PDA

View Full Version : Какво правите, когато сте тъжни?



milata^kuklichka
01-19-2008, 12:35
Kakvo pravite kogato se 4ustvate tyjni , kogato ste izgubili moje bi edinstvenoto ne6to , koeto vi e karalo da stavate i da si lqgate s usmivka na liceto . Kogato ste izgubili 4ovek , na kogoto mnogo ste dyrjali , kogoto mn ste obi4ali i , koito mnogo vi e obi4al ; s kogoto ste imali mn vsesli momenti zaedno , bili ste si ne samo gadjeta , no i mn dobri priqteli , toi e bil si4ko za vass ? ;( kakvo pravite v takiva situacii ;( Moje bi temata mi e iztyrkana , glupava , a moje bi banalna , no se 4ustvam adski tyjna i nqma s kogo da si spodelq ;(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

faxy
01-19-2008, 12:42
absolutno po s16tiq na4in se 4uvstvah kogato se razdelih s biv6iq mi.Nz kak izd1rjah 6tqh da psihqsam.Priqtelite mi postoqnno praviha kupon4eta da me zabavlqvat no ne stava6e......dr lubov mu e maikata sega s1m s 4ovek mn po-stoinosten i 4ovek koito me obi4a mn pove4e ot biv6iq za kogoto si izplakah s1lzite
.........................................nz vdigni glava kaji "mainata mu" i gledai samo na pred!

sentient_
01-19-2008, 12:49
Никога няма да преуспее една любов, ако на пътя и стои друга стара!!!

to6eto125
01-19-2008, 12:54
Никога няма да преуспее една любов, ако на пътя и стои друга стара!!!
+1 ;-)

faxy
01-19-2008, 12:54
da no ne moje da zabravi6 nqkoi ako dr 4ovek ne ti pomogne!Kogato se vlubi v dr 4ovek 6te go zabravi!Az ne kazvam na sila da hodi s nqkoi! A da ne se zatvarq v tqh i samo da reve a da izliza s mom4eta se v nqkoi 6te se vlubi!

sentient_
01-19-2008, 12:59
da no ne moje da zabravi6 nqkoi ako dr 4ovek ne ti pomogne!Kogato se vlubi v dr 4ovek 6te go zabravi!Az ne kazvam na sila da hodi s nqkoi! A da ne se zatvarq v tqh i samo da reve a da izliza s mom4eta se v nqkoi 6te se vlubi!
Не е тва решението, неможеш да забравиш някой като го замениш с друг(говоря ако истински обичаш някого)
Просто се залъгваш за момент че той вече не е част от теб че не мислиш за него.. да ама не - чисто и просто залъгване. За да забравиш наистина човека по точно да истинеш щот хората не се забравят, най добре е да го направиш сам наясно със себе си, а не да се влияеш от околни...

MiMcHeToOo
01-19-2008, 12:59
Никога няма да преуспее една любов, ако на пътя и стои друга стара!!!
+1 ;-)

Така е. + тва не подкрепям тезата, че ако тръгнеш с някой друг ще забравиш предишния, мисля, че тва са глупости.. Кво правиш ли ? Ми аз не правя особено хубави неща като съм тъжна, така че не е хубаво да се зима пример от мене ( :D ) Та иначе.. Стойш си кротко, плачеш си.. Ще ти мине все някога..

sexa_na_kompleksa
01-19-2008, 13:20
В такива моменти се наревавам хубаво, до като започне да ме боли глава ... След това излизам с приятели, пия едно и забравям за мъката ... После като остана сама това се повтаря .. и така до като не го забравя ..
хах
Успех!

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2008, 15:46
Преживявам всичките ни хубави моменти заедно отново и отново.
...и продължавам да се будя и да заспивам със същата мисъл за него, слушам разни балади, гледам множество филми в компанията на много носни кърпички и шоколади..бонбони и вафли...

