PDA

View Full Version : Мразя го



moni_todorova
01-18-2008, 17:48
Значи преди около 7 месеца тръгнах с едно момче,което мога да кажа че не харесвах особено.След около месец започнахме да се караме за разни неща,той непрекъснато ме лъжеше.И така спряхме да се виждаме, да си звъним(по-скоро той защото ми звънеше от чужд телефон) без да си казваме нищо(че късаме).И сега след като най-после тръгнах с едно момче, което много харесвам,получавам смс-и от "бившия", че още ходим и некви такива глупости.Сто пъти му звънях и говорихме ,казах му че вече не ме интересува и да ме остави на мира,но той продължава.100% сам сигурна, че просто са няма с коя да ходи и се е сетил за мене.Помагайте какво да му кажа за да ме остави на мира.За сега нищо не помага.

FunkyFresh
01-18-2008, 18:00
Ами така става като тръгваш с някой без да имаш чувства!Следващия път мисли преди да се занимаваш с хора-цитирам "които не харесваш особено" :?

v3n0ma
01-18-2008, 18:08
ако не сте в едно даскало е лесно, смени си номера на GSM-a и готово или кажи на новото си гадже да го ступа набързо :)

anSsito
01-18-2008, 18:57
А защо въобще му обръщаш внимание? Вие като не се виждате нищо не трябва да те притеснява,все пак не можеш да ходиш с някой,с който само на смс-и го караш.. Пък и след като види,че на теб не ти пука ще те остави,все пак не мисля,че ще иска да е вечно палячото,които става за смях пред другите.. А да защо не кажеш на сегашния си да направи нещо по въпроса,щомто оня не разбира от дума.. И друг път мисли с кого тръгваш..

prettyIdeath
01-18-2008, 19:09
//Тегли му една хубава бай Ганьовска.. Кажи му да върви по дяволите и му затвори!//

kiss_me{P}
Вие като не се виждате нищо не трябва да те притеснява,все пак не можеш да ходиш с някой,с който само на смс-и го караш.. Пък и след като види,че на теб не ти пука ще те остави,все пак не мисля,че ще иска да е вечно палячото,които става за смях пред другите..
\:D/ Най- добре е така! Остави го да те търси, да звъни.. все един ден ще престане!

Arriva
01-18-2008, 19:45
Prosto ne mu obra6tai vnimanie i go ostavi da se prai na int ... kaji mu vednaj za vinagi 4e si4ko e prikliu4ilo za teb i kvoto i da napravi nqma da si promeni6 mnenieto i nqma da se vurne6 pri nego i ili si smeni nomera ili ne mu digai ne mu otg i taka .. to nakraq 6te mu pisne i 6te spre :-| Moje i da go zapl6i6 s nqkoi :P \:D/

miShle
01-18-2008, 19:50
Абе изобщо да не ти пука.Той какво може да направи?!? - Нищо. Не му обръщай внимание и си гледай момчето... =;

marmalad4e
01-18-2008, 19:51
трябва ли да правиш нещо:) нека си звъни нека пише смс както казаха ве4е-сменяш номера и готово :wink: и кво зна4и тва 'още ходим' да не сте женени 4е още да сте обвързани

aciko
01-18-2008, 20:02
Следващия път като ти се обади,го напсувай така,че друг път да го е срам да ти се обади ;)

sh3_1s_7h3_0n3
01-18-2008, 20:45
Е избягваш го? К'ъв е проблема? Спираш да му говориш, не си вдигаш телефона, подминаваш го като го видиш... преустановяваш всяк'ви контакти с него и толкова.
Като не разбира от думи, тогава без тях...