едва ли не ,са в новият ми клас има доста високи момичета и тоя проблем ми изчезна.. но попринцип не искам да съм висока не е толко хубаво спокс приеми си такава каквато си
някои момчета харесват ниски,други високи :P

ПС- висока съм 175 :D

AFT
01-18-2008, 20:11
И аз съм 160, но не се чувствам толкова ниска. Явно си някаква дефектна, ама в главата. :-|

renito
01-18-2008, 20:57
Наистина не виждам смисъл да се тормозиш за това, аз също съм висока 160 даже 159 съм, но никога не съм се притеснявал от това. На почти 20 години съм, и до сега съм нямала проблем с момчетата свързано с ръстта. Даже преди имах приятел който беше висок близо 190 :grin: е вярно че изглеждахме малко смешни, но какво ти пука не живеем заради хората :) Аз си мисля даже, че не можем д асе наречем ниски, ние сме със среден ръст, тези които са под 155, вече за тях може да се каже че са ниски (без да убиждам някой) :grin:

miShle
01-19-2008, 08:04
Абе ти добре ли си?С извинение,ама мисля че доста криви изводи си правиш.Да няма момчето да те избира по ръста?!?!? От моя клас пък всички момичета са по 158,а ако са 160 това е чудо.И аз като съм 169 направо почвам да се комплексирам,защото се чувствам странно вече.... Какво значение има колко си висока... При положение,че ниските момичета сигурно са много повече от високите... :lol:

N0_feAR
01-19-2008, 12:47
И аз съм 1.60 но чак такива комплекси заради ръстта си да избивам - НЕ! Глупаво е. А ти на колко години си? Ако си неква тинейджърка, к'во ти дреме, ще има да растеш още и още...спокич бре девойко. Пък ако много се притесняваш яж повечко Нескуик 8-) Може и да има ефект 8-)

sentient_
01-19-2008, 12:53
Аз съм 160см и съм 86-ти набор, обаче не ми пука даже мисля че съм си добре а ти сигурно си 13-14г, така че стига си хленчилааа 8-)

Naughty_
01-19-2008, 13:50
Половината от това все едно съм го писала аз...
И все си мисля, че никой не се заглежда по ниските.. или пък че аз изглеждам по-малка..пък не е така..

и все пак..мразя това, че съм ниска... ти и авторката на темата не сте ли чували че мъжете си падат повече по миниончета =D> пък и за момиче не е проблем да е ниско..слага едни обувки с токчета и проблема е решен...кофтито е да си момче и да си нисък :smt006

slun4ice_90
01-19-2008, 14:27
И аз съм 160, но не се чувствам толкова ниска. Явно си някаква дефектна, ама в главата. :-| Подкрепям те и аз съм ниска и какво от това?!Я стига си се вайкала с такива глупости. :grin: :P

Iv4eTy
01-19-2008, 14:47
Е ся пак глупости, 1,60 е съвсем нормален ръст, няма от какво да се притесняваш.

Victorya
01-19-2008, 15:28
Знаеш ли чалгарката Мария колко е висока?Около 150-155 см.А какво това да не да й пречи да е сексапилна.Може да е чалгарка,може да е изкуствена и напомпана,ама подмокря 90% от мъжете,на които вече им става и все още не е спряло да им става,т.е. от 14 до 55-60г.Кайли Миноуг също е джобна мадама с размерите на Мария някъде,а също е секси и прави кариера жената.Мога да ти кажа,че височината на самочувствието е по-важна от височината ти.Свиркай си...аз ако съм мъж бих те взела,защото си малка,крехка,сладка...не че съм те виждала,но такива асоциации ми създаваш.Да си нисичък и готин е секси... ;)

pyfpaff
01-19-2008, 19:10
o boje..vseki s dertovete si..haha az pyk vinagi sum iskala da sum po nisichka. nz..az na 160 bih se radvala chesno kazano..slagam tokche...i stavam 165..az sum 175 ...nz na men tova mi e kompleks da si kaja chesno...ne moga da slagam tokcheta..ne s vsichki momcheta moga da xodq...ujas..po skoro radvai se na visochinata si..

ivan4oooo
01-19-2008, 19:20
za vseki vlak si ima putnici spox we

skaboom
01-26-2008, 07:05
кофтито е да си момче и да си нисък :smt006
И аз така викам. Погледнете наоколо - колко необвързани миньончета има и колко необвързани дребосъци :neutral: Ще сравняваме ли на кой му е по-гадно?

elsy
01-26-2008, 08:02
Какво значение има дали си ниска или не, ако човек те обича, заради самата теб!?

