PDA

View Full Version : The story of my first love...



FunnYboY
01-19-2008, 11:24
Здравейте,

Бях се регистрирал отдавна, но с течение на обстоятествата едва скоро си възобнових паролата и отново съм сред вас... :---)


Преди време се запознах случайно със едно момиче в сайт за запознанства (тя ми писа първа)... Беше по време на зимната ни ваканция и тя не беше в моя град (иначе учи тука)... С течение на времето, сякаш се поувлякох по чата с нея и започнахме всеки ден да си чатим. Разменихме си и скайповете... ;-) Започнахме и двамата да си говорим за нашата евентуална среща... В нашите представи, тя щеше да е нещо изключително красиво. :smt008

Минаха няколко дена, когато тя се върна тук и си уговорихме среща, близо до един парк. Видяхме се... беше много странно, но... постепенно си заговорихме за разни неща... Тя се държа малко спекано, но... това момиче ме накара да я обикна. Разхождахме се в продължение на няколко часа, когато стана време тя да се прибира. Когато се прибирахме за миг, както я държах за ръката, я обърнах и я целунах. Това беше най-красивата ми целувка с момиче... може би защото беше и първа :smt003 Имахме още малко време... докато се връщахме от парка заваля дъжд :shock: Тогава пак се целунахме... не мога да опиша как се чувствах, но всеки от вас го е изживявал.


Вечерта премина с писане на доста sms. На другия ден се видяхме отново, отново и на парка. Но тъй като беше студено, тя ме покани у тях ... да гледаме филм :D Филм не гледахме, но страстните целувки и до ден днешен ми "парят" на устните. Така... в продължение на 1 седмица започнахме да се виждаме доста често... всеки ден в тях. Една вечер, освен целувки се и поразсъблякахме малко. Тя се спече и се одръпна... Беше доста рано, а и тя - малка.


Така сякаш взе да се отдалечава малко от мен... но това, което бях видял в нея ми беше достатъчно да я преследвам... Имаше момче, в което се кълнеше че е влюбена, но е на стотици километра от нея и се бяха виждали само веднъж - лятото, докато са били на море и там са се запознали. Това момиче беше лудо по него и постоянно споменаваше името му, докато аз бях до нея... След като нещата взеха да се отдалечават, и аз се одръпнах от нея. Без да и пиша, без нищо. Не след дълго тя ме потърси - Поиска да се видим. :o Ех, видяхме се... Отново сякаш не беше станало нищо. Целувахме се, излизахме, когато след 1 седмица отново се здърпахме. Това момче и беше в главата постоянно, но и същевременно ми се обаждаше... "скарахме" се... престанахме да си пишем. НО - след няколко седмици тя отново ме потърси. Тичах като луд след нея, огаждах и... Ходех до тях "замалко", след училище. Забавяше ме с думите "остани още малко", което в последствие се превръщаше в цяла нощ... Спал съм по 3 часа и след това първа смяна, но щом тя беше до мен :grin: ...Тя беше първата, която "отвори" сърцето ми и ми даде възможност да разбера смисъла на думичката "любов". :---)


Но нищо не свършва и до тук... Връщах се при нея отново и отново, независимо колко ме нараняваше. Ето обаче - мина се известно време, когато тя говореше и говореше за него постоянно.... как щял да и идва на гости и т.н. Опитвах се да и обясня че връзка от 300км няма как да бъде реална и това, че се бяха вижали само веднъж за половин година... Моите нерви бяха свършили вече, когато и се развиках да не ме търси повече. Тогава замлъкнахме отново за около месец, когато пак ме потърси и така пак, и пак ](*,) Не можех да и откажа среща...


Но дойде и времето, когато след 6 месечно преследване разбрах че няма да стане работата. Това беше първото момиче, в което се влюбих. Първото момиче с което сме плакали един над друг. Момичето, на което съм се молил. :oops: За жалост тя не ме обикна. Така или иначе исках да и оставя някакъв спомен за мен, защото предстоеше лятната ваканция... след дълги размисли реших да е нещо, което ще е голяма изнената и да се забелязва в една стая... а не няква тъпа снимка, или нещо, което щеше да отлежава на шкафа и... поръчах да ми ушият ОГРОМНО плюшено сърце, на което от едната страна пишеше "Love ****(името й)", а от другата страна моето име с големи букви. :-({|= Напръсках го с парфюмът, с който бях на първата ни среща, по който тя се разтапяше. Опаковаха ми подаръка, специално за целта... накрая дори аз самият бях изненадан от крайният продукт :D
Цяло лято нямаше да се видим (тя си замина при родителите й), за това и подарих сърцето на края на учебната ни година, като се видяхме замалко пред квартирата й. Казах и като се качи да отвори пакета (тя не знаеше какво има вътре) и да изчака да получи писмо, което ще и пратя... А то започваше:

Здравей ****,

Преди да започнеш да четеш надолу - моля те, прочети това докрай!!!



Започвам да пиша това писмо със смесени чувства...

Надявам се да си си видяла подаръка вече. Може да ти хареса, а напротив - може и да го изгориш, ако ме мразиш...! Както се казваше в един филм "всяко момиче изгаря снимката на бившия си любовник, а после осъзнава че любовта я гори дори по-силно от пламъците...". Това е моето сърце :) Внимавай с него, защото е много наранено и му остава съвсем малко до края. Върху името ти има следи от сълзите ми, защото като го взех - плаках за теб :) Онази вечер не можах да спя. Късно в ноща легнах на сърцето... спах, сякаш бях в прегръдките ти!!! :( :( :( ...... Когато ти потрябвам - сърцето ще е до теб, но не и аз!!!

Исках да ти го подаря, защото ти беше много специална за мен! ТИ беше ПЪРВОТО и най-важно момиче за мен! Още пазя спомените от нежните ти целувки (никоя не може да ми ги даде) и прегръдки. Как се целувахме като се събудихме в онази ранна утрин, а слънцето тъкмо изгряваше... но може би дори и не си спомняш... К'во толкова - някво момче, което ти "върза". Няма друг начин по който да ти се отблагодаря за всичко :)
...................
... следва дълга поредица от нейни sms, с които и доказвам как сама си противоречи...


В него бях написал всичко, както го чувствам.



Тя ми отговори че не е получавала по-хубав подарък до момента, че си спомня за онзи невероятен аромат и че... дори не заслужавала да ми чете красивите думи.


Мина се време... цяло лято. Веднъж се опита да се свърше с мен, при което не получи отговор. За мен тя постепенно "отшумя". В началото на тази година тя се свърза с мен. Искаше да се видим да ми каже нещо цитирам "много важно"... Видяхме се замалко, след 4 месечно прекъсване. Като ме видя... грейна. Сподели че момчето, което е обичала я е зарязало и не са се виждали въобще. "всичко, което ми каза... стана така"...


