PDA

View Full Version : МАЗНИНИ



nobody13
01-19-2008, 10:12
ПРОБЛЕМА Е СЛЕДНИЯТ:
от около 6 месеца започнах с тренировки вкъщи
тялото ми се стегна г/д , но подкожните мазнини , които и до сега не можах да ги сваля ( не са кои знае колко , но има и се усеща )имам предвид 4е са в коремната област
не пазя диета , храня се нормално , не ям шоколади и мазни храни , но работата не става някак и плюс тва внимавам, за6тото сме зима.
имам съо4ини4ки , които ядат по 2 вафли и от малките шоколад4ете Ел Зет наведнуж и са във форма и се чудя как при мен не се получава , вероятно до организъм. Аз ако изям тва и :-s
Плюс това и искам да се оформя до лятото , а не да въввя като кашкавал, за6тото никак не ми е приятно.
Много искам да се стопя , а и ми харева да сум стегната, това ме кара да се 4увстам наи-добре.
п.с 4етох разни др. теми и статии , но ефект нулев, аз ли не мога нз

Liar
01-19-2008, 12:24
Защо не почнеш да ходиш на фитнес?В залата по принцип има инструктор който ще ти обясни какви упражнения да правиш за да се справиш с проблема си.Ние тук не можем да ти кажем.
Иначе има и много сайтове посветени на фитнеса разгледай ги ако до сега не си.Във форумите им също можеш да зададеш въпросите си определено там ще намериш по-компетентни отговори от тези които ще получиш тук!

elitoo``
01-20-2008, 13:11
Ами ако не си от голям град не виждам как "инструкторът" ще ти помогне, защото взимат първия хванат на улицата да стои там и да пази уредите само.Казвам го от личен опит.

Ако си много навита да отслабнеш, бих ти препоръчала да погледнеш http://spidersport.com/ и форума към него.Има доста полезна информация определено.И по-точно погледни Нисковъглехидратната диета, но името да не те заблуждава.Това е начин на хранене, а не уморително гладуване.

Пише също и за упражнения.Успех.


Горе долу си направи менюто така:

сутрин - яйца +масло или сирене със някакъв зеленчук
междинна закуска -ако обичаш кисело мляко или пък ядки и пак зеленчук
обяд месо със салата - ако е свинско или телешко -120 гр, ако е пиле или риба -150 гр.
следобедна закуска - пак нещо подобно на първите две
вечеря - салата и пиле или риба.

Но все пак е до твоите години,кг и пр. Във сайта има да си сметнеш колко килокалории на ден да поемаш,за да сваляш кг. Сметни си ги и после виж какво може да се яде и какво не и както казах горе-долу такова си направи менюто.Но ти каза също, че и не си чак толкова зле с кг., за това може и да си похапваш нещо от време на време по-така.

nobody13
01-22-2008, 16:26
za fitnes imam merak, no u4a v drug grad i se nalaga da patuvam + tova nqmam mn vreme da se zanimavam s izvun u4ebna deinost , zatova nablqgam da pravq vsi4ko v doma6ni usloviq
blagodarq za comentarite i 6te razgledam saita , za6toto muskulaturata se uveli4ava a az sqku6 se naduvam

Apostola
01-22-2008, 16:49
http://www.bb-team.org/fitness/exercises/

ето ти още един сайт