PDA

View Full Version : разбираш какво имаш имаш, чак, когато май го изгубиш?



slan4iceto_n
01-19-2008, 13:21
Здрасти на всички! Знам, че това, което ще разкажа звучи малко банално, но все пак ще помоля тези, които са преживели подобно нещо да ми дадат съвет. И така преди една година се запознах с едно момче. Той е от моя випуск. Случи се така, че попаднахме в една компания и започнахме да движим нон-стоп заедно. Той се влюби в мен. Наистина много. аз гледах на него само като на забавен приятел, никога не съм си представяла, че може някога да имаме връзка. проблемът е, че нямах смелостта да му го кажа. Играех си с чувствата му, флиртувах с него, без да си давам сметка, че наистина съм го наранявала. За мен той беше перфектният приятел-когато бях депресирана той ми казваше колко съм готина, колко съм хубава, как не си струва да се ядосвам за глупости, винаги ме развеселяваше. Въпреки всичко в моите мисли беше само другият-този, който ме нараняваше, който си играеше с мен. постепенно започнах да използвам моя приятел като изкупителна жертва-държах се с него толкова ужасно, колкото този, който харесвах се държеше с мен. постепенно с приятеля изгубихме връзка-само по едно хладно "здрасти". реших да оправя нещата и да излезем заедно. тогава онзи, който харесвах ми звънна и аз излъгах приятеля си, че имам мн важна работа и трябва да се прибирам. после той ни видя и разбра, че съм го излъгала. тогава разбрах, че наистина държа на него. плаках много, извинявах му се. от този момент нататък нещо се промени. започнах да изпитвам чувства към него. разбрах, че той вероятно още държи на мен. чудя се обаче дали това което аз изпитвам не е пплод на страха че мога да изгубя този човек. ако тръгна с него и разбера че не искам да сме заедно и го зарежа той ще ме намрази завинаги. нз как да постъпя

Naughty_
01-19-2008, 13:26
докато не опиташ няма да разбереш :smt006

JiMiTo
01-19-2008, 13:56
освен да си преглътнеш самочувствието и да опиташ да се боришм, за това което си изгубила....мда имаи друг вариант, да си стоиш сама у вас и да плачеш до като не ти мине....

Sweet__Dream
01-19-2008, 14:00
Izqsni si 4ustvata kum tova mom4e.Ne go naranqvai otnovo.Ako ne si sigurna kakvo 4ustva6 iz4akai da mine malko vreme.A ako si,bori se za nego i mu pokaji,4e go obi4a6.Uspeh.. :wink: :)

trittico
01-19-2008, 14:10
Когато искаш нещо (в случая някой) се бори за него! Ако този не ти отвърне на чувствата поне няма да съжаляваш по-късно , че не си опитала... :wink:
Успех! \:D/

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2008, 15:37
А защо не се опиташ да споделиш тези си страхове с него?! Той ще те разбере най-добре и дори може да ти помогне да излезете и двамата от ситуацията. Представи си, че ти даде време да се изясниш със себе си, а той бъде достатъчно търпелив 'да почака'. Нищо не губиш. Може единствено да спечелиш. :)

IrReplacaBle
01-19-2008, 16:11
остави го "онзи" другия...по твоите думи личи,че само си играе с теб...за другото момче не спирай да се бориш и да му обясняваш,че си сгрешил...би трябвало да те разбере...дано да стане така :) хайде успех :)

kiss_poni4ka
01-19-2008, 16:22
По добре зарежи оня и разкрии чъвствата си кьм този които обичаш.Успех \:D/