PDA

View Full Version : Закача се с мен, но си има и приятелка...



zlatitoo
01-18-2008, 19:48
Сега ще помоля за разрешаването на един проблем който го има всеки втори тийн :
Здравейте,аз съм Злати от Пловдив.На 15 години съм и имам нужда от съвет относно едно момче...

Сега ще започна от самото начало...

Имахме физическо и тогава го видях за първи път..Той ми се усмихна и неколкократно минаваше покрай
мен и ми се усмихваше и общо взето се закачаше..И после взе да ми казва здравей всеки ден,а аз дори
не го познавах...И естесвено,тъй като съм склонна да се влюбвам много често и така и се случи.ПОчнах
по често да обикалям неговия етаж и той минаваше покрай мен,усмихваше се и дори на няколко пъти ме
прегърна ей така,без нищо...Хващаше ми ръката и аз реших че това трябва да са някакви сигнали и
реших миналия ден (мисля че беше четвъртък) да се запознаем.И той пак мина покрай мен и една моя
приятелка му каза "Ей пич,чакай малко..." и се запознахме аз му казах: "Мисля че вече е време да се
запознаем..." и той ми каза че и той мислел така и се запознахме...До тук всичко изглежда добре,но
днес разбрах,че има приятелка..Естествено стана ми криво,но реших да не отказвам и реших да Ви пиша
да ми дадете съвет какво да направя...Имам мн силни чувства към него,макар да имаме 3 год разлика и
да го познавам едва от 1-2 месеца...МОля помогнете какво да правя и ми кажете как да разбирам
държанието му към мен,защото съм наистина много объркана...

Мерси предварително и..чакам вашите мннения и съвети... 8-[ :-)
мейл за отговори(може и тук естествено) : zlati_valcheva@mail.bg


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Callyer
01-18-2008, 19:52
еми или те харесва момчето или просто си флиртува с теб :) дано е 1-вото :)

honda^
01-18-2008, 19:54
Ами, Злати, сама каза, 4е се влюбва6 4есто. Това не мисля, 4е е любов. 6том той си има приятелка, вероятно държи на нея. Не би трябвало да се занимава6. Според мен просто ти си му за развле4ение. Ако наистина го оби4а6, постарай се да сте заедно, но не си позволявай да си 2рата. Казвам ти го, за6тото съм го изпитала на гърба си и знам колко е кофти.

miShle
01-18-2008, 19:58
Не,не си влюбена...по-скоро има нещо което те влече към това момче...и е то е много силно... Гадното е,че той избщо ти е дал каквито и да са надежди... Ти пък не се дръж като влюбчива "глупачка",я да не ти пука...

bebeto0o
01-18-2008, 20:10
Em kakvo da pravi6 ne znam , no bih te posavetvala da ne se opitva6 da gi razdeli6 (ako izob6ti ti e minavalo prez glavata) ina4e dali si inlove ne moga da ti kaja - tova go use6ta6 samo ti ! Po4akai nali znae6 4e vremeto lekuva i/ili vsi4ko se podrejda! Ae kasmet i pi6i kvo e stanalo :mrgreen:

w0sh
01-18-2008, 20:21
бас ловя,че си заек, а той е некъф загорял/странен тип.

Много сте лесни 8-ми и 9-ти клас.

zlatitoo
01-18-2008, 20:27
еми,благодаря за съветите...мисля, че наистина ми дава напразни надежди,но има едно голямо НО!
КОгато ме види,той се усмихва толкова силно,очите му чак светят и това го забелязвам не само аз,ами и други хора около мен..Също днес ми направи впечатление,че когато ме видя протегна ръка и ме притегли към себе си...това наистина е глупаво,ако държи наистина на приятелката си...
Просто искам да разбера за какво става въпрос,защото според мен това което прави е неприемливо ако го погледна от страна на приятелката му и страхотно от моя страна... :evil: :twisted:

sh3_1s_7h3_0n3
01-18-2008, 20:29
Как така се влюбвате в някого, когото едва-едва познавате... даже и не 'познавате'. Това, че му знаеш името.. и че някой ти е казал нещо за него... и ти веднага се влюбваш?! Това е просто някакво увлечение за момента, естествено в бъдеще може да прерастне и в нещо повече. Първо се опознайте, после започни сама да се опитваш да разбираш 'сигналите' му, дали са наистина такива, или просто ти се иска така. :)