PDA

View Full Version : Егати излагацията ;( Мн тъпо!



zleto
01-18-2008, 17:19
Днес в у-ще съвсем неочаквано ми дойде и цялата се наплесках с кръв. Проблемът беше,че си личеше, никой нищо не ми е казал,но като се прибрах видях огромното петно кръв. Сега ми е скомфузно,явно тия от класа и останалите са ме видяли. Бахти чувствам се ужасно ;( Случвало ли ви се е подобно нещо и ако да кво сте правили :(

•._.•No_NaMe•._.•
01-18-2008, 17:24
predpolagam 4e sa 6teli da ti kajat ako sa vidqli taka 4e ne se pritesnqvai ;-) az vednaj imah edna to4ica i edno mom4e mi kaza ama ne se seti 4e e ot tva :) :-P :grin:

Romance
01-18-2008, 17:28
Ха и на мен ми се е случвало нещо подобно..само че правехме някфи колажи и рисувахме едно сърце и междучасието го разпънали на един чин да съхне и аз понеже не гледам сядам ...беше мн конфузно,щото бях с много светли дънки и то едно червено..червено..И върви ти обеснявай,че си седнал на боя..

didonsbn
01-18-2008, 17:31
На мен не ми се е случвало но на едно момиче от другия клас и се случи миналата год и имаше огромно петно на дънките обаче никой не и каза и вс говорихме зад гърба и и на мен ми стана мн гадну и и казах и тя като се притесни и се прибра мн гадну беше , милата ... :(

chipi_kaoo
01-18-2008, 17:35
predpolagam 4e sa 6teli da ti kajat ako sa vidqli taka 4e ne se pritesnqvai ;-) az vednaj imah edna to4ica i edno mom4e mi kaza ama ne se seti 4e e ot tva :) :-P :grin: Трябва да си хипер тъп, за да не се досетиш от кво е петното :shock: :P :-)

Slave4You
01-18-2008, 17:40
Случи ми се точно оня ден само че аз го видях и просто си тръгнах от последните 3 часа щото бях и по бял панталон :( :shock:

nikinkaa
01-18-2008, 18:04
аз днес като станах сутринта нямах нищо и си помислих че ми е свършило но си взех запаси :D :D :D :D така де изведнъж отивам в кенефа и глеам сичко оплескано :( :( и от някво момиче имаше мноооооого нацапана превръзка,се едно мухлясала кръв.... :o :?

st1ka
01-18-2008, 18:10
Ами на мен лично не ми се е случвало,ама една приятелка все я сварваше като беше с бели панталони...И понеже живееше близо до даскало редовно се извинявахме на даскалките и ходехме да се преоблича...

twix_91
01-18-2008, 18:38
Случвало ми се е ама аз го видях на враме и си тръгнах.но и на приятелка и се случи и й казахме веднага,щото е много тъпо ако не и го кажеш и да и шушукат зад гърба.

BuBs
01-18-2008, 18:51
Вай много е гадно
Ами тикато разбра че ти е дошло що не се прибра :neutral:

DaЯk_AнGэL
01-18-2008, 18:55
Не се притеснявай, случва се.На едно момиче от бившия ми клас два пъти му дойде в час, и двата пъти се случи така, че беше на дъската.И после никой нищо не и каза.Така че не се срамувай, а и цикълът е нещо напълно обикновенно, няма нищо срамно! :)

FairyNymph
01-18-2008, 19:02
Случвало ми се е няколко пъти, никой не е разбирал, пък и аз като си знам, че скоро ще ми идва..внимавам, а и вие не усещате ли като ви идва?
:?

rubi
01-18-2008, 22:34
еми като ви слушам за това че си шушукате зад гърба ми става ясно колко свестен ми е бил класа....на мн хора от моя клас им се е случвало това...никой не реагира...има петно от кръв голяма работа нищо необичайно...имали сме случаи в които момчетата ходат до аптеката......
иначе на мен не ми се е случвало никога...аз ползвам тампони откакто ми е дошло за пръв път......никога не съм се клепала...и да се надявам никога да не ми се случи...пък и да ми се случи няма нищо лошо......нещо нормално е все пак....

Presley
01-18-2008, 23:25
Hahahaa kvo ti puka be :D

slun4ice_90
01-19-2008, 07:23
Случва се,аз по принцип си усещам кога ще ми дойде и така.Просто,когато ти си знаеш,че ще ти идва а си навън си вземи превръзка и това е. :wink:

love_enrique
01-19-2008, 17:20
Наистина е адски гадно,ма ако някой ти се подиграва начи или е малоумен или има некви психични отклонениа,или е от 5-10 години...На всяко момиче може да се случи,голяма работа

Glezanka
01-19-2008, 20:32
Случвало ми се е,не бях цялата в кръв ама имаше капчици,и на кой му пука какво мислят другите ... кофти е ама кво да направя ...

