PDA

View Full Version : Въпрос относно покупка на епилатор?



Mr.Erotic
01-19-2008, 10:21
здравейте мисля след малко да ходя да си купувам епилатор до около 50-60 лева и за сега съм си избрал ето този - Braun 2170 - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09000986 . Та искам да ви попитам дали е добър за момче :).
С него най-вече ще искам да си епилирам космите по корема и гърдите - вярно ли е че толкова много боли и ако да свиква ли се след 3тия-4тия път на болката? И бях чел някаде а може и да се бъркам че епилаторите може да се задръстят или нещо такова това вярно ли е?

LuCiFersAngeL
01-19-2008, 11:27
Аз лично смятам марката Philips за много по-добра, що се отнася до епилатори. Виж например този: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019825 Наистина процедурата може да е болезнена, но зависи индивидуално от човека, до колко може да понесе. Аз например дори не усещам когато си скубя краката, но имам приятелки, които го правят с доста мъки :-D Иначе наистина е вярно, че се свиква и свеки следващ път боли по-малко... първия път е най-трудно. Епилаторът естествено ще се задръсти и затова в комплекта има четчица, с която да го почистиш. Ако има още нещо неизяснено, питай :mrgreen: :)

Mr.Erotic
01-19-2008, 11:37
мерси много :)
а иначе гледах ги на Philips но техните са със дискове - поне така пише в описанието им, а навсякъде във форума чета, че е по-добре епилатора да е с пинсети а не с дискове.

kalpazanka
01-19-2008, 15:43
Аз съм много доволна от Браун силкепил с обезболяващи гумени приставки :)

sexa_na_kompleksa
01-19-2008, 15:47
Аз имам подобен на този, за който LuCiFer`s AngeL е дала линк и съм много доволна. Болка - има, да, но при мен специално намаля. А ако го почистваш с четката, която се намира вътре в кутията на епилатора, не смятам, че ще има някакви проблеми.

Madness
01-19-2008, 16:00
Аз имам подобен на този, за който LuCiFer`s AngeL е дала линк и съм много доволна. Болка - има, да, но при мен специално намаля. А ако го почистваш с четката, която се намира вътре в кутията на епилатора, не смятам, че ще има някакви проблеми.
И аз имам такъв някъв.Не знам колко е по-добър от другите,ползвала съм само такъв.Аз четката я изгубих(всъщност мама я е изгубила :-x ) и просто го пускам малко да поработи във въздуха е така,да паднат косъмчетата...
И боли,да..
Ама кво да прайш...ма то и аз си падам лекичко мазохист и не ме е.бе особено...

LuCiFersAngeL
01-19-2008, 19:55
мерси много :)
а иначе гледах ги на Philips но техните са със дискове - поне така пише в описанието им, а навсякъде във форума чета, че е по-добре епилатора да е с пинсети а не с дискове.
Аз лично мисля обратното, защото една приятелка има Ровента с пинсети и никак не е доволна, за това редовно ходи "на гости" или на мен или на други момичета за да си епилира краката :-D Може и да греша, но това съм забелязала на практика.

01-19-2008, 20:36
Аз имам на браун от тез с обезболяващите работи и съм си мн доволна :D :)

st1ka
01-19-2008, 21:05
Ами за мен марката за епилатор е само една и това е Braun.

GUDZO
01-20-2008, 16:28
Братле аз съм с Braun и съм доволен.Отначало мн боли даже има места където още не съм свикнал и предпочитам да ги махам със самобръсначка,но щом искаш за гърдите и корема ще свикнеш :)

Mr.Erotic
01-20-2008, 18:41
здрвейте пак :)
значи купих си Брауна от първия ми пост и сега се чудя дали да ги мина космите първо със самобръсначка и когато са съвсем малки да ги взема с епилатора? Чета из форума, че уж по-малко щяло да боли така, а в книжката пише, че за оптимална епилация препораъчват дължина на косъма от 2 до 5 мм.

GUDZO
01-22-2008, 09:59
Еми аз първо ги минах със съмобрасначка и после с епилатор може и с машинка за коса :)

alex_5772
02-01-2008, 12:41
Braun Silk Epil.. :)