Но не сме се виждали, само ми прати 1-2 sms на рожденният ми ден... :)



Връзката ни изцяло отмина... Но датата 27 Януари още пари, а именно тогава се видяхме за първи път миналта година. Помня точно и часът. :neutral:


В момента се чудя... дали да я потърся, въпреки всичко тя е онова сладко момиче, от което помня само добро... Мисля да и се обадя да се видим (естествено ако тя пожелае), да минем по "първите стъпки" или въобще да не я търся... как мислите :smt003 :smt059

donkihot
01-19-2008, 11:44
не отричaм,че плача за всичко,но тази история ме уби просто...от вси4ко казано от теб разбирам много за самата ти същност...ти си просто една рядкост в днешно време...търпелив,добър,а както и усещам добре възпитан..но според мен мисля,4е трябва да е забравиш,не,няма да можеш..но не оставяй пак тя да те ма4ка,когато и притрябва авантюра. И Последните ми думи относно темата ще са! Евала ти!

TheMaggie
01-19-2008, 11:46
Мноого красива история.. :smt007 Според мен тя не знае какво иска,а ти прекалено много и угаждаш.Разбирам че тя е първата ти любов,но мисля че не заслужава нещата правиш за нея.. :? Все пак вижте се още веднъж и прецени дали може да се получи нещо за напред,дали няма да се случи като предните пъти. :) По текста заключих,че си прекрасно момче (а такива не се срещат в деншно време) и не заслужаваш да те тъпче и мачка така. :?

xXxScreamxXx
01-19-2008, 11:56
oooo tva e mn trogatelna istoriq nepremenno trqq da i se obadi6 .... spored mene imate b1de6te zaedno .... aide mnogooo yspex ... :grin:

BeautifulWorld
01-19-2008, 12:01
Ти през цялото време сякаш си бил резервен вариант за нея, когато не е с този, в когото е влюбена. Но сега мисля, че имаш по-голям шанс, отколкото преди година - тя е сама, ти много си я впечатлил с подаръка, така че може би си струва да опиташ пак. Жаслужаваш да бъдеш щастлив, защото си страхотен човек, и ако това знаби да си с нея - струва си да опиташ! Пожелавам ти успех :smt008

N0_feAR
01-19-2008, 12:38
Написал си много красиви думи. Евала ти правя! Аз пък мисля, че имате все още някакъв шанс! По-добре се бори за нея! Не знам защо но имам странното чувство, че м/у вас ще се получи (въпреки че не ви познавам )

nicolepcd
01-19-2008, 12:42
Майчице... тая история е страхотна!!! Писаха ми 8694654965 човека, но за миг не си махнах погледа от написаното... Аз мисля, че щом продължаваш да искаш да си с нея, и щом чусвтвата ти не са захладнели до такава степен, мисля, че трябва да се свържеш с нея, пък каквото стане-стане... А и ти сам каза, че тя била по-малка, и предполагам ти си й бил нещо като увлечение... а сега може да е "пораснала" и да е преусмислила нещата... опитай, няма да загубиш нищо! :wink: УСпех!!! \:D/

sentient_
01-19-2008, 12:44
Обади и се уредете си среща отново на 27-ми януари, ако е възможно и в същия час. Съветвам те обаче като се видите да не говориш много, просто я наблюдавай, очите говорят най- добре.. А и накарай я да се чуди дали още имаш същите чувства, да се чуди какво мислиш за нея в момента.

adm1n
01-19-2008, 12:56
Ами щом е обичала повече онова момче,едва ли ще се влщби в теб някога...Но това не значи,че не трябва да я видиш....напротив може даже да си станете най-добрите приятели!

П.П. е пич ще ми кажеш ли марката на парфюма плс :)

w0sh
01-19-2008, 13:20
Някой да може да направи резюме?

Тогаз ще пусна и коментар.

BeboP
01-19-2008, 13:34
Някой да може да направи резюме?

Тогаз ще пусна и коментар.
Тази история си заслужава да бъде прочетена от първата до последната буква, повярвай! :wink:

sexa_na_kompleksa
01-19-2008, 13:37
Обади и се уредете си среща отново на 27-ми януари, ако е възможно и в същия час.

Това ще е много романтично. Само от самия факт, че помниш кога за пръв път сте си видяли и в колко часа, би я трогнало.
Това, което ви се е случило е просто ... нямам думи да го опиша ... Много е романтично, но малко като на филм.
Според мен е добре пак да се видите, но преди да започнете по-интимни отношения, се убеди, че не се играе с теб.
Успех!

w0sh
01-19-2008, 13:42
Някой да може да направи резюме?

Тогаз ще пусна и коментар.
Тази история си заслужава да бъде прочетена от първата до последната буква, повярвай! :wink:

Прочетох я.
Уау.
5 минути, които никога няма да си върна.
Пич, постъпи мъжки и хммм.... реши.
Не можем да земаме решения вместо теб. Всеки сам си поема отговорност.
Ако искаш я рАзчекни, ако искаш и подарявай гейски подаръци.

BeboP
01-19-2008, 14:03
Бате Чаби, ... по-добър съвет не можеше да дадеш! :lol: :lol:

Virgin
01-19-2008, 14:46
Ти през цялото време сякаш си бил резервен вариант за нея, когато не е с този, в когото е влюбена. Но сега мисля, че имаш по-голям шанс, отколкото преди година - тя е сама, ти много си я впечатлил с подаръка, така че може би си струва да опиташ пак. Жаслужаваш да бъдеш щастлив, защото си страхотен човек, и ако това знаби да си с нея - струва си да опиташ! Пожелавам ти успех :smt008

+1 :!:

w0sh
01-19-2008, 15:01
Бате Чаби, ... по-добър съвет не можеше да дадеш! :lol: :lol:

По-хубавите съвети ги пазя за себе си.

Karcho
01-19-2008, 15:03
Според мен няма смисъл. Толкова пъти е предпочитала другия пред теб. Може и сега да направи съшото, но както си решиш.

FunnYboY
01-19-2008, 15:03
не отричaм,че плача за всичко,но тази история ме уби просто...от вси4ко казано от теб разбирам много за самата ти същност...ти си просто една рядкост в днешно време...търпелив,добър,а както и усещам добре възпитан


Мноого красива история..


Написал си много красиви думи. Евала ти правя!


