PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата...



dekovbg
01-19-2008, 00:44
намират ли се още момичета,които да не гледат момчетата от вън (визия, мускули и подробности...) или има още някои които гледат вътрешната красота на едно момче???
моля по едно коментарче ако може ?

sladoled
01-19-2008, 05:03
Е как?! Има разбира се! Малко повече търпение трябва докато ги срещнеш. \:D/

Violenza
01-19-2008, 06:21
Хахха ай стига с тоя външен вид..
Естествено, че е много важен, и че се гледа и него... както и не само.
За да решиш да опознаеш някой, неговите качества и т.н. първо трябва да те привлече по някакъв начин. Е, без външния вид това не става.

jujulinkaa
01-19-2008, 07:29
Хахха ай стига с тоя външен вид..
Естествено, че е много важен, и че се гледа и него... както и не само.
За да решиш да опознаеш някой, неговите качества и т.н. първо трябва да те привлече по някакъв начин. Е, без външния вид това не става.

не винаги се гледа първо външния вид ама естествено и тои очаства все пак неможеш да трагнеш с някои циганин и да разчиташ на това че е хубав от `вътре` :)

FairyNymph
01-19-2008, 07:51
А не може ли примерно да оценяваш вътрешната красота и качествата на момчетата, но когато видиш някой дето да е много готин да му се усмихваш?

SunnyG
01-19-2008, 08:35
За мен външният вид има значение до един монент.Може някой да ми харесва много ама издъни ли се,падне ли ми в очите,може да ми стане толкова противен,че да не желая повече да му видя физиономията.И обратното..Може да не ми харесва кой знае колко или дори изобщо да не ми харесва,но ако ми допадне държанието му,ако видя в него неща,които имат стойност,няма никакво значение как изглежда..

AliceSw
01-19-2008, 09:03
не е само до външен вид...ако си пич, няма да имаш проблеми


разбирайте пич като приятен, забавен мъж, който не се държи като дръвник или се прави на "гъзе" (:

•._.•No_NaMe•._.•
01-19-2008, 09:20
Хахха ай стига с тоя външен вид..
Естествено, че е много важен, и че се гледа и него... както и не само.
За да решиш да опознаеш някой, неговите качества и т.н. първо трябва да те привлече по някакъв начин. Е, без външния вид това не става.
+1 =P~

dekovbg
01-19-2008, 09:27
благодаря Ви мно0о0го помогнахте ми достатъчно . \:D/

AnTiBuLLsHiTs
01-19-2008, 11:11
Както казва Сенсей : "..дали ще бъде вече истински в очите ви не ме е страх, храната си купувам със пари, а не със име..". Същото е..

mon4eto
01-19-2008, 16:45
Emi parvo kato zabeleji6 mom4eto mu vijda6 nai napred van6nata krasota a posle kato go opoznae6-vatre6nata...no moje bi az gledam do nqkade fiziqta parvo :oops:

love_enrique
01-19-2008, 17:09
Хахахааа докъде стигнахме,момчетата да се оплакват,че гледаме само външноста :lol: А вие кво гледате бе,повечето само по външен вид предценявате момичетата,не си ли някоя хубавица,не ти се обръща никво внимание...Пък сега седнали да се оплакват :-D

dekovbg
01-19-2008, 20:44
Хахахааа докъде стигнахме,момчетата да се оплакват,че гледаме само външноста :lol: А вие кво гледате бе,повечето само по външен вид предценявате момичетата,не си ли някоя хубавица,не ти се обръща никво внимание...Пък сега седнали да се оплакват :-D
много си права но винаги има излучения .... а и по принцип всичко е съдва
аз не гледам само външноста (освен ако не е е грозила)
ианче ме е яд като видя един фр как ляга с всички момичета само заради .. знаете

st1ka
01-19-2008, 21:12
Аз мога съвсем спокойно да кажа за себе си,че никога не гледам външния вид или пък ако съм хресала нещо,то ще е чара,усмивката...Не се впечатлявам от момчета,по които другите момичета припадат и затова приятелките ми винаги са ми се чудили какво харесвам в дадено момче...

jeni92_abc
01-26-2008, 17:51
Emi parvo kato zabeleji6 mom4eto mu vijda6 nai napred van6nata krasota a posle kato go opoznae6-vatre6nata...no moje bi az gledam do nqkade fiziqta parvo :oops:


и аз така :smt007

ThePowerOfLove
01-26-2008, 18:33
вътрешната красота е важна,но и външния вид има значение... :wink:

EJI4eTy
01-26-2008, 18:51
едното не може без другото :P

nicolepcd
01-26-2008, 18:58
Ми на пръв поглед естествено, че забеялязваш и се заглеждаш във външния вид... Нооооо пооосле... ако го опознаеш като човек, дори и да е без мускули, красиви очи, и хубава коса... достатъчно е само да те кара да се чувстваш добре, и да те обича (ако става дума вече за нещо повече от приятелство :) ) Ето, ще дам пример... имахме един изпит, и в моята стая беше един хипер мускулест и т.н., нооо дори не успяхме да си говорим, и просто видях до каква степен е голяяяма неговата простотия, че направо и за външен вид забравих, и за всичко! Тъй, че спокойно 8) Момичета колко щеш, момчетата малеят :D

Seducti0n
01-26-2008, 19:29
Има доста да се поспори по тази темичка.Колкото и да се отрича, външния вид, оказва доста голямо значение.Давам ви следния пример-Двама напълно еднакви по характер момчета, със сходни възгледи, интереси, цели.До тук окей, само че е единия е със страхотно тяло, дълбоки очи, чаровна усмивка и магнетично излъчване.Другия е пълна противоположност-Е кой от двамата бихте избрали...?Принципно, подобна съпоставка не е умного уместна, но аз лично не намирам по-подходящ начин за да сравня двете неща.

mhmhmhmhm
01-26-2008, 19:54
то ако момичетата гледат само това
за момчетата какво остава...

ThunderGoddess
01-26-2008, 20:03
Да, има значение. Когато видя някое изрусено момче с розова ризка, бягам надалеч, значи не е за мен. Като цяло начина по който се облича и се държи гооври много за характера му. Иначе това дали е красив или не е природно, не го гледам особено. Просто като опозная някого, поняога усещам привличане и разбирам, че съм хлътнала. Тогава, колкото и да е грозен... абе нали ги знаете влюбените хора ... колкото ид а е грозен, му намират чара. Никога несм тръгвала с момче, с което не се познаваме преди това поне малко.

directed
01-27-2008, 07:09
abe da vi kaja ima mnogo kifli deto za da trugnat s nqkoe mom4e mu gledat viziqta i kolko e sexy pulni tupotii... 1vo bi trqbvalo da se opoznaete ... ako ima ne6to koeto ne vi e priqtno vuv vun6niq mu vid normalno leko da se protivite no to moje da se kompensira ss haraktera mu durjanieto i 1000 takiva ne6ta... no puk ako e nqkoe is4adie ot prirodata i e svesten i vi haresva new biva da go razkarvate apulno budete mili i drojelubni spodelete mu 4e ne vi dopada toi vse 76te go prieme a nai vajno da ne mu se podigravate abe da si kaja az sa gi drunlkam tuka edni mudrosti no koi znae az kak 6te postaq... nai vajnoto spored men vuv vsi4ko e durjhanieto i iskrenosta bude6 li po dobar 4ovek 4esto mooje da ti zabiqt noj v gurba no to 6te im se varne otgore a ti 6te bude6 blagosloven ovajasvan zatova 4e si iskren estestven...

bqsna_teenagerka
01-27-2008, 07:41
Мисля,че имаше предостатъчно теми относно този въпрос. И темата ти не е за този раздел!

radoslava
01-27-2008, 08:46
razbira se 4e gledam i vatre6nata krasota e i van6nata razbira se no 4ovek trqbva da e razbran i ne grub a ako e krasiv i ne takav to prosto nezaslujava obi4!!! :?

LadyCarameL
01-27-2008, 09:04
Да,даже аз съм една от тях..Предпочитам не чак толкова хубаво на външен вид,но добро момче,пред красивия и надут батко без капка добродетели..

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-27-2008, 10:48
има но аз не съм от тях :-P таи де и 2те неща са важни ... :P

fake
01-27-2008, 11:04
в общи линии външния вид е ужасно важен, защото е първото нещо, което забелязваме у един човек...от друга страна, била съм с не толкова готини момчета, но пък умни, забавни, добри в леглото и т.н., както и с ебаси пича примерно, който обаче е тъп и се чудя как да се отърва от него или да го накарам да млъкне :?

Castaway
01-27-2008, 21:27
да цитирам една реклама - ВСИЧКО Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ .. но както имаше един коментар преди мене, ако е някой егати красавеца,обаче не може да ти завърже два реда разговор, нали се сещаш, че ще му теглиш чертата.. (поне аз бих го направила де ) ...

а за външния вид .. абе не е най-важен,ама в един човек, пъврото нещо с което те привлича е това.

