PDA

View Full Version : Моля ви за малко помощ...



mimi8
01-18-2008, 20:22
...Ами зна4и имам за4ервяване на срамните устни и някакъв сърбеж.Това се слу4ва от 2 дена...Страх ме е да не е нещо много сериосно,защото не искам да казвам на родителите си.Сложих си гентамицин и сега 4увствам облек4ение,но все още се притеснявам да не е нещо лошо.Мисля,4е е защото преди 3-4 дена реших да пробвам да си бръкна с пръсти във вагината...2 дена го правих и после спрях.След това след 1 ден се появи сърбежът.Не знам как да го спра и сви4ко да свърши...Има ли на4ин да не ходя на генеколок а да ги намажа със някаква паста???Моля ви помогнете,кажете ми,защото съм притестена.

faxy
01-18-2008, 20:30
ami imah tak1v slu4ai....pri men bez da se pritesnqvam bez roiteli ginekolog mi mina sled 2-3 dena...
SPOX!

mimi8
01-18-2008, 20:32
ami imah tak1v slu4ai....pri men bez da se pritesnqvam bez roiteli ginekolog mi mina sled 2-3 dena...
SPOX! сигурна ли си? :-# ...Защото когато ги пипам,напипвам и нещо,като рани4ка на едната устна...Ох дано да мине

olive_oil
01-18-2008, 20:43
ami imah tak1v slu4ai....pri men bez da se pritesnqvam bez roiteli ginekolog mi mina sled 2-3 dena...
SPOX! сигурна ли си? :-# ...Защото когато ги пипам,напипвам и нещо,като рани4ка на едната устна...Ох дано да минеспокойно, ще мине. протъркала си се вероятно

pitan4icata
01-18-2008, 21:57
v nai dobiq slu4ai si se protarkala...
ina4e ako ne ti e bilo mn 4isto prast4eto ima veroqtnost ot inefekciq(primerno gabi4ki) no ako tva vsi4ko prodalji pove4e ot sedmica- dve se obyrni kam li4nata za napravlenie za genekolog
no predpolagam 4e prosto si se protarkala.. dr pat za da go izbegne6 go pravi v banqta pod du6a ili pone si izmii ra4i4kite ;)

mimi8
01-19-2008, 07:32
Днес ми дойде,а сърбежат и за4ервяването намаляха,но все още ги има...Нормално ли е? :-s Нямам никакви такива бели пъп4ици или нещо подобно...Ами ако отида на генеколог,той ще познае ли какво съм, правила с вас?? :-# Или само ще ми предпише какво трябва да взимам?...Страх ме е какво ще каже майка ми,ако разбере.

mimi8
01-19-2008, 09:28
Днес ми дойде,а сърбежат и за4ервяването намаляха,но все още ги има...Нормално ли е? :-s Нямам никакви такива бели пъп4ици или нещо подобно...Ами ако отида на генеколог,той ще познае ли какво съм, правила с вас?? :-# Или само ще ми предпише какво трябва да взимам?...Страх ме е какво ще каже майка ми,ако разбере. Добре,ами ако се окаже,4е са гъби4ки?Какво да и кажа...Тя ще ме убие,ако разбере какво правя понякога в свободното си време ](*,)

kalpazanka
01-19-2008, 13:22
Добре,ами ако се окаже,4е са гъби4ки?Какво да и кажа...Тя ще ме убие,ако разбере какво правя понякога в свободното си време ](*,)
Няма да те убие, спокойно. По-добре да си запълваш така свободното време, отколкото да спиш с момчета. Повече би се шокирала от последното. :)

pitan4icata
01-21-2008, 20:49
koi e kazal 4e trq da i kaje6?! zima6 si napravlenie ot li4nata i otiva6 na genekolkog ne ti trq maika za tva :D a i da ti otkrie ne6to ne e zadaljitelno maika ti da razbira edinstveniq problem moje da e pri zakopuvaneto na lekarstva ako sa po skapi4ki trq si nabavi6 sama parite za da ne i se obesnqva6 za kvo sa.
a i dori da sa gabi4ki (koeto ne si sigurna) te ne se pri4inqvat samo ot tva moje ot belio ,ot baseini, ot pi6kane v ob6tetsveni toaletni kup dr ne6ta ,nqma i da i mine prez akala 4e e ot samozadovolqvane ;)

rumka88
01-22-2008, 06:02
koi e kazal 4e trq da i kaje6?! zima6 si napravlenie ot li4nata i otiva6 na genekolkog ne ti trq maika za tva :D a i da ti otkrie ne6to ne e zadaljitelno maika ti da razbira edinstveniq problem moje da e pri zakopuvaneto na lekarstva ako sa po skapi4ki trq si nabavi6 sama parite za da ne i se obesnqva6 za kvo sa.
a i dori da sa gabi4ki (koeto ne si sigurna) te ne se pri4inqvat samo ot tva moje ot belio ,ot baseini, ot pi6kane v ob6tetsveni toaletni kup dr ne6ta ,nqma i da i mine prez akala 4e e ot samozadovolqvane ;)



\:D/ :wink:

Sunrisee
01-22-2008, 09:56
Genekolok li ?