Явно разказът ми ви е повлиял... ;-)



Някои от вас ме съветват да се свържа с нея и да пробвам отново връзка... Но аз мисля че мина много време от тогава и едва ли нещо ще се породи... макар че нали знаете - любовта няма happy end, защото е безкрайна :smt003


Предстои ми завършване след 3-4 месеца и най-вероятно ще съм студент в друг град (дай боже) ::: :D . Та... дори и да стане нещо, ще се наложи да стане така, че да се разделим не след дълго. А аз определено не искам да наранявам никой (още повече нея) :---)


Затова мисля само да се свържа с нея на 27-ми... Факт - ако приеме ок, ако не... Просто няма да съм забравил датата :)



П.П. е пич ще ми кажеш ли марката на парфюма плс


Тогава бях с мъжкия Rosha, но остаря. Сега съм с друг, който ме кефи много повече - Chanel Allure Sport 8) Много готин, но и скъп парфюм.
Ползвам и много други, но горният определено е НАЙ за мен... Все пак имай предвид че всеки парфюм стои различно на всеки човек :wink:

Mementomori
01-19-2008, 15:15
Всеки има право да обича и да бъде обичан!Историята ти е много приятна,романтична,но и за съжаление съвсем минорна,примесена с всички тези ефимерни раздели и жестоки истини(визирам явното твърдение на момичето,въпреки че била с теб,е обичала друг).Поздравявам те за смелостта ти,че въпреки всичко и донякъде неутралното й отношение към теб ти си бил с нея,изслушвал си я и в теб тя е намирала утеха.Колкото до това дали да я потърсиш отново,сам трябва да го решиш,но бъди реалист,може би ще е по-добре да видиш дали тя няма да те потърсиш,за да не се самозалъгваш.Тя в този период може и да е сама,но това не означава,че ще иска да е с теб или просто ще поиска да те "използва" отново.С оценяването на жеста тя не показва силни чувства,а просто благодарност.Не се самонаранявай,дори и да се видите бъди по-предпазлив и следи нейните реакции.Ако пак стигнете до по-близки отношения,непременно поискай обяснение от нея докъде може да доведе всичко това,защото ти не си имагинерното момче на 300км от нея,в което тя само от една среща се е влюбила->звучи абсурдно!Не се оставяй да бъдеш потискан и поставян на второ място,каквото и да става.Успех!

Krem4eto
01-19-2008, 16:51
Историята ме :cry: Няма смисъл...Много гадно те е разигравала...
Рядко се намират такива добри и мили момчета като тебе...
Лошото е,че те винаги уцелват момичета,които незнаят какво искат...
Късмет...

pampers
01-19-2008, 16:59
обади й се да се видите на 27 въпреки всичко което ти е причинила не губиш нищо да пробваш успех наистина евала ти прая.. :!: :!: :grin: :grin:

NuRi
01-19-2008, 17:30
Обади и се уредете си среща отново на 27-ми януари, ако е възможно и в същия час.

Това ще е много романтично. Само от самия факт, че помниш кога за пръв път сте си видяли и в колко часа, би я трогнало.
Това, което ви се е случило е просто ... нямам думи да го опиша ... Много е романтично, но малко като на филм.
Според мен е добре пак да се видите, но преди да започнете по-интимни отношения, се убеди, че не се играе с теб.
Успех!
:smt001 :smt001 :smt001

praskovka91
01-19-2008, 17:38
Lele..hora vijdate li za kakvo stava vypros..vijdate li,che oshte syshtestvuvat dobri momcheta...a ne prosto nqkakvi ebachi..tova momiche spored men e nai-golqmata kysmetliika..!i go e osyznala..no kysno..sled kato te e naranqvala tolkova mnogo.!!!
No tq ti e pyrvata..a pyrvata liubov povqrvai mi se pomni vinagi i e nai-sladka..spored men napravi vsi4ko vyzmojno da se vidite pak!... :wink:

MoHuTo
01-19-2008, 17:40
Ти през цялото време сякаш си бил резервен вариант за нея, когато не е с този, в когото е влюбена. Но сега мисля, че имаш по-голям шанс, отколкото преди година - тя е сама, ти много си я впечатлил с подаръка, така че може би си струва да опиташ пак. Жаслужаваш да бъдеш щастлив, защото си страхотен човек, и ако това знаби да си с нея - струва си да опиташ! Пожелавам ти успех :smt008

FunnYboY
01-19-2008, 20:59
Историята ме :cry:


Леле... :oops: Не предполагах че мога да предам толкова истински нещата, още повече че бяха още преди година... В интерес на истината не си единствената, която... :cry:



Рядко се намират такива добри и мили момчета като тебе...
Лошото е,че те винаги уцелват момичета,които незнаят какво искат...
Късмет...


tova momiche spored men e nai-golqmata kysmetliika..!i go e osyznala..no kysno

Да, така е, но нали знаеш че врaбчето понякога не се връща отново на рамото. Така е и при мен - просто сякаш е минало... Трудно е, отне ми адски много време, но го превъзмогнах :) . С доста други момичета бях, но чувството трудно се приравняваше с това, когато "бях" с нея.
Все пак за мен първият миг от срещата ни беше много важен... а именно, искам да и покажа че помня всичко, още от самото начало :D Не знам дали е за дорбо, но понякога помня много дребни детайли... :neutral:



За сметка на това продължавам да търся нейната заместничка, която знам че е някъде там... тя ме чака да я открия :smt003 :smt003 :smt003 ... или ти ме открий, ако четеш това :D 8)

BeboP
01-19-2008, 21:20
...помня всичко, още от самото начало... Не знам дали е за добро, но понякога помня много дребни детайли...
Знаеш ли, точно поради факта, че помниш дори малките детайли, ти е било толкова трудно да преодолееш всичко - представял си си хубавите ви мигове и това те е наранявало. Но пък и точно затова си съхранил любовта си толкова дълго време - представял си си хубавите ви мигове и това те е правило щастлив ;-) Сам виждаш - нещата тук не са едностранчиви ;-)
И все пак...желая ти успех (каквото и да се случи оттук нататък) =D>

FunnYboY
01-23-2008, 16:19
...помня всичко, още от самото начало... Не знам дали е за добро, но понякога помня много дребни детайли...
Знаеш ли, точно поради факта, че помниш дори малките детайли, ти е било толкова трудно да преодолееш всичко - представял си си хубавите ви мигове и това те е наранявало.


Хубавите неща се помнят дълго :) :P :P :P



Датата наближава, но едно ме тревожи...

