PDA

View Full Version : molq vi daite mi savet



nin4eto00
01-19-2008, 13:50
zna4i moqt problem moje da vi se struva poznat no e mnogo ujasan imam papki na triagalnika i ot tqx mi ostavat belezi i razbirate li 4e ne moga da otida na plaj te se vijdat molq vi daite mi savet za tova :neutral: nz kakvo da napravq MERSI MNOGO PREDVATITELNO!!![/b]

nikinkaa
01-19-2008, 14:01
Не е ли малко студено за плаж :D :D :D Ами може да са от бръснене (ако се бръснеш де ) Мажи ги с някакъф крем или нз :)

LuCiFersAngeL
01-19-2008, 14:34
Не е задължително да е от бръснене. От епилиране или кола маска също така се получава. На една приятелка й се беше получило същото на бикини линията и по краката. Пъпките можеш да мажеш с крем Бочка, а белезите, които са останали след като пъпката вече е заздравяла, мажеш с крем за белези Контрактубекс (или някакъв друг за белези, ако има) При нея това действаше, дано и на теб да ти помогне!

nin4eto00
01-19-2008, 14:55
zna4i az v momenta gi brasnq no sam gi maxala s pinseta,kola maska i epilator.probvax s krem bo4ko no ne mi pomogna i tova za plaja go kazax za6toto lqtoto ne sam xodila i iskam pone tova lqto da ida i ako e vazmojno do togava da gi maxna mersi mnogo za savatite

sexa_na_kompleksa
01-19-2008, 15:29
И на мен по някога ми се появяват ... За сега не съм открила решение. :(

chipi_kaoo
01-19-2008, 16:08
Купи си крем Здраве, в една синя пластмасова кутийка, аз си го ползвам за рани, екземи... абе пробвай, той е много стар ( от много време се произвежда), а аз го разбрах от прабаба ми. Струва лев и нещо :P