PDA

View Full Version : Незнам къде греша...



aquar1us
01-18-2008, 22:10
Ами с приятелката ми ходим вече почти 6 месеца. Но тя учи в друг град и се виждаме само през уйкендите. И винаги намираме да се скараме за нещо дребно, примерно някаква уж безобидна е*авка.После се сдобряваме но през седмицата винаги се сещам за гадните моменти и ми е криво. А винаги съм се държал добре и мило с нея. Не искам да късаме, тя също не иска. Но незнам как да преудолеем тези безмислени скандали,защото макар че после се сдобряваме все пак е гадно.Аз много я обичам. Незнам какво да правя :(

Mushher
01-18-2008, 22:19
Винаги има такива изцепки,просто ти имаш прекалено много време през които да ги осмисляш и по тоя начин ги приемаш за нещо сериозно.Споко всичики се карат ;)

Presley
01-18-2008, 23:37
Ти кат не энаеш,аэ ли да энам :D

cherinka
01-19-2008, 00:36
Така е.. винаги помним и се сещаме много повече за лошите работи от хубавите.
Супер ще е ако намериш някакъв баланс.. доброто да компенсира лошото (ахах тва няя стане, без да те отчайвам де).
Аммм, в такъв случай, карайте го без ебавки.. макар, че 6 месеца.. то винаги след известно време (след 3тия-4тия месец) започват повече сръдни и скандали, отколкото в началото. Ама кво ли ти опявам, ти тва си го знаеш.
Ииииииии така до безкрай.., че и на 30г да станеш, мислиш ли, че пак няма да ги имаш тия проблеми, които и сега..
Айде;))

Sevt
01-19-2008, 06:06
Но тя учи в друг град и се виждаме само през уйкендите.

Е тука е проблема..

sladoled
01-19-2008, 06:10
Мисли повече преди да говориш, а не да мисилиш след като си го казал.Ако си премълчиш когато трябва няма да се получават е***ки. И тя ще спре да се заяжда кото вижда, че не се връзваш. ](*,)

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2008, 15:57
:-o е просто не се карайте! Като искаш да се пошегуваш за нещо, което ще доведе неминуемо до някоя 'крива' реплика от нейна страна, или пък искаш да се заядеш за нещо, просто си премълчаваш. Прехвапваш си езика, броиш до 20 и не го казваш. А тя ако се заяде, ти пък няма да й обърнеш внимание и готово.

Абе, деца, :) я не си създавайте сами проблемите. :) Толкова много занапред ще ви сервира живота, не си струва сега да се хабите за глупости. :wink:

pyfpaff
01-19-2008, 18:47
ah..ami razbiram te s priqtelq mi sme ot razlichni gradove i se vijdame i po rqdko ot vas..i vse si se spokarvame dori i malko..obache tochno v tova e i zabavnoto..ako postoqnno samo si kazvame obicham te ..shte e malko skuchno a s tezi drebni skandali se vnasq raznoobrazie..ne se pritesnqvai..tezi koito se obichat se karat :)

kifla
01-19-2008, 20:04
Добре де нали и двамата неискате да се карате за глупости ,защо просто не приемате по различно тези е**вки?Не им обръщайте такова внимание и не им придавайте такава важност и ще се чувствате по-добре.Успех! =;

aquar1us
01-19-2008, 22:45
Даже след като се сдобрим и 2мата усещаме че се обичаме по-силно от преди. Но все пак аз ще продължавам да опитвам да сведа скандалите до минимум.Ма понякой път ми става тъпо от най-малкото нещо и реагирам остро и се почва ... абе ще работя върху себе си да съм по търпелив :smt007 :)