Почти съм сигурен че е видяла тази тема и може нарочно да се направи на интересна и "заета". :smt001

•._.•No_NaMe•._.•
01-23-2008, 16:36
mn hubava istoriika :-) .li4i si 4e mn si q obi4a6 :smt008 ,no tq ne go ocenqva :neutral: .naistina tova e mn dobra ideq za predstoq6tata vi sre6ta no ti dobre si pomisli kak da prodyljite vzaimotno6eniqta si za6toto vsevpak tq e re6ila da e s teb kogato se skarala s drugoto mom4e ;-)

princesa_viki
01-23-2008, 17:48
Ако мислиш че тя се е променила и че няма да се подиграе с теб както през изминалото време-потърси я.
И между другото-Мога да ти кажа Браво! По-хубави неща не съм чела....
Желая ти искренно успех :)

TheNewReligion
01-23-2008, 18:14
sladur4eee za6to vsi4ki mom4etA NE SA KATO teb ?ot istoriqta ti se razbira edinstveno 4e si prekrasen 4ovek ! pogovori s neq minete po purvite stupki i budete 6tastlivi ! :-) :-) :-)

mon4eto
01-23-2008, 18:28
mnogo krasiva istoriq :smt007 :) Tova koeto bih te posavetvala e da q potarsi6 ako o6te 4uvstva6 4e q obi4a6 taka silno...aide uspeh :) :) :)

FunnYboY
01-23-2008, 18:42
Ако мислиш че тя се е променила и че няма да се подиграе с теб както през изминалото време

Едва ли, но... ще видим :|



sladur4eee za6to vsi4ki mom4etA NE SA KATO teb ?


Не всички сме еднакви, но голяма част от нас сме способни да разкрием доста дълбоки чувства, стига някой да ги е породил 8) :-) :P

nikinkaa
01-24-2008, 14:29
Това момиче не знае какво изпуска... :( :shock:

Vangeloff E.I
01-24-2008, 16:01
Здравейте,

Бях се регистрирал отдавна, но с течение на обстоятествата едва скоро си възобнових паролата и отново съм сред вас... :---)


Преди време се запознах случайно със едно момиче в сайт за запознанства (тя ми писа първа)... Беше по време на зимната ни ваканция и тя не беше в моя град (иначе учи тука)... С течение на времето, сякаш се поувлякох по чата с нея и започнахме всеки ден да си чатим. Разменихме си и скайповете... ;-) Започнахме и двамата да си говорим за нашата евентуална среща... В нашите представи, тя щеше да е нещо изключително красиво. :smt008

Минаха няколко дена, когато тя се върна тук и си уговорихме среща, близо до един парк. Видяхме се... беше много странно, но... постепенно си заговорихме за разни неща... Тя се държа малко спекано, но... това момиче ме накара да я обикна. Разхождахме се в продължение на няколко часа, когато стана време тя да се прибира. Когато се прибирахме за миг, както я държах за ръката, я обърнах и я целунах. Това беше най-красивата ми целувка с момиче... може би защото беше и първа :smt003 Имахме още малко време... докато се връщахме от парка заваля дъжд :shock: Тогава пак се целунахме... не мога да опиша как се чувствах, но всеки от вас го е изживявал.


Вечерта премина с писане на доста sms. На другия ден се видяхме отново, отново и на парка. Но тъй като беше студено, тя ме покани у тях ... да гледаме филм :D Филм не гледахме, но страстните целувки и до ден днешен ми "парят" на устните. Така... в продължение на 1 седмица започнахме да се виждаме доста често... всеки ден в тях. Една вечер, освен целувки се и поразсъблякахме малко. Тя се спече и се одръпна... Беше доста рано, а и тя - малка.


Така сякаш взе да се отдалечава малко от мен... но това, което бях видял в нея ми беше достатъчно да я преследвам... Имаше момче, в което се кълнеше че е влюбена, но е на стотици километра от нея и се бяха виждали само веднъж - лятото, докато са били на море и там са се запознали. Това момиче беше лудо по него и постоянно споменаваше името му, докато аз бях до нея... След като нещата взеха да се отдалечават, и аз се одръпнах от нея. Без да и пиша, без нищо. Не след дълго тя ме потърси - Поиска да се видим. :o Ех, видяхме се... Отново сякаш не беше станало нищо. Целувахме се, излизахме, когато след 1 седмица отново се здърпахме. Това момче и беше в главата постоянно, но и същевременно ми се обаждаше... "скарахме" се... престанахме да си пишем. НО - след няколко седмици тя отново ме потърси. Тичах като луд след нея, огаждах и... Ходех до тях "замалко", след училище. Забавяше ме с думите "остани още малко", което в последствие се превръщаше в цяла нощ... Спал съм по 3 часа и след това първа смяна, но щом тя беше до мен :grin: ...Тя беше първата, която "отвори" сърцето ми и ми даде възможност да разбера смисъла на думичката "любов". :---)


Но нищо не свършва и до тук... Връщах се при нея отново и отново, независимо колко ме нараняваше. Ето обаче - мина се известно време, когато тя говореше и говореше за него постоянно.... как щял да и идва на гости и т.н. Опитвах се да и обясня че връзка от 300км няма как да бъде реална и това, че се бяха вижали само веднъж за половин година... Моите нерви бяха свършили вече, когато и се развиках да не ме търси повече. Тогава замлъкнахме отново за около месец, когато пак ме потърси и така пак, и пак ](*,) Не можех да и откажа среща...


Но дойде и времето, когато след 6 месечно преследване разбрах че няма да стане работата. Това беше първото момиче, в което се влюбих. Първото момиче с което сме плакали един над друг. Момичето, на което съм се молил. :oops: За жалост тя не ме обикна. Така или иначе исках да и оставя някакъв спомен за мен, защото предстоеше лятната ваканция... след дълги размисли реших да е нещо, което ще е голяма изнената и да се забелязва в една стая... а не няква тъпа снимка, или нещо, което щеше да отлежава на шкафа и... поръчах да ми ушият ОГРОМНО плюшено сърце, на което от едната страна пишеше "Love ****(името й)", а от другата страна моето име с големи букви. :-({|= Напръсках го с парфюмът, с който бях на първата ни среща, по който тя се разтапяше. Опаковаха ми подаръка, специално за целта... накрая дори аз самият бях изненадан от крайният продукт :D
Цяло лято нямаше да се видим (тя си замина при родителите й), за това и подарих сърцето на края на учебната ни година, като се видяхме замалко пред квартирата й. Казах и като се качи да отвори пакета (тя не знаеше какво има вътре) и да изчака да получи писмо, което ще и пратя... А то започваше:

Здравей ****,

Преди да започнеш да четеш надолу - моля те, прочети това докрай!!!



Започвам да пиша това писмо със смесени чувства...

Надявам се да си си видяла подаръка вече. Може да ти хареса, а напротив - може и да го изгориш, ако ме мразиш...! Както се казваше в един филм "всяко момиче изгаря снимката на бившия си любовник, а после осъзнава че любовта я гори дори по-силно от пламъците...". Това е моето сърце :) Внимавай с него, защото е много наранено и му остава съвсем малко до края. Върху името ти има следи от сълзите ми, защото като го взех - плаках за теб :) Онази вечер не можах да спя. Късно в ноща легнах на сърцето... спах, сякаш бях в прегръдките ти!!! :( :( :( ...... Когато ти потрябвам - сърцето ще е до теб, но не и аз!!!

