PDA

View Full Version : Как да кажа на майка ми?!



LuFlee
01-19-2008, 11:10
Как да кажа на майка ми,4е имам сърбеж долу...Срам ме е,понеже може да е по-сериозно и да трябва да ходя на генеколог,а там да се разбере,4е имам търкане.Преди няколко дни пробвах с пръсти да се задоволя и ако тя разбере,не знам какво ще каже... 8-[ Как да и го кажа?!

SexY_tAnI
01-19-2008, 11:16
OOOO milata....nz kakvo da ti kaja..nzp po dobre ne i kazvai a otidi sama i vij kakvo 6te ti kaje genekologa! a i sas sigyrnost nee seriozno prosto ne se pritesnqvai prsto otidi i vij kakvo 6te te posavetva profesionalst no po-dobre ne i kazavi(na maika si) :-#

Sisqta
01-19-2008, 11:19
Така става като се самозадоволявате момичетата..Оставете тази рабато да ви я вършим ние момчетата :P

faxy
01-19-2008, 12:05
ami iz4akai 2-3 dena ako ne ti mine togava misli za ginekolog.......moje da e samo za malko!SPOX!!!

Naughty_
01-19-2008, 14:18
и що трябва да и казваш...то тва няма как да се разбере :smt006

rauchen
01-22-2008, 12:11
по-добре да не разбира че се самозадоволяваш защото може да те вкара в затвора :!:

MaRiNkA_16
01-22-2008, 17:26
Как да кажа на майка ми,4е имам сърбеж долу...Срам ме е,понеже може да е по-сериозно и да трябва да ходя на генеколог,а там да се разбере,4е имам търкане.Преди няколко дни пробвах с пръсти да се задоволя и ако тя разбере,не знам какво ще каже... 8-[ Как да и го кажа?!
ami za teb kvo e po vajno da si stoi6 sus surbeja ili da kaje6 na maika si 4e si pravila ne6ty suvsem normalno za tiin mopmi4e.qvno ne sa ti bili 4isti rucete i si se zamursila.li4nata higiena e nai vajna v taq vuzrast.govori s maika si idete na ginikolog i vsi4ko 6te e ok.ne se pritesnqvai nqma ni6to nenormalno ili sramno v deistviqta ti.

Alex_f
01-22-2008, 21:11
Спокойно!Това че се задоволяващ няма как да се разбере!Просто кажи на майка си!Нали не си имала полов контакт?

Chiana
01-23-2008, 15:16
Напълно е възможно да си се протрила. Не се притеснявай. Ако не ти се облекчи до 2-3 дена, задължително бягай на гинеколог, може да са гъбички. И какво като си се самозадоволявала? Тя майка ти да не е дебил? Няма да те убие, да те коли и да те беси. А и защо да й казваш? Просто отиди на гинеколог. Кажи й, че имаш сърбежи и искаш да отидеш на гинеколог. Нищо ненормално няма. А и гъбички могат да се получат и от други неща, като сауна например. Но има голяма вероятност просто да си се протрила, да е кожна реакция от сапун, от дамска превръзка и прочие. Споко \:D/

Галена_Петрова
01-23-2008, 19:01
Колко кг си :?: колко си висока :?:
може да е от килограмите ако си по -пълничка :!:
Иначе иди на лекар или си купи някакви кремчета. :?

princesa_viki
01-27-2008, 14:27
1.Пише се гИнеколог.
2.Аз като исках направление от личния не ми даде.При теб може и да стане
3.По-добре отивай по-скоро,защото може да е инфекция.
Успех! :)