Така или иначе времето 'лекува' и няма вечно да си така.. :) само че трябва да се премине и през това... ;-)

TheMaggie
01-19-2008, 15:53
Първо ми е сдухано,после се ядосвам и си тегля майната до следващия път.Като се сдухам,надувам музиката и почвам да се кълча пред огледалото! :lol: Не знам,просто ми минава с времето.. ;-)

BeautifulWorld
01-19-2008, 16:03
В началото ми беше страшно тъжно. Една сутрин се събудих и си помислих как искам сега да заспя и да се събудя след 4-5 месеца, когато нещата ще са отминали... и после си казах "Животът не свършва с едно момче и една раздяла! На 17 животът ми едва сега започва!" Беше ми трудно, но знаех, че трябва да продължа, защото животът продължава със или без мен. Понякога бягах когато ми е тъжно - просто докато тичаш е по-трудно да плачеш, пък и се съсредоточаваш върху други неща и спираш да мислиш за раздялата. Прекарвах повече време сред хора и по-малко сама. И след 6-7 месеца в един момент осъзнах, че наистина вече съм го преодоляла - не забравила, а просто преодоляла. Вече не плача като си помисля за хубавите ни моменти заедно, не си мечтая да съм с него, защото знам, че няма смисъл - отново ще ме направи нещастна, едва ли се е променил, както твърди.

Mihitu_`
01-19-2008, 16:12
spokoino,i az sym se chuvstfala taka!Ne e svyrshil kraqt na sveta.Prosto tova che si tyjna ne go pokazvai izbqgvai natovarvaneto na mozyka s tezi ''izlishni misli'' :-D Shte go prejiveesh,znam lipsva ti,trudno e.tova moje bi vseki go e izpitval :cry: Predylji s usmivka napred i ne se podavai na tygata :-D

mon4eto
01-19-2008, 16:31
Mi bih revala vsqka ve4er predi da zaspq :cry: :(

Zarity
01-19-2008, 16:34
Последния път когато бях чак толкова тъжна си издрах на ръката две "Н"-та....задоволява ли те одговора ми... :(

DivoTo_KoTe
01-19-2008, 17:00
Всеки е изпадал в такива моменти,даже и най-големия непукист.Постави си някоя цел и малко по-малко се отдай на нея.Можеш да се запишеш да тренираш спорт,танци,дори и някой нов език.В никакъв случай не слушай балади,който само те натъжават,излизай с приятели,сега можете да отидете на ледена пързалка,да направиш купон увас или да отидете някаде на вила или хижа,можеш да си направиш разместване в стаята,да танцуваш.Идей много,само не оставяй самичка и успех,че стана дългичко :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---) :---)

NuRi
01-19-2008, 17:09
Kakvo pravite kogato se 4ustvate tyjni , kogato ste izgubili moje bi edinstvenoto ne6to , koeto vi e karalo da stavate i da si lqgate s usmivka na liceto . Kogato ste izgubili 4ovek , na kogoto mnogo ste dyrjali , kogoto mn ste obi4ali i , koito mnogo vi e obi4al ; s kogoto ste imali mn vsesli momenti zaedno , bili ste si ne samo gadjeta , no i mn dobri priqteli , toi e bil si4ko za vass ? ;( kakvo pravite v takiva situacii ;( Moje bi temata mi e iztyrkana , glupava , a moje bi banalna , no se 4ustvam adski tyjna i nqma s kogo da si spodelq ;(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

ревем и пак ревем.. и продължаваме напред.. и др мом4ета има не само едно! :> и един савет не на всяко мом4е си давай сърцето за да не страдаш после пак.. и пак .,не всеки го заслужава но това ве4е е др тема ае горе тиквата и без глупости. :) Успех! :> :> :>

tuzaro
01-19-2008, 17:10
Като съм тъжен давя мъката с твърдо гориво и слушам песни на Южен вятър :cry:

slun4ice_90
01-19-2008, 17:18
Аз пък започвам да си пея,не че по цял ден не пея,но започвам да си пея тъжни балади и плача,после ми минава и си надувам музиката до дупка :grin: :P

MiLiChKo
01-19-2008, 17:19
mi ne se zatvarqm v sebe si. vednuj go napravix a ne trqbva6e 6toto taka go prejivqvam po trydno. zanimavam se s ne6to za da ne mislq za tfa koeto e stanalo i da ne mi e gadno. vur6i rabota.

AliceSw
01-19-2008, 17:25
пиша всичко, което искам да кажа и накрая го изтривам, или разказвам, но само на хора, които могат и искат да слушат...и имат какво да кажат, после просто се усмихвам и му тегля майната...спирам да се занимавам с мъже и обръщам внимание на прятелите си....