Исках да ти го подаря, защото ти беше много специална за мен! ТИ беше ПЪРВОТО и най-важно момиче за мен! Още пазя спомените от нежните ти целувки (никоя не може да ми ги даде) и прегръдки. Как се целувахме като се събудихме в онази ранна утрин, а слънцето тъкмо изгряваше... но може би дори и не си спомняш... К'во толкова - някво момче, което ти "върза". Няма друг начин по който да ти се отблагодаря за всичко :)
...................
... следва дълга поредица от нейни sms, с които и доказвам как сама си противоречи...


В него бях написал всичко, както го чувствам.



Тя ми отговори че не е получавала по-хубав подарък до момента, че си спомня за онзи невероятен аромат и че... дори не заслужавала да ми чете красивите думи.


Мина се време... цяло лято. Веднъж се опита да се свърше с мен, при което не получи отговор. За мен тя постепенно "отшумя". В началото на тази година тя се свърза с мен. Искаше да се видим да ми каже нещо цитирам "много важно"... Видяхме се замалко, след 4 месечно прекъсване. Като ме видя... грейна. Сподели че момчето, което е обичала я е зарязало и не са се виждали въобще. "всичко, което ми каза... стана така"...


Но не сме се виждали, само ми прати 1-2 sms на рожденният ми ден... :)



Връзката ни изцяло отмина... Но датата 27 Януари още пари, а именно тогава се видяхме за първи път миналта година. Помня точно и часът. :neutral:


В момента се чудя... дали да я потърся, въпреки всичко тя е онова сладко момиче, от което помня само добро... Мисля да и се обадя да се видим (естествено ако тя пожелае), да минем по "първите стъпки" или въобще да не я търся... как мислите :smt003 :smt059
Otivam da kupq nakakuv podaruk za momi4eto na moeto surce .. neveroqtna istoriq dostoina za holiwood..za suvet ne pitai .. az samiq sum mnogo 4uvstvitelen i edva li bih ti otgovoril adekvatno osobenno sled kato pro4etoh tova..EVALA ti za vsi4ko koeto si napravil.

FunnYboY
01-24-2008, 18:02
Това момиче не знае какво изпуска... :( :shock:

Закона на МъРфИ... :D

Бях готов буквално да и дам сърцето си, но за сметка на това, донякъде тя ме накара да изпитвам угорчение от влюбването :cry: вече ми е доста трудно да се влюбя така лесно... :shock: Тогава осъзнах израза "влюбване от пръв поглед"... До тогава това за мен беше просто израз :oops:


Otivam da kupq nakakuv podaruk za momi4eto na moeto surce ..


Искам само да ти дам един съвет както на теб, така и на другите, прекрасни хора в този форум - никога не гледайте на един подарък от към левовата му равностойност. В случая тя няма значение, но това, което направих... надали някой ще й подари сърце, с размер на половината на ръста й, и с нейното име :-o :D :D :D :D

Lainovoz
01-24-2008, 18:30
FunnYboY брато , трябва да ти кажа едно вечно правило ...

Хубавите ябълки прасета ги ядат .


евала ти прая , че си такъв 8-) (ябълката де)

sharkybul
01-24-2008, 19:56
ех.... приятел...

Все повече НЕПИСАНОТО ПРАВИЛО,че момичетата обичат,а момчетата броят ИЗБЛЕДНЯВА


БОРИ СЕ!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-24-2008, 20:06
намирам историята за тъжна ... виждам себе си в нея ... не отказвах на 1 момиче, което винаги ме нарянаваше ... търпях всичките и разкази за други етц. ... боли много .... или и постави ултиматум да не споменава другия или я зарязваш ... ако се съгласи може да имате будеще ако те изкара гаден .. майната й явно не те разбира

gPa3HuTeJl
01-25-2008, 09:16
Тази история ме разчувства... хареса ми начина по който си я интерпретирал...

Определнно мисля, че трябва да й се обадиш...Мисля, че ще излезе нещо много красиво...
Айде успех ! :smt007

Harum_Scarum
01-25-2008, 11:58
Написал си много красиви думи. Евала ти правя! Аз пък мисля, че имате все още някакъв шанс! По-добре се бори за нея! Не знам защо но имам странното чувство, че м/у вас ще се получи (въпреки че не ви познавам )
+1

morsko_siqnie
01-25-2008, 14:05
Abe SLADUR4EEEE ako vsi4ki mom4eta bqha kato teb,jivota 6te6e da e prekrasen.Ocenqvam tova tvoe ka4estvo,4e si zaobi4al istinski i si bil do neq kogato e govorila za drugiq.No mislq 4e tq e bila golqma egoistka kato ne e ocenqvala tova,koeto ima,a e tursila tova,koeto nikoga nqma da ima.Ne znam dali se e promenila no tova ti sam trqbva da proveri6 kato i se obadi6.Edin savet ne se promenqi ti si primer za tova kak trqbva da se otnasqt mom4etata kam momi4etata.Ako naistina o6te izpitva6 ne6to kam neq i zvanni i USPEH!!! :-) :smt061

Lainovoz
01-25-2008, 15:36
Abe SLADUR4EEEE ako vsi4ki mom4eta bqha kato teb,jivota 6te6e da e prekrasen.Ocenqvam tova tvoe ka4estvo,4e si zaobi4al istinski i si bil do neq kogato e govorila za drugiq.No mislq 4e tq e bila golqma egoistka kato ne e ocenqvala tova,koeto ima,a e tursila tova,koeto nikoga nqma da ima.Ne znam dali se e promenila no tova ti sam trqbva da proveri6 kato i se obadi6.Edin savet ne se promenqi ti si primer za tova kak trqbva da se otnasqt mom4etata kam momi4etata.Ako naistina o6te izpitva6 ne6to kam neq i zvanni i USPEH!!! :-) :smt061

Ако всички момчета бяхме добри като него щеше да ви дойде самочувствието в повече и щяхте да ни мачкате , мачкате . Радвай се , че има такива като него . Щото ако бях аз ........ 3/4 от историята нямаше да я има .

Fallen`Angel
01-25-2008, 15:46
Още едно момче, като мен..обади й се !

SiNiStEr
01-25-2008, 16:07
По-добре й се обади.И излезте така каткто и на първата Ви среща.Мн готино ще стане.Ако не й се обадиш после ще се чудиш какво би станало ако си се бил обадил.....така,че давай.

sladkoto_imonche
01-25-2008, 17:36
ole kolko trogatelna istoriq .. :smt007 :smt057 mn tyjno m istana za teb za6toto fijdam 4e si mn dobur :) no mislq 4e trqbfa da q zabrafi6 kakto kazaha pofe4eto koito sa pisali komentari.. ":smt007 LuBoFtA boLI" :smt007 :twisted: :( :-)

FunnYboY
01-27-2008, 02:40
Лелеее, темата ми заминала... За малко да не я открия... :?




