PDA

View Full Version : Как да и призная че я харесвам ?



Vasiprasi
01-19-2008, 07:44
Е как да и кажа че я харесвам, при положение че тя може да не ми отвърне със същото :(

fairytalesend
01-19-2008, 07:54
da ne ti puka dali 6te ti otv1rne s1s s16toto... ako ne probva6 posle samo 6te se 4udih kakvo bi stanalo ako i be6e kazal... p1k i kvo ..kato i kaje6 nqma da te ubie q.. ne e prest1plenie 4e q haresva6;)
ina4ee se opitai da i go podskazva6 malko po malko s razni znaci nameci, ostavi q da se 4udi , za6toto kato ne e sigurna dali q haresva6 6te se razineteresuva pove4e oba4e nedei da q razigrava6 prekaleno d1lgo 6oto nakraq nai-mn da ti se qdosa i ta ti tegli edna dori i da te e haresvala.. posle q pokani da izlezete ,b1di mil i t.n. nedei si si nqk1v nag1l... i ob6to vzeto nedei da otiva6 pri neq i da i kaje6 `em taka i taka -haresvam te`.. nqkak t1po e.. deistvai prosto;)
ai upseh ;)
p.s. vij v t1rsa4kata ima dota temi kvo haresvat momi4etata, kak da se d1rji6, kk da psot1pi6 i t.n. ama nai-vajnoto i izt1rkano e `b1di sebe si` ;)

Vasiprasi
01-19-2008, 08:01
Да бе то ясно да бъда себе си ама... :D Начи ситуацията е следната. Познаваме се от месец някъде. В даскало си лафим като се видиме аз се държа се мило с нея и т.н и сега ще излизаме. И се чудя дали още в заведението да и призная че я харесвам ... или като я изпращам на края ? Май на края ще е най-добре.. Вие как бихте постъпили ?

ABF
01-19-2008, 08:05
И аз съм така като тебе.Много съм срамежлив.Харесвам едно момиче което е 1 година по голямо от мене :smt008 но много ме е срам да и го кажа.Еми ако има скайп намери и го.Кажи кой си и като пишете си всеки ден и един ден и предложи да излезете, и и кажи какво изпитваш.Нищо не губиш.Момичета навсякъде.А и ако си много срамежлив като мене ще си преодолееш срама до някаква степен.Успех!!! \:D/

Sevt
01-19-2008, 08:05
Като я изпратиш пред тях.

Vasiprasi
01-19-2008, 08:14
Значи ние си чатиме тва онова. В даскало си говорим. Усмихва ми се като ме види. Самата тя е доста срамежлива. Имам причини да мисля че ме харесва :) Но не знам как да и кажа че я харесвам по най-деликатния начин щото ако като я изпращам и кажа "Мисля че си много хубава и аз много те харесвам " някак си не върви и е тъпо :) Дайте някакви други идеи :)

ABF
01-19-2008, 08:30
Значи ние си чатиме тва онова. В даскало си говорим. Усмихва ми се като ме види. Самата тя е доста срамежлива. Имам причини да мисля че ме харесва :) Но не знам как да и кажа че я харесвам по най-деликатния начин щото ако като я изпращам и кажа "Мисля че си много хубава и аз много те харесвам " някак си не върви и е тъпо :) Дайте някакви други идеи :)
Еми щом ти се усмихва я покани на кафе или някъде другаде и и признай какво чувстваш.BTW ти срамежлив ли си

Vasiprasi
01-19-2008, 08:51
Значи ние си чатиме тва онова. В даскало си говорим. Усмихва ми се като ме види. Самата тя е доста срамежлива. Имам причини да мисля че ме харесва :) Но не знам как да и кажа че я харесвам по най-деликатния начин щото ако като я изпращам и кажа "Мисля че си много хубава и аз много те харесвам " някак си не върви и е тъпо :) Дайте някакви други идеи :)
Еми щом ти се усмихва я покани на кафе или някъде другаде и и признай какво чувстваш.BTW ти срамежлив ли си

бе по принцип не съм много срамежлив ама в случая ситуацията е по сложна :) А и BTW аз вече съм я поканил :)

SexY_tAnI
01-19-2008, 09:00
Ako iska6 edin savet ot momi4e! Savetvam te da ne go pravi6 direktno ! Smisal takav 4e ako i go kaje6 v o4ite tq 6te se obarka i nqma da ti otgovori 99% s otgovora koito o4akva6! Sa6to taka ne i predlagai kogato ste v kompaniq za6toto opredeleno nqma da i stane priqtno-6te se zasrami i........Moga da ti kaja 4e i az sam v tova polojenie i nikoga ne bih mu go kazala o4i v o4i! Za tova horata sa izmislili GSM-te ! Napi6i i ne6to milo i 4akai otgovor ! povqrvai mi 6te pojane6 mn po golqm yspeh! A ako ne se polu4i prosto ostavi q , a ako tq ima nqkakvi 4ustva dori i priqtelski pone 6te zapazite priqtelstvoto si!!! Uspeh!!! A i BtW az se nadqvam na takova predlojenie za6toto naistina bih se pritesnila ako mi go kaje o4i v o4i! A i povqrvai mi bolkata e mn po malka ako ti go napi6e a ne da te odreje naqve!!! :twisted:

Vasiprasi
01-19-2008, 09:12
Хмм според мене Face2face ще е по добре да и кажа какво чувствам от колкото по gsm :? Не заради друго ами според мене няма да ме приеме много на сериозно... Давайте още мнения :) Благодаря ви

mimi_kotencetoo
01-19-2008, 10:37
и аз имам сащия пр :cry:

TheMaggie
01-19-2008, 10:48
Why don't you tell her
Why don't you let her see
The feelings that you hide
'Cause she'll never know
If you never show
The way you feel inside

Според мен,това е отговора ти изчерпателно,като се има предвид кооолко такива теми има. ;]]

to6eto125
01-19-2008, 11:08
nai dobre e da i go kaje6 napravo bez da ovurta6(Face2face) :wink:

mimi_kotencetoo
01-19-2008, 11:14
da i az taka mislq.trqbva da i kaje6, no li4no i po reakciqta 6te tazbere6 dali ima 4ustwa kam teb.

cidsan
01-30-2008, 06:22
Зависи от момичето,но да не те притеснява ако ти откаже!

mickelangelo
01-30-2008, 07:03
така или иначе ако искаш нещо да се случи ще трябва ... н0 сега ще ти е по кофти .... като тънеш в неведение ... дори нещата да не се развият така както искаш ... нищо не губиш а в момента сигурно не можеш да стоиш на 1 място ...