GreenFairy
01-26-2008, 08:24
Эдравейте.
Пиша ви,эащото вече не иэдържам.Энам,че сама си съэдавам проблема,но не мога да престана.Малко съм нисичка.Майка ми също е нисичка и може би от там идва работата :D Но това се е превърнало в комплекс.Постоянно си мисля эа ръста си.Харесам си някое момче,то е високо и хоп-аэ се откаэвам ,само эащото съм ниска.Энам,че някои момчета харесват по-ниски момичета,или така наречените миниончета.Но откъде да энам,може пък някой да са доста скептично настроени.Все пак да не эабравяме какъв е всеобщият,клиширан идеал эа едно момче-мацка ,висока над 170,с дълги крака,стегнато дупе и руса коса 8-) .Мда...страхотно,но не може всички да сме такива.Като цяло харесвам себе си,но ръстът ми е голям проблем.Комплексирам се.Дори сега съм си харесала едно момче,което е височко и не энам,притеснявам се постоянно.Мисля си,че може да ме отхвърли само эаради това.Понякога сама съэнавам,че реувеличавам и преэ главата ми минават пълни абсурди,но не мога да спра.
160 съм...пффффф ебати :D Даже май малко под 160,не энам от доста време не съм се мерила.Това е.Има много ниски момичета,които поэнавам и иэобщо не им пука,всичко им е окей.А аэ що толкова эадълбавам не энам...оххх не энам и аэ эащо пускам тема,но нека си у пусна :D Току виж вие ми помогнете да преудолея тва притеснение отностно ръста.Може пък и да го эадълбочите,но нищо,ще рискувам :D
Мерси!!!


Абе дете, първо ти на колко си? Щото примерно аз съм почти на 16 и съм 1,56... И олеле боже почвам да ева, така ли? Няма кво да се косиш, хора всякакви... Освен това аз със мойте 156см абсолютно, ама наистина винаги съм харесвала момчета над 1,75-1,80...
И за всеки влак си има пътници, нали така? ;)

Sevt
01-26-2008, 08:42
Аз съм доста висок. И обожавам миньончета. Познавам и доста други такива момчета. С една дума - няма какво да се впрягаш за глупости, а " всеобщия идеал " не е толкова всеобщ, колкото си мислиш ;)

Just_say_no
01-26-2008, 08:54
160 ??? И се оплакваш... не разбирам кво и има на тази височина ?!? По хубаво ли щеше да ти е ако си няква двуметрова щека която стърчи с една глава над приятеля си и се навежда за да го целуне ? Миньончетата са сладки :) Don't Worry !!!

P.P. Аз съм 163.. и кво от тва ?

MiMcHeToOo
01-26-2008, 11:43
О боже намерила си за кво да се комплексираш.. И аз съм ниска ама не ми пука, нямам никъв проблем..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-26-2008, 11:55
:D :D :D еми повечете момчета си падат по ниско момичета .... ти си от котиращите се джобни мацки

Liar
01-26-2008, 12:13
Няма да те утешавам,защото знам за какво говориш :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
А тия седем-осем сантиметрови тънки токчета които нося ми взимат здравето :cry:

Vangeloff E.I
01-26-2008, 20:47
Ne se izlagai .. djobnite gadjeta rulirat ( bez da se obijdat visokite momi4eta )
Moqta priqtelka e 163 a az sum 184 .. ama do sega ne sum q 4ul da se oplakva 4e e niska ( kato izklu4im fakta 4e postoqnno se oplakva 4e e debela teji edva 40kg :shock: ) taka 4e "dont worry be happy" kakto sa kazali bratqta amerikanci.Li4no na men bi mi bilo neudobno da se natiskam "BEZ DA SE OBIJDATE KAZAH! " s nqkoi "kon" deto se navejda ili az se povdigam na prusti :)