Та... днеска е датата :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Довечера ще й пиша, ако желае - да излезем за малко.



Ако не... ще си пиша в темата :D



За всички хубави момичета, в този специален за мен ден 8)

http://images23.snimka.bg/005036887.jpg

sexa_na_kompleksa
01-27-2008, 06:36
Успех, готин! Наистина се надявам да станат нещата! Ще стискам палци!

Soy_tu_mujer
01-27-2008, 09:41
Всичко това, което разказваш е много красиво, начинът, по който се изразяваш е наистина много въздействащ. За първи път чета тема с такъв интерес. Аз бих те посъветвала да послушаш сърцето си, то ще ти подскаже кое е правилното. Може да й се обадиш, да се уговорите да се видите, ако искаш й сподели това което чувстваш към нея и й кажи ако иска да има нещо с теб - нека да бъде сериозно, накарай я да избере - с теб или без теб. Тези изживявания, които сте имали заедно не се заличават лесно, затова те съветвам да се видите или поне да се опиташ да поговориш с нея. Ако възнамеряваш да не се чувате повече ти пожелавам наистина много щастие, защото само от това, което прочетох разбрах, 4е го заслужаваш. Надявам се всичко да е наред при теб :). Избери това за което мислиш 4е няма да съжаляваш! :)
На твое място бих и се обадила. :)

Успех, сладур :)

Lost_Kiss
01-27-2008, 09:41
Трябва да станеш писател... много красиво си я написал,... \:D/ Нека следващата ти любов да е още по-хубава :) ;)

ХрС
01-27-2008, 18:17
Ами според мен, тя не се е държала добре с теб.
Обичала те е , но е обичала и другият, преди той да я зареже. :/)
Ако наистина искаш я потъсри, знам какво е това да ти е първата любов. Все още обичам момчето, което с времето стана моята първа любов. :)
Това чувство не се забравя лесно. :)
По-добре й се обади, да видим какво ще стане.Късмет. :)
И не се разочаровой.

FunnYboY
01-27-2008, 18:50
Всичко това, което разказваш е много красиво, начинът, по който се изразяваш е наистина много въздействащ. За първи път чета тема с такъв интерес. Аз бих те посъветвала да послушаш сърцето си, то ще ти подскаже кое е правилното. Може да й се обадиш, да се уговорите да се видите

Успех, сладур :)


Това е и целта ми... :P


Така и направих... Точно в 16:30, когато се бяхме видяли за първи път, преди 1 година и пратих sms: "one year ago you took prisoner my heart" Телефона и беше изключен за съжаление и получи смс-а чак към 18:00, но не ми отговори... Пратих и втори смс: "do you remember?", на което тя пак не отговори. (извинявам се за английския, но двамата сме свикнали в такива моменти от части да се изразяваме на аглийски)...



Така и така не ми писа, реших да и се обадя... Вдигна ми (телефона)

:D :D :D и каза че току що се е върнала в Стз (тук). На въпроса ми "искаш ли да се видим", тя отвърна "точно сега немога - отивам да взема един приятел да се поразходим...". =;




След кратък разговор разбрах че не е предполагала че ще и се обадя точно днес (след 4-5 месечно прекъсване) и че е важно заета тази вечер :lol: :) ..."може би утре"


Но аз съм на друго мнение и мисля че няма да има смисъл, ако се видим утре, или поне няма да е същото... :grin: :grin: :grin:





А и тази снимка вече няма същата стойност за мен... :cry: :cry: :cry: ...

http://images23.snimka.bg/005043233.jpg

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:





И не се разочаровой.

Какво да ти кажа... не изпитвам точно разочарование, но... очаквах поне да се видим... :smt003 Ех, може би така е било писано... :( :-|




Това може да се счита за краят на моята тема, която посветих на първата си любов.





Благодаря ви и на вас за подкрепата 8) 8) 8) 8)

FunnYboY
01-28-2008, 17:01
Гризе ме... човърка ме... сърцето ми иска да се видим, но тя не иска...
:smt105 :smt086 :smt086 :smt086 :smt093





ще си трая, защото не искам пак да го изживявам :smt074

sexa_na_kompleksa
01-28-2008, 17:08
Днес чухте ли се пак? Нали е казала "утре може би" ? Звънна ли й? Какво стана?
Охх каква съм любопитна. :oops:

FunnYboY
01-28-2008, 17:13
Днес чухте ли се пак? Нали е казала "утре може би" ? Звънна ли й? Какво стана?
Охх каква съм любопитна. :oops:

Не искам да правя такова сравнение, но писмо от ..... получавала ли си :D


Не, никой не ме е потърсил.

Spider4eto
01-28-2008, 17:16
оле боже невероятно е не мога да спра да плача :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: момчетата като теб са такава рядкост наистина. дано и момичето да го оцени много успех ти пожелавам защото наистина го заслужаваш :) :-)

sexa_na_kompleksa
01-28-2008, 17:21
Ееее тва е супер гадно. :-#
Това момиче изобщо не те заслужава и и идея си няма какво изпуска!
Приеми го, че така е трябвало да стане и давай напред, няма начин ...

FunnYboY
01-28-2008, 17:24
Приеми го, че така е трябвало да стане и давай напред, няма начин ...



За мой късмет това съм го направил вече :smt010 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003


П.П някой иска ли да види другата половинка, от.... :P

nicolepcd
01-28-2008, 17:25
Тцтцтц, ако си наистина такъв, за какъвто се описваш... наистина е по-добре да не я търсиш повече, щом тя не те оценява... :?