ThePowerOfLove
01-19-2008, 20:38
На мен ми се случи веднъж да имам малко по дънките,но явно не си е личало толкова много..Иначе горе-долу преценявам кога ще е и се подсигурявам :wink:

TheNewReligion
01-28-2008, 13:51
Ама не си се напикала нали !? :wink: :wink: :wink:

mhmhmhmhm
01-28-2008, 16:11
еми на всеки се случва
не си представям как ще ти го кажат
може да го шушукат зад гърба..хах
иначе,ако наистина ти пука толкова много
питай някоя приятелка от класа

Madness
01-28-2008, 16:16
На много им се случва...
Не вярвам да има някъв проблем...
На мен не ми се е случвало,ама ако някой тръгне да се подиграва предполагам ше го наредя хах
Абе,споко.

Devilsplaymate
01-28-2008, 16:38
Успокой се. На всеки може да се случи.
На мен не ми се е случвало, но веднъж ми бяха паднали превръзки от раницата и едно момче от моя клас търчеше по мен да ми ги връща :D.

EmO_KiD_;(
01-28-2008, 18:06
Успокой се. На всеки може да се случи.
На мен не ми се е случвало, но веднъж ми бяха паднали превръзки от раницата и едно момче от моя клас търчеше по мен да ми ги връща :D.
i pri men taka,i pri men...mn mi be6e nelovko :D :D

ThunderGoddess
01-28-2008, 18:46
Ами ... това е един съсвем естествен процес при жените и на всеки може да му се случи, макар да не е особено проятна гледка. Споко, и на мен ми се е случвало и си бях тръгнала последния час от даскало ... и докато пътувам и с автобуса 40 минс поне ... нямам думи. Ходила съм и при сестра ми да си сменям панталона. Може да ти е текнало вече като си се прибрала или докато си била на път от училище към вас и дефакто съучениците ти да не са видяли.

PinkFloydSound
01-29-2008, 14:37
ми да :? в час по история докато правехме контролно :( само като видях хукнах веднага още ненаписала контролното :( и после ест...3 :( а преди няколко седмици се случи на една съученичка :(

d0mat4et0
01-29-2008, 18:07
Оня ден на една фр и се случи абсолютно същото нещо....Добре , че живее на две крачки от училище и изтича до тях да се преоблече...Просто каза , че е ползвала някви скапани превръзки , които пропуснали и целият и задник беше в едно голямо петно :booooomb: Ужас....голяма гадост , ами още повече ако някое момче те види и започне да крещи.... :-P

miShle
01-29-2008, 18:59
Абе да не ти пука .... всичко се случва. Гадното е така като те изненадва,но примерно на мене когато ще ми идва аз си знам датите и винаги съм си подготвена. Ама си спомням в началото като ми беше още нередовен цикъла и като ми беше дошло на изпита по Български след 7ми клас .. :D Ама нямаше фалове,защото нищо ни ми беше протекло .. Общо взето не съм имала такива гафове ..Ама ти казвам изобщо да не ти пука и да са те видели ида не са ти казали, след 1 седм най-много всички ще забравят .. спкс ..

ThunderGoddess
01-29-2008, 19:28
Абе да не ти пука .... всичко се случва. Гадното е така като те изненадва,но примерно на мене когато ще ми идва аз си знам датите и винаги съм си подготвена. Ама си спомням в началото като ми беше още нередовен цикъла и като ми беше дошло на изпита по Български след 7ми клас .. :D Ама нямаше фалове,защото нищо ни ми беше протекло .. Общо взето не съм имала такива гафове ..Ама ти казвам изобщо да не ти пука и да са те видели ида не са ти казали, след 1 седм най-много всички ще забравят .. спкс ..
Aaaa ... това е маса гадно - добре,че не ти е било потекло :)

asi_basi
01-30-2008, 08:25
A tva mnogo gadno, na men mi se be6e slu4ilo otdavna v daskalo ama qkoto e 4e zaradi uniformata nali sme s 4eren pantalon i ni6to ne si li4e6e, kato razbrah barzo ti4ai pri otgovornika za godinata i obqsnqvai na maj 4e ti e do6lo i trqa belejka 4e barzo da se pribiram ujaaas be6e haha ama 4oveka se okaza pekan 8) . "Lo6oto" e 4e sled tova kato nqmah pri4ini 4esto se nalaga6e podobni da izpolzvam 4e da me puskat da si hodq po rano :razz: :oops:

Lo_Lo_LOvE_me
01-30-2008, 14:47
MM DA I NA MEN MI SE SLU4I da mi pusne prevruzkata :( , no az si bqh vzela samo edna :oops: , za6toto misleh , 4e mi e o6te slabo i nqma da pusne , no stana obratnoto i se omazah cqlata i 20 min :shock: v kinefa ne moga da se opraaa ta kurvi6ta i sesireci imah , 8-) be6e mn gadno , no za kusmet bqh s 4eren pantalon ;) ina4e hodeh kato preparirana :grin: no se opraih :D :-)

evelinka1122
01-30-2008, 15:29
ooo normalno e ... vsi4ko minaa i zaminaa smqtai 4e ako nqkoi ta e vidql ve4e 6a e zabravil do utre.... to4no tka da ne ti puka :)

mhmhmhmhm
01-30-2008, 17:25
ми да :? в час по история докато правехме контролно :( само като видях хукнах веднага още ненаписала контролното :( и после ест...3 :( а преди няколко седмици се случи на една съученичка :(
кво се оплакваш на мене ми дойде точно на изпита след 7ми клас :D

xxKiFlAx
06-22-2011, 01:10
ee спокойно тва е нормално...при много момичета е ставало . На едно момиче от класа се беше случило ..и от всички аз помогнах на момичето :? А при мен не са забелязва защото винаги в тези дни съм с черен панталон така че е незабележимо :D

icebulllet14
06-22-2011, 01:25
Успокой се. На всеки може да се случи.
На мен не ми се е случвало, но веднъж ми бяха паднали превръзки от раницата и едно момче от моя клас търчеше по мен да ми ги връща :D.

на мен един от класа веднъж ми ги беше разпилял по чина ... ти се радвай, че са ти ги върнали...

иначе по темата: Спок, на всеки може да се случи, не се филмирай толкова

ivetty9
06-22-2011, 10:42
Оо да,спомням си бях 6ти клас ми се случи нещо подобно. :D Точно този ден се бях скарала с моите приятелки и нямаше кой да ми каже.Бешее доста гадно, но все пак беше отдавна. :wink:

mimiinka
06-22-2011, 13:27
На мен веднъж в училище ми беше протекла превръзката (защото много се въртя :D ) обаче добре че бях със суичър и си го вързах на кръста и никой не разбра. А и когато ми дойде винаги когато ставам от стола питам приятелката си дали нямам нещо на дупето :D :D

zlatit0o
06-22-2011, 14:08
Със сигурност са забравили, темата е от 2008 ;)
Иначе на другарската тази година на едно момиче и дойде, :X горкото .. ама случва се, какво толкова.

Fiction7577
06-22-2011, 15:50
Случвало ми се е. Бях седми клас. Бяхме само двете с една съученичка седнали на двора в даскало, на една пейка. Нямаше никой отвън, аз станах по някаква причина, и тя ми каза. За щастие никой друг не разбра. :)

zlatity99
06-24-2011, 15:48
На мен не ама един път сутринта бях у една фр . И тя с яка бяла КЪСа блуза и вика че иска да е с белия си панталон . Аз и викам къв е проблема. Тя вика че не можела да го носи кат има превръзки л (бахти странното) л И вика аиде бе с него ще съм ... едва ли днес ще ми дойде ... На даскало 1 час става и цялата в кръв . До края на деня годи с моя суичар варзан на задника :D

joannaantova
06-24-2011, 15:56
Наистина е адски гадно,ма ако някой ти се подиграва начи или е малоумен или има некви психични отклонениа,или е от 5-10 години...На всяко момиче може да се случи,голяма работа

Никое момиче няма да тръгне да се подиграва...но НЯКОИ само НЯКОИ момчета а и някои врагове момичета веднага биха почнали...

Ааа иначе хич не се притеснявай..човещинка е :) няма нищо срамно в това да си момиче :-D

gummybear
06-24-2011, 17:06
Според мен ,щом никой нищо не ти е казал ,значи никой не е видял :P

horacio
06-24-2011, 17:51
Оооо много пъти ми се е случвало (като бях по-малка и ми беше нередовен)
Един път се бях омазала цялата в даскало пък и стола включително :shock: и после се прибрах със суитчърр вързан на кръста
Друг път на екскурзия целия чаршаф да е мазало.

абе случва се кво толко