LaDy_DaQnA
01-19-2008, 17:46
Otgovor : revy [pla4a]

MoHuTo
01-19-2008, 17:48
Преживявам всичките ни хубави моменти заедно отново и отново.
...и продължавам да се будя и да заспивам със същата мисъл за него, слушам разни балади, гледам множество филми в компанията на много носни кърпички и шоколади..бонбони и вафли...

Така или иначе времето 'лекува' и няма вечно да си така.. :) само че трябва да се премине и през това... ;-)

pyfpaff
01-19-2008, 18:39
milata^kuklichka spokoino be mili4ka..mn mi e kofti kato cheta takiva temi kato tvoqta,prosto za6toto sum izpitvaala sushtite chuvstva i znam kakvo ti e sega..az obiknovenno si pusnam tujni pesni pregryshtam edna plushena igrachka i mnooogo placha...na dr den po su6tiq na4in...i vse edin den se poqvqva nqkoi drug i leko poleko zabravqsh predniq...ne se otchaivai...
aa mejdy drygoto ti na kolko si ?

princesa_viki
01-19-2008, 18:49
Емииии Слушам LP,ям шоколад,или сладолед(ако е лято).Ако има с кой да изляза излизам за да се разведря малко...и много други работи,ама все пак зависи кво е станало...

Naughty_
01-19-2008, 19:58
един ден...преди около 3 години ме беше зарязал човек на който адски мн държах...и ми беше адски тъжно....Тогава един приятел ми каза "ех ти пък,момчета под път и над път...с лопата да ги ринеш..все ще изкочи нещо свежо като за теб" тези думи ме успокоиха..
Просто почувствах че има човек който ме подкрепя..а в този момент това ми беше мн необходимо
Та извода е че приятелите могат да те измъкнат от депресията \:D/ \:D/ \:D/

kifla
01-19-2008, 20:02
През последните два месеца и аз се чувствах ужасно тъжна и просто не излизах никъде,слушах любимите си песни и гледах да се занимавам с нещо различино ,за да не мисля толкова за причината за състоянието ми :cry: Наистина е много гадно ,когато ги има тези моменти на тъга и носталгия по нещо толкова скъпо и толкова обично ,но все пак това е живота :cry: Понякога ,в някои от моментите просто сядах на леглото си и само мислех ,връщах се назад във времето когато съм била щастлива :cry: Вярно после ми стваше още по тъжно ,но ... :cry:

milata^kuklichka
01-19-2008, 21:03
na 17 sm

aLakaZam
01-19-2008, 21:45
Слушам тъжна музика, но най-добре си изкарва яда на тренировките :)

lithium4e
01-19-2008, 22:09
винаги когато съм тъжна или ми се е насъбрало много и трябва по някакъв начин да си го излея си пускам някой мой любим филм (последния път беше Пърл Харбър) и се наплаквам хубаво..за сичките пъти,в които ми се е искало, а не съм го направила..поне на мен страшно много ми помага това..много ме разтоварва

jarod
01-19-2008, 22:51
вземам хапчета Анти-мъка помагат за всичко

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-19-2008, 23:58
гледам смешни клипчета в ютюб, по-скоро дебилски, но ведри и слушам позитивна музика :) другото е чат с ведри хора :) или просто гледам да се намирам в работа :smt008

^sladinka^
01-20-2008, 00:19
KOgato sam tajna,ostavam sama v moqta staq i si puskam nqkoq balada...Poplakvam si,za da mi olekne i zapo4vam da rasajdavam nad slu4iloto se :( Posle lqgam da pospa malko i kato se sabudq se obajdam na moqta BEST frend,izlizame nqkade da se rashodim i tq me uspokoqva :)

princesa_viki
01-20-2008, 08:37
гледам смешни клипчета в ютюб, по-скоро дебилски, но ведри и слушам позитивна музика :) другото е чат с ведри хора :) или просто гледам да се намирам в работа :smt008
един човек от цялата тая тема,дето да знае какво би трябвало да направи!Браво!Поздравявам те!Не е подигравка или нещо от рода,напротив.До сега чета как всички вместо да се разсеете,дсе сдухвате още повече!Голяма работа-скъсали сте с някое момче "мъжа на живота ви""Живота е пред вас.Както са казали хората,той не е нито първия,нито последния.Има още толкова да се разочаровате,че и повече :wink: Не си тровете живота от сега,като станете на 30 тогава се затваряйте и слушайте тъжни песни,а сега си живейте живота!