Alabalaportokala
01-28-2008, 17:34
Пич няма да ти казвам че си много зле защото ми се струваш някво точно момче, но ми обясни едно нещо. Ти достойнство имаш ли ? Ясно е че първата ти любов, обичал си я. Ама пич тя те е въртяла и си е играела с тебе а ти не си се усетил. Докато ти свирне и ти отиваш при нея. Това те прави безинтересен защото тя може да те има когато си поиска. Бившия е искала за съжаление, защото него не може да има. Не прави друг път така. Научи се да отказваш и отрязваш, защото пак ще бъдеш в това положение в което си и сега. Не обичай сляпо, за да не береш ядове. Ето виждаш ли - ти и звъниш тя не иска да се видите, а преди това докато тя звънне и ти отиваш при нея. Хубавото е че си се усетил и трябва да я забравиш час по скоро защото нито тя те харесва, нито една евентуална връзка би имала перспектива, понеже ще си студент.

nicolepcd
01-28-2008, 17:37
Пич няма да ти казвам че си много зле защото ми се струваш някво точно момче, но ми обясни едно нещо. Ти достойнство имаш ли ? Ясно е че първата ти любов, обичал си я. Ама пич тя те е въртяла и си е играела с тебе а ти не си се усетил. Докато ти свирне и ти отиваш при нея. Това те прави безинтересен защото тя може да те има когато си поиска. Бившия е искала за съжаление, защото него не може да има. Не прави друг път така. Научи се да отказваш и отрязваш, защото пак ще бъдеш в това което си и сега. Не обичай сляпо, за да не береш ядове. Ето виждаш ли - ти и звъниш тя не иска да се видите, а преди това докато тя звънне и ти отиваш при нея. Хубавото е че си се усетил и трябва да я забравиш час по скоро защото нито тя те харесва, нито вашата евентуална връзка има перспектива, понеже си студент.
Голяма доза истина се крие тук ^^ :(

FunnYboY
01-28-2008, 17:40
Научи се да отказваш и отрязваш, защото пак ще бъдеш в това което си и сега. Не обичай сляпо, за да не береш ядове. Ето виждаш ли - ти и звъниш тя не иска да се видите, а преди това докато тя звънне и ти отиваш при нея.


Вкарваш една максима, която не е лоша...

Усетиш ли нещо... "режи, за да не бъдеш рязан" :D :D :D :D


Ок, мисля че вече няма смисъл да я търся.

Може би е прочела и темата и сигурно си вади изводите... ;)




http://www.selfknowledge.org/whoweare/thanks.jpg

nicolepcd
01-28-2008, 17:54
Може би е прочела и темата и сигурно си вади изводите... ;)
Хах, дано наистина я е прочела... Сигурно е останала с пръст у гъз, както се казва :razz: Айде успех, момичета колко щеш, момчетата малеят :D

samoubiika
01-28-2008, 18:09
Според мен тя не заслужава ВТОРИ шанс от момче като теб!
На този СВЯТ пичовете от "твоя вид" са толкова малко,че можем да ги преброим само на едната си ръка...
Това момиче се възползва от теб...един ден ТЕБ обича,на другия говори за нейното "гадже"...като и е гадже,защо не го вижда??
Отрязал я и веднага се обърна към теб...като фурнаджийска лопата...има 2 страни и 2те се ползват...ти си от едната :x
ЖЕНИ МНОГО!!Не се хаби за идиотка като нея(ще ме извиняваш,но най-доброто момче,от всички които познавам,май излиза че си ти,а дори не те познавам :D )

FunnYboY
01-28-2008, 18:25
ЖЕНИ МНОГО!!Не се хаби за идиотка като нея(ще ме извиняваш,но най-доброто момче,от всички които познавам,май излиза че си ти,а дори не те познавам :D )


Не бях получавал такъв комплимент до сега :smt038 :smt038 :smt054 :smt059 :smt059 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Aligator
01-28-2008, 19:15
Да си призная и аз преди време прживях нещо като тая история. Според мен момичетата по някога просто не знаят какво искат. Когато се стигне до тук, аз най - често и казвам довиждане. За да запомни завинаги какво е изпуснала и какво е направила.

Dark_Angel_F
01-29-2008, 14:43
Ти си бил заралия.... А относно момичето ПОТЪРСИ Я ПАК НЯМА КАКВО ДА ГУБИШ! Мисля че нещата ще тръгнат на добреи успех :)

manik
01-29-2008, 15:00
mnogo hubava istoriq, sega tq ve4e moje da te oceni i vlubi w teb taka kakto ti w neq. obadi i se. ot opit znam 4e 2-riq shans promenq wsi4ko uspeh!

mumiikataa
01-29-2008, 15:05
[quote=samoubiika]
ЖЕНИ МНОГО!!Не се хаби за идиотка като нея(ще ме извиняваш,но най-доброто момче,от всички които познавам,май излиза че си ти,а дори не те познавам :D )
Подкрепям те :-D

sometimes_
01-29-2008, 15:30
Я сложи една снимчица да те видим, ако си толкова хубав, колкото добър... :grin:

Quasar
01-29-2008, 16:58
аз съм в това положение със сегашното ми момиче...обичаме се караме се и е голяма кайма...и все пак не можем да издържаме един без друг...
и все пак тая си играе с тебе...резервния си..."дай да проам с оня че ко не стане ще се върна при тебе" играе си..и все пак опитай да спечелиш любовта и пак...все пак живота е унижение най много да се унижиш още повече....аз бих го направил ако наистина чувствата ми са като твоите...

FunnYboY
01-30-2008, 11:26
Ти си бил заралия....




Да, заралия съм :D 8) Много хубав град :P :P :P Да не и ти да си от стз ;) ... или има ли някой от Stz?



Я сложи една снимчица да те видим, ако си толкова хубав, колкото добър...


Мисля че не е мястото да си paste снимката точно тук, пред всички... :D



Правя си update по сайта и скоро ще си го сложа в профила... :P ;)





най много да се унижиш още повече...

Аз лично нямам това желание вече ;) 8) ... she lose...

FunnYboY
02-17-2008, 09:55
Не знам и аз защо изравям тази тема от изминалите страници... НО>... :x


нещо пак ме човърка. Обадих и се няколко пъти (по-скоро беше бъзици) да се видим, докато вчера ми се обади и каза че ме мразела повече от всичко, бил съм еди къв си... :D



как да я забравя пак :oops: :x :x :x :x :-x :shock: Поне на 14-ти можеше да се видим замалко, тъй като нямам приятелка, но тя и тогава отказа...

mushutu
02-17-2008, 10:11
istoriqta naistina mn krasiva :smt007 as mislq 4e tq samo se e vazpolzvala ot tebe .. polzvala kato rezerva .. i kogato onova momche q e zarqzalo tq pak ti zvanni .. tova naistina e glupavo .. da mojej da i se obadish,no da ne se zadabol4avash tolkova kato parviq put .. a i 6te mine vreme i tq shte ti stane bezrazli4na.No izbora si e tvoi ;)

adm1n
04-13-2008, 12:22
[quote="FunnYboY"][quote]
Тогава бях с мъжкия Rosha, но остаря. Сега съм с друг, който ме кефи много повече - Chanel Allure Sport 8) Много готин, но и скъп парфюм.
Ползвам и много други, но горният определено е НАЙ за мен... Все пак имай предвид че всеки парфюм стои различно на всеки човек


Chanel Allure Sport ..поне ми кажи от къде си го закупил и колко струва! кажи и други марки...

