PDA

View Full Version : Съветче...



varnen4e
01-19-2008, 09:15
Аз искам малък съвет от вас... сега ще ме помислите за абсолютна глупачка, но предпочитам да съм искренна. Много си падам по едно момче, но на него определено не му пука за мен.. Взаймоотношенията ни са супер никакви... правим секс от време на време, но не знаем почти нищо един за друг. Той не е от най- разговорливите и аз не знам какво да правя, защото наистина много го харесвам, а не ми върви изобщо с дългите връзки и не знам какво да правя, а определено не искам да ходим 1 седмица и после да сме в онези тъпи взаймоотношения и наистина не знам какво да правя. Исках да ви помоля за съвет, защото преполагам, че все някой е изпаднал в подобно положение... иии аз наистина не знам какво да правя, а много го харесвам...

Dobromir
01-19-2008, 09:18
hah ti dobre li si ?!? - ne mu pukalo za tebe , nqmate nikvi vzaimootnosheniq osven seks ?!? ti ne si dobre...a i tui mom4e go zabravi prosto nishto nqma da stane toi te ima za "seks igra4ka"...

ABF
01-19-2008, 09:21
:razz: 8-) :lol: :D хахаха нямало никакви чувства.Еми ползва те са секс играчка :-P

faxy
01-19-2008, 09:40
hah ti dobre li si ?!? - ne mu pukalo za tebe , nqmate nikvi vzaimootnosheniq osven seks ?!? ti ne si dobre...a i tui mom4e go zabravi prosto nishto nqma da stane toi te ima za "seks igra4ka"...

i az s1m na s16toto mnenie.....sorry...

MiMcHeToOo
01-19-2008, 10:34
Абе не се знае, че я използва за секс играчка.. Ами ако и той я харесва пък не иска да и каже, щото както тя казва не е от най-разговорливите? Начи виж ся мене ако питаш поговори си с него колкото и да не е разговорлив се ще разбереш нещичко.. И по дяволите ако найстина не му дреме за тебе, заебвай го.. Не ставай жена която е готова на всичко дори и само на секс, за да е с някой! Имай достойнство..

sexa_na_kompleksa
01-19-2008, 10:39
^Съгласна съм с адашката. :-D

nikinkaa
01-19-2008, 14:10
Аз съм на мнението,че трябва да се прави секс само с хора,които познаваш и наистина желаеш :( Не знам на колко си години и не те познавам,но и да си на 13-14 или 50 години е същата работа.Не му се доверявай толкова,та ти още не си го опознала ?! :( Нито знаеш дали има болести нито нищо...И сигурна ли си,че наистина го харесваш,или харесваш само секса с него???Не искам да те убиждам,но ми се струва че си много наивна...Един съвет от мен:НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙ НА МОМЧЕТАТА !!! :!: :!: :!:

varnen4e
01-19-2008, 19:28
Еми... всъщност съм сигурна, че го харесвам, да... но съм в някво много трудно положение... не знам.. тругно ми е да го заеба...

ivan4oooo
01-19-2008, 19:32
napravi mu edna svi_ka i 6a po4ne da mu puka za teb

dark0s
01-19-2008, 19:33
според мен така ще ти излезе име,което няма да е много приятно

varnen4e
01-19-2008, 19:34
napravi mu edna svi_ka i 6a po4ne da mu puka za teb

Много си остроумен, честно...

kifla
01-19-2008, 19:54
След като го харесваш толкова много защо прсото не му го кажеш.А това ,че само праите секс не мисля че е точният подход за да си с някой ....просто лично мнение :?

varnen4e
01-19-2008, 20:04
След като го харесваш толкова много защо прсото не му го кажеш.А това ,че само праите секс не мисля че е точният подход за да си с някой ....просто лично мнение :?

Не мога да събера кураж... не съм от най- силните хора.. и ако каже не не знам как ще го понеса... през живота ми не ми се е случвало такова нещо и просто не знам какво да правя и как да го направя... ;) Мерси, че поне ти не ме съдиш... все пак на всеки може да се случи да постъпи глупаво. А най- тъпото е, че аз осъзнавам, че го правя, но не мога да спра, което ме прави още по- голяма глупачка :cry:

varnen4e
01-19-2008, 20:05
според мен така ще ти излезе име,което няма да е много приятно

Да, може, не знам... за момента не ме интересува друго, обаче...

kifla
01-19-2008, 20:06
След като го харесваш толкова много защо прсото не му го кажеш.А това ,че само праите секс не мисля че е точният подход за да си с някой ....просто лично мнение :?

Не мога да събера кураж... не съм от най- силните хора.. и ако каже не не знам как ще го понеса... през живота ми не ми се е случвало такова нещо и просто не знам какво да правя и как да го направя... ;) Мерси, че поне ти не ме съдиш... все пак на всеки може да се случи да постъпи глупаво. А най- тъпото е, че аз осъзнавам, че го правя, но не мога да спра, което ме прави още по- голяма глупачка :cry:
Ако наистина толкова много го харесваш това момче ще се наложи да събереш кураж и да рискуваш \:D/ Успех!

varnen4e
01-19-2008, 20:08
Мерси много... ще видим.. може и да успея да се вслушам в съвета си... но ако стане нещо, може и да имам нужда от друг такъв (съвет...) :)