PDA

View Full Version : Trqbva mi tema..



{CinDerella}
01-19-2008, 13:57
Nqkoi moje li da mi dade nqkakvo ese po etika i pravo na tema: "Obiknoveniq chovek ima samo edna grija:kak da ubie vremeto si,a umniqt kak da go upotrebi.Na mn mesta sum tursila,no nikude q nqma tazi tema i nishto svurzano s tova ne otkrivam!!!

psihqsala
01-19-2008, 15:08
Не се ли досети,че сама можеш да си го измислиш!?
Пиши нещо такова: Хората се различават по своята същност и интереси,но е факт,че един човек,който знае какво иска и има цели,използва времето си много по-ползотворно от този,който прави нещо просто ей-така. Целенасоченият човек разпределя времето си,така че да има възможност за всяка една дейност,която желае да извършва и да се занимава с нея. Губенето на време е характерно за тези,които не се вълнуват особено от това какво правят и какво постигат.
Бла-бла-бла,давай в подобен том,нищи там мисли,разпъвай локуми,размърдай го това сиво в-во!

{CinDerella}
01-19-2008, 15:41
Vinagi pisha temite si sama!No specialno za tazi,reshih da potursq neshto po-interesno!

chipi_kaoo
01-19-2008, 16:04
Nqkoi moje li da mi dade nqkakvo ese po etika i pravo na tema: "Obiknoveniq chovek ima samo edna grija:kak da ubie vremeto si,a umniqt kak da go upotrebi.Na mn mesta sum tursila,no nikude q nqma tazi tema i nishto svurzano s tova ne otkrivam!!!ти май Убиваш времето си като чакаш някой друг да ти го напише :-D