love_veselka
04-13-2008, 12:56
Майчице... тая история е страхотна!!! Писаха ми 8694654965 човека, но за миг не си махнах погледа от написаното... Аз мисля, че щом продължаваш да искаш да си с нея, и щом чусвтвата ти не са захладнели до такава степен, мисля, че трябва да се свържеш с нея, пък каквото стане-стане... А и ти сам каза, че тя била по-малка, и предполагам ти си й бил нещо като увлечение... а сега може да е "пораснала" и да е преусмислила нещата... опитай, няма да загубиш нищо! :wink: УСпех!!! \:D/


+1

LovePoisoned
04-13-2008, 13:12
Ех, красива история е било това... :( Да ги имаше като тебе повече. :D

Докато четох средата, си мислех: "Ей с'я ще пише, че я е зарязал..." Как.. как си успял да я търпиш да ти приказва за другото момче?! :shock: Ако бях на нейно място, щях да реша веднъж завинаги и или да продължа да се сдухвам с 300-километровата любов, или да взема boy number one. 8)

Майната й на тая, голяма тъпачка излезе... Не знае какво иска - банално, но истина. Пфу. Не се занимавай с нея, ще я забравиш, и други момичета има и сигурно ще има поне една за тебе..

MaD BuNnY
04-13-2008, 13:29
Ех, красива история е било това... :( Да ги имаше като тебе повече. :D

Докато четох средата, си мислех: "Ей с'я ще пише, че я е зарязал..." Как.. как си успял да я търпиш да ти приказва за другото момче?! :shock: Ако бях на нейно място, щях да реша веднъж завинаги и или да продължа да се сдухвам с 300-километровата любов, или да взема boy number one. 8)

Майната й на тая, голяма тъпачка излезе... Не знае какво иска - банално, но истина. Пфу. Не се занимавай с нея, ще я забравиш, и други момичета има и сигурно ще има поне една за тебе..

+1 a istoriqta naistina mn krasiva :smt007 :mrgreen:

PuhkaFelka
04-13-2008, 13:36
Боже Господи..!! Сякаш чета моята история .. :cry: :cry: ..Ауууу а не вярвах че това може да се случи на някой друг.. :cry: Знам точно как се чусваш и как момичето се чуства.. Лятото се запознах с едно момче много мило и супер готино като теб и между нас всичко беше супер, започнах да испитвам леко някакви чуства към него.. Обаче след 1 седмица заминах на море и там се запознах с едно друго момче.. :cry: и се получи всичко това което ти разказа.. само дето аз осъзнах много много по рано че нищо няма се получи между мен и момчето от морето.. Но вече всичко беше свършило със другото момче.. Аз не испитвах нищо към него.. а той е толкова мил и толкова много искаше да го захаресвам отново, толкова се стараеше нещата да потръгнат, но просто не можех незнам защо.Много го харесвам но за жалост само като приятел :-# Сега той е най-добрия ми приятел.. Но виж при вас нещата може да се развият в друга посока..потърси я :) Опредлено си заслужава.. Успех .. МНОГО МНОГО успех :)

FunnYboY
04-14-2008, 17:56
Въх, бях отписал темата... Не знам как сте я намерили из многобройните страници :shock:





Chanel Allure Sport ..поне ми кажи от къде си го закупил и колко струва! кажи и други марки...


Във всеки марков магазин за парфюми би трябвало да го има ;)

50ml-103лв;
100ml-137лв.


Другата седмица ще си взема може би 100-так :P



Не се занимавай с нея, ще я забравиш, и други момичета има и сигурно ще има поне една за тебе..


Забравена е вече... Съществува само хубавия спомен, все още... :-D


А тази, за мен - все още не съм я открил :oops:






+1 a istoriqta naistina mn krasiva :smt007 :mrgreen: :-)

_BoSSy_
04-14-2008, 20:39
Браво пич,рядко се срещат такива истински момчета като теб!!!!!Е това е любов :):)
Потърси я,говори с нея,защо трябва да се отказваш от наи-сладкото нещо в живота ти?Борба му е маиката..
Успехи и пиши какво става.Историята ти е мн интересна :)

hgfh
04-18-2008, 08:06
mn me trogna istoriqta.... tolkova plakax 4e napravo okolo men stana okean ot sulzi :lol: bravo pi4 ti si strashen pojelavam ti mn mn mn mn mn uspeh i dano sreshnesh nqkoq macka koqto da te obsipi s lubov a dolkoto vuprosa ... da obadi i se i ve4e ako ne stanat ne6tata M/Y vas togava ne q tursi ..

justyoto
04-18-2008, 08:53
xhaxa i men kaktO drygiTe koitO se iskazaLii mnenietO si mnOgo me trOgna istOriikata ti :]] :) i aS miSlq suShtoto kfotO kaza i kykla na konCi ...Obadi i se na maCkata vijte se otnOvoo ii akO neShto stane Stane akO ne znam Che shte nameriSh po dObra... Kusmet Ot men zanapreD ;]]

SunShinePearl
04-18-2008, 11:25
spored men samoto momi4e nz kakvo iska ako si misli6 4e ve4e e stanala po zrqla i ima takiva 4uvstav kam teb kakto ti kam neq obadi i se,mejdudrugoto kato go 4etoh se razpakah mn e trogatelno qvno si mn dobro mom4e i 4uvstvitelno mn malko se sre6tat sega takiva i ako tq pak se darji po sa6tiq na4in s teb q zaareji qvno ne zaslujava lubovta ti ili ne q razbira

ra4ence
04-18-2008, 11:33
Дай й последен шанс,защото тя е постъпвала през цялото време с теб,като истинска кучка!
И недей да се 'предаваш' още на срещата ви, направи така, че този път тя да се бори за теб \:D/

Ivalinka
04-18-2008, 11:57
много хубава история!!!!! :cry: :smt051 ...ами,въпреки това бих ти препоръчала да си намериш друго момиче.не излизай с нея,защото съм почти сигурна,че ще си останеш наранен :(

Ivalinka
04-18-2008, 11:59
а,съжалявам!просто не прочетох,че всичко е свършило вече :)

FunnYboY
04-18-2008, 19:10
mn me trogna istoriqta.... tolkova plakax 4e napravo okolo men stana okean ot sulzi :lol:


много хубава история!!!!! :cry:

:oops: :oops: :oops:




съжалявам!просто не прочетох,че всичко е свършило вече :)

Най-накрая някой да види, че това и минало... :P Ставаше въпрос за 27.01.2008 и всичко свърши... Тя дори отказа среща, но и аз не се натегам 8)


:-) За всички момичета, включили се в темата... :P

xercu
04-18-2008, 19:23
:-) За всички момичета, включили се в темата... :P ... момчетата на сухо останаха :? Айде като са барнеш с някоя друга история ... драсни пак 8-)