kiss_poni4ka
01-20-2008, 17:01
Не се отчайваи не е дошъл края на света.Има толкова момчета.Пусни си нещо което ще те разсея,а не тъжни песни. ;-)

BloodyKisses
01-20-2008, 17:40
Не съжелявай за нещо което си изгубила!Радвай се, че някога си го притежавала!!!Гледай на това от добрата страна!Мисли си че утре ще срещнеш по-готиния, човека който ще те разбира повече от предишния!Който ще държи на теб -който няма да те предаде!Не се отчайвай!!!

BloodyKisses
01-20-2008, 17:41
Не съжелявай за нещо което си изгубила!Радвай се, че някога си го притежавала!!!Гледай на това от добрата страна!Мисли си че утре ще срещнеш по-готиния, човека който ще те разбира повече от предишния!Който ще държи на теб -който няма да те предаде!Не се отчайвай!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-20-2008, 17:45
ох по принцип като се сдухам и нищо не може да ми оправи настроението :( но иначе сии изливам мъката в/у някоя фр .. и ми олеква :smt003

olympia
01-20-2008, 21:38
На пълно съм съгласен че със друг човек нещата не се оправят поне според мен.Когато пробвах така само се наранявах повече и повече и ..целувах новата а виждах истинската(старата) под думата старата искам да кажа че със това момиче съм ходил много малко време но от 2 години я обичам и човек обивам за нея и няма да се откажа докато не си постигна моето(без значение кога ще е ) а това за успокояването аз си осилвам няколко песничи на "kingsize" слушам ги по дестина пъти всяка и ми минава докато не я видя отново и така всеки ден:) Надявам се със теб да не е така а да се оправиш УСПЕХ :wink:

bungle
01-20-2008, 21:45
Ъъъъ говоря много глупости, плача и се правя пред хората, че не ми пука и колко гадна кучка съм. А всъщност не съм чак толкова гадна.
Иииии гледам филми, тогава избягвам да слушам музика, за да не пускам балади и да не рева.. или пък обратното, пускам балади, за да плача умишлено...

Плача, плача... Абе, правя каквото ми е на сърцето. Всеки път е различно.

deskyYy
01-20-2008, 21:53
slu6am pesenta Choki na Obraten efekt ;] pomaga mn - pone na men

delfin4eto
01-20-2008, 22:10
В такъв случай мн трудно можеш да направиш нещо, което да те разведри или да те накара да се почуставаш по-добре!Не е лошо да излезнеш с приятели, да правиш нещатат , които обичаш и да слушаш музика, която те кара да танцуваш,която те прави лууууууууддд :smt003 !

Sevt
01-21-2008, 06:11
Като съм тъжен давя мъката с твърдо гориво и слушам песни на Южен вятър :cry:

+1
....или се напушвам жестоко...

JiMiTo
01-21-2008, 06:47
когато съм тъжен.... слушам музика депресираща или изнервяща или блъскам във фитнеса и слушам музика :smt093

п.п. а да и ако съм с колата в завоите влизам с вратите напред :smt025

slun4evo
01-21-2008, 07:39
Не е банална темата, защото всеки от нас го изпитва.Аз също съм го изпитала.Беше ми много трудно.Сврях си се в едно ъгълче на леглото и хубаво си поплаках за отминалите весели дни.След това оставих миналото зад себе си и продължих.Винаги ще има тъжни моменти, но преди това е имало весели, мисли за тях а не за болката! :)

milata^kuklichka
01-21-2008, 09:47
No kogato mislish za veselite momenti oste pove4e strada6 , oate pove4e ti stava my4no 4e te nikoga nqma da se vyrnat i 4e si zagubil si4ko tava samo za edin mig ili oste po-lo6o ako pri4inata e prosto glupava ... ;(