Alabalaportokala
01-26-2008, 20:53
Глупаче :) . Момчетата харесваме ниски момичета. Особено ако сме по - високи от тях. Така ние се чувстваме силни и леко ни се подхранва егото. Аз пък обожавам ниски и най - вече срамежливи момичета. Големи сладурани са :grin: :D

Kettty
01-26-2008, 21:15
Благодаря ви много эа мненията.Прави сте!
Но все пак аэ продължавам да си се комплексирам :D Просто като си се представя до момче 180-185 и ми става смешно чак.А пък като эастана до такова момче се чувствам като лилипут :D Не энам де,може и да си внушавам,но имам чувството,че е ядскиии смешно .Абе луда работа....

Alabalaportokala
01-26-2008, 21:18
Не , не е никак смешно.

Не съм сигурен, май Уди Алън го беше казъл : "Избрах по - малкото зло, хванах си по - ниска жена" :D

Дишай чедо и ти ще си фанеш някой. А пък след като ти е некомфортно с високи момчета, хвани си някое сходно на твоя ръст.

Kettty
01-26-2008, 21:22
Не , не е никак смешно.

Не съм сигурен, май Уди Алън го беше казъл : "Избрах по - малкото зло, хванах си по - ниска жена" :D

Дишай чедо и ти ще си фанеш някой. А пък след като ти е некомфортно с високи момчета, хвани си някое сходно на твоя ръст.
Мерси эа укоражението :D

kuklichka_bg
01-26-2008, 21:25
виж сега (сори че се отклонявам от темата ама ....)момчетата и момичетата са два съвършенно различни индивида

момчетата(макар че не го признават)имат нужда от момиче не само за секс(ако съм обидил някого сори)а и за да осъществят фантазиите си .когато не става дума за секс момчетата мечтаят за момиче което е по-ниско от тях защото това им дава възможност да дадат ход на мъжествената им страна.друга причина е че когато едно момче е влюбено в ниско момиче , момчето възприема ниското момиче като още по-сладко и красиво

а момичетата обратно на момчетата харесват високи и стройни момчета от които струи сила и мъжественост - точно каквото нежния пол търси у едно момче

а по темата помисли какво търсят момчетата в едно момиче за сериозна връзка а високите русокоски стават за две седмици не повече,нема да се плашиш ако си стабилна немаш грешка просто никой още не го е забелязал ;)
na4i visokite momi4eta sa za dve sedmici ?!!?!?

kuklichka_bg
01-26-2008, 21:32
ami to seki koito zastane do po visok ot nego s edna glava i sa 4ustva nisak xaxhahxahxah :grin: q zastani do edin 150 ili 155 da se po4ustvash visoka xaxa :grin: :D

koalka
01-26-2008, 21:34
Наистина не мога да разбера как това може да е проблем, съвсем нормална височина за момиче...Въобще не си толкова ниска.Не трябва да се отказваш само, защото си толкова висока...

estreq
01-26-2008, 21:55
Благодаря ви много эа мненията.Прави сте!
Но все пак аэ продължавам да си се комплексирам :D Просто като си се представя до момче 180-185 и ми става смешно чак.А пък като эастана до такова момче се чувствам като лилипут :D Не энам де,може и да си внушавам,но имам чувството,че е ядскиии смешно .Абе луда работа....

е извинявай ама като не приемаш съвети за ко си пуснала таз тема я престани да разиграваш хората,била ми 1.60 и е била ниска и аз съм 1.60 ама не се чуствам ниска даже съм си много добре

П.П и не мисля че на едно момиче дето е 1.60 може да се казва минионче по простата причина че ти може да си 1.60 пак да си на 11 години
МИНИОНЧЕТА СА ТЕЗИ ПОД 1.55.
нямам думи от тапнята ви :lol:

kroasandvi4
01-26-2008, 23:09
Не ми е ясно що за проблем пък ще намери момиче в ръста си.