ето ви пример:Ако го видиш някакъв такъв да не кажа грозен, щото тая дума хич не ми харесва как звучи, ама да кажем ако не е 1вия красавец, и не ходи облечен като останалите на неговата възраст, ми примерно се мъкне с анцунг, без прическа..и тем подобни .. и до него ако е момче, с направена прическа и се е барнал с модерни дънки, широка тениска и бла бла бла.. на кой ще обърнете първо внимание ?

така че... от значение е да ;) въпреки,че не е най-важното ... 8)

jeni92_abc
01-28-2008, 08:12
и двете неща са важни обаче външния вид лично за мене е от огромно значение

simba007
01-28-2008, 08:13
az sum edna ot tiq deto gledat vutre6nata krasota

sasha_90
01-28-2008, 10:48
Това,че не си срещнал ценителка на вътрешната красота,не означава,че няма.

voodoodoll1
01-30-2008, 10:23
Хахха ай стига с тоя външен вид..
Естествено, че е много важен, и че се гледа и него... както и не само.
За да решиш да опознаеш някой, неговите качества и т.н. първо трябва да те привлече по някакъв начин. Е, без външния вид това не става.
+1

NeaDekVatnA
02-03-2008, 15:16
мм..аз лично нз може би сам в такава вазраст но приятелите ми и по принцип момчетата към който проявявам интерес са момчета сас крещяща визия,но това е до един определен етап в коъто разбирам че някои от тях са пълни кретени...според мен трябва да се грижиш за външния си вид дори да не си първа хубост една прическа .. аксесоари...и т.н могат да помогнат защото сагласи се парво винаги се гледа вуншния вид ако се положи малко усилие няма да навреди :-) :-) :-)

great_mari
02-03-2008, 15:43
аз гледам и двете - първо гледам визията да си призная,но не държа да е манекен както се казва ами просто и да не е некой се едно първобитен :-D и след тва ако не го познавам се запознаваме и т.н. :oops:

Lorelei
02-03-2008, 16:24
Spored men da i broqt im opredeleno ne e malyk.

gorska
02-03-2008, 18:03
Ами всеки нормален човек гледа първо външния вид - неизбежно е.
Но колкото и "красив" да бъде даден човек отвън, никога не бих тръгнала с него, ако е пълна отрепка.
Ако пък е със страхотен характер, но грозноват...в момента мисля, изчакайте малко... готово! ... в крайна сметка мисля, че не бих имала нищо против вида му, защото все пак не е виновен той... природа!
Лошото при т.нар. "грозни" момчета е, че нямат никакво самочувствие и това им пречи да се показват във истинската им светлина. Същото е и при момичета.
А съвсем отделен е въпросът, че лицата и телата на повечето от тях се променят след няколко години в положителен аспект; при други в отрицателен..
Характерът е нещо, което се гради дълго време, с години... докато външния вид... та той може да се промени за няколко часа при операция! Не че всички трябва да се оперираме, но просто това е нещо непостоянно и независещо от теб /в началото/, после напълно зависещо от теб: Ти решаваш колко да се гримираш, колко фон дьо тен да слагаш и дали въобще да слагаш и т.н. ... Но характера не може да се промени! И той е най - важното в една връзка, независимо от какъв аспект е.

christina_aguilera
02-05-2008, 12:52
Едно момче не е хубаво само заради мускулите си, не е нужно да е модел, по-важно е в лицето да ми харесва, да не някъв мърляв, нечистоплътен. Но най-важно е да е готин по характер ;)

psychopath
02-05-2008, 13:10
Аз вътрешно съм много красив...външно не чак толкова :lol:

GreenFairy
02-05-2008, 13:28
Разбира се, външността не е важна! За мен най-важен е черният дроб... :D Харесвам хора с които да има какво да си кажа, външният вид може да бъде само в +

nike_baby
02-05-2008, 16:26
emi 4eSno kaZAno pove4eTo momi4eta koito poznavam ne gledat van6niq vid ni6to vaTre6niq a gledaT pariTe na moite beSt fr sa na moq princiP as ne gleDam van6niq vid a gledam samoq harakter ;] ami ako edno mom4e e mnoo krasivo a v akala hi4 go nqma za kvo ti e? sporeD men vSe o6te ima momi4eta koito gledat sarceto ili vatre6nata krasota a ne van6naTa :wink:

monityY
02-05-2008, 17:12
Мда.. може да са 10% от българското поколение.Но има ги!

mhmhmhmhm
02-05-2008, 17:18
Аз не познавам такива 8-)