desert_eagle
01-21-2008, 10:22
Здравей!
Не съм чел коментарите на другите, но положението ми е много познато. Миналата година когато това се случи с мен (а и ме унижи приятелката ми на всичкото отгоре) изгубих всякаква способност да се справям с малки психически проблеми за няколко месеца. Истината е че мене Рап музиката и четенето на някоя яка книжка ми връща душевния покой. Все пак ние тук нямаме 20 години а времето лети, така че за няколко месеца се взех в ръце, разбрах че отчаянието не е нечина и започнах да се уважавам. Излизахме с приятели, пийвахме, пускахме Еврофутбол (хазарта много ме влече :) ), карах си мотора и накрая приятелката ми уж разбра какво е направила..
Сега пак съм с нея, и тя ми се моли .. а не аз. Обичам я, но пак имаме проблеми и се надявам да се оправим.. Както и да е, истина е че това което не ни убива ни прави по-силни! В труден момент би трябвало да осъзнаеш истини за себе си.. да откриеш талантита си и тн.
Няма смисъл да се отчайваш, живота и без това не е розов като цяло!

IKisseDAGirL
01-21-2008, 10:35
Всъщност се опитвам да си върна изгубеното. Ако наистина е значело много за мен и не може да бъде заменено.

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-21-2008, 11:10
Не съм изпадала в такава ситуация, че да кажа какво правя... :-| Случвало се е да нямам това, което бих искала, но не и да губя това, което "имам" (слагам кавички, защото не мога да кажа, че човекът, с когото съм и на когото най-много държа, е мое притежание).
Моят съвет е да не потъваш в самосъжаление. Излизай навън, радвай се на лека-полека идващата пролет. Сигурно си знаеш това за приятелите, но ако ти се остава сама, остани. Поплачи - ще ти олекне, знам от опит. Но не прекалявай! Не трябва да става системно занимание, това е само за момента да разпуснеш, преди да си подредиш по-добре мислите в главата как да продължиш напред. Гледай забавни филми, но не и любовни! Според мен детските като "Таласъми, ООД" и "Ледена епоха" са най-подходящи. И пак казвам: НЕ СЕ САМОСЪЖАЛЯВАЙ!
УСПЕХ!

Ex4ct
01-21-2008, 19:14
излизай с приятели и избягвай да си оставаш самочка ... хората около теб винаги ще намерят как да те разсеят а на мен спец. винаги ми е действало добре просто да лежа и да си слушам хубава музика - успокоява ;)

Vangeloff E.I
01-24-2008, 22:46
Kakvo pravite kogato se 4ustvate tyjni , kogato ste izgubili moje bi edinstvenoto ne6to , koeto vi e karalo da stavate i da si lqgate s usmivka na liceto . Kogato ste izgubili 4ovek , na kogoto mnogo ste dyrjali , kogoto mn ste obi4ali i , koito mnogo vi e obi4al ; s kogoto ste imali mn vsesli momenti zaedno , bili ste si ne samo gadjeta , no i mn dobri priqteli , toi e bil si4ko za vass ? ;( kakvo pravite v takiva situacii ;( Moje bi temata mi e iztyrkana , glupava , a moje bi banalna , no se 4ustvam adski tyjna i nqma s kogo da si spodelq ;(
Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3[/b]

Горе главата не е дошъл края на света..лично аз излизах много гледах постоянно да съм сред хората за да не мисля толкова много за нея, е естесвено след като се прибирах и оставах сам - няма как пак за нея мислех.Ако няма начин нещата да се оправят и да се съберете пак..помисли,огледай се,излизай с приятели пък знае ли човек някой ден.........

Jeuelle
01-24-2008, 22:55
Пускам си най-тъжните песни и плача. Само така ми олеква...

keitt
01-25-2008, 17:15
Mi mili4ka-kakvo da ti kaja...I az mnogo 4esto sam tajna...i az niamam mnogo blizki xora okolo sebe si...4esto se depresiram i se 4yvstvam gadno.Samo stignax do izvoda,4e ako sam ne si pomogne6 i gospod nqma da ti pomogne....ybedix se v tva...

marilyn
01-25-2008, 21:55
kogato sam v takova sastoqnie slu6am mn tujna muzika primerno guns'n'roses- don't cry i dr i 4eta lubovni stihove i su6to taka pi6a.....