PDA

View Full Version : Пак моите пр :(



LitTlE_BeBsIiI
01-19-2008, 14:35
С моя фр 24 часа изобщо не си бяхме контактували....днес му писах смс,а той не ми отговори...когато говорихме ей сега...той изобщо ми се струва,че не ми се радва и че не съм му липсвала през тези 24 часа без мен :cry: Сега постоянно се заяжда с мен докато аз му говоря с напълно нормален тон...изобщо нз какво значи това...може би,че му е било по-добре без мен...и като го питах дали си е свършил работата вчера той каза "всичко свърших.. :P " Сякаш ми казва "Изневерих ти.." Хора нз кфо да правя :cry: Държи се супер гадно..

Victorya
01-19-2008, 14:44
Детски му истории...От колко време сте заедно?
Щом така се държи с теб,значи му е все едно за теб.А има ли смисъл да плачеш за нещо,което не плаче за теб?Порасни и го зарежи.Все пак на 11-12-13-14 годинки на колкото предполагам си ти всеки следващ срещнат е поредната голяма любов.Ще мине време преди да се научиш да обичаш само този,който заслужава.А дотогава ще си ревеш за пустиняци като този...По-добре вдигай глава и не се унижавай повече да му звъниш.Ако и той не ти се обади, значи всичко е свършило.Тогава е време да си намериш нов :P

LitTlE_BeBsIiI
01-19-2008, 14:47
Да,ама забравих да отчета,че....той е мн натоварен в живота си като цяло и има бая проблеми и хабене на нерви в ежедневието му. :(

Victorya
01-19-2008, 15:07
Ами отбележи и този факт и спри да се кахъриш за дивотии.Ако той е толкова зает,а ти не го разбираш и не го подкрепяш,тогава какво правите вие двамата заедно?Малки сте,деца,малки сте.... :)

miteto
01-19-2008, 15:20
Аз ти предложих нещо... :) От разговори ли се плашиш? :P

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2008, 15:33
24 часа? #-o Та това е просто един ден! Не може ежечасно, ежеминутно да си мисли за теб! И той е нормален човек, има свои грижи и проблеми, а ти вместо да се кахъриш за глупости и да задълбаваш в несъществуващи работи, си намери работа и не си създавай сама проблеми.
На теб не ти ли се е случвало да не искаш никой да виждаш, с никой да не говориш, просто всички да те оставят на мира?! Не може ли един ден да бъде сам с мислите си, с проблемите си или дори с приятелите си?!
Не прави от мухата слон и си пусни някой разтоварващ филм да те разсее. :)

nJoy! :)

Charlotte_the_Harlot
01-19-2008, 15:43
А на колко сте годинки, дечица? Това също има значение.

Leksi23
01-19-2008, 16:31
:D Напомняш ми за една бивша съфорумничка- малкото сладур4е или нещо от сорта :razz: Който я помни да каже :twisted:

miteto
01-19-2008, 16:40
14/21 :-o

Presley
01-19-2008, 16:46
sladursko_tigar4e,оная дет беше почнала да прай свирки на 13 ли ? :D

BeboP
01-19-2008, 16:47
На теб не ти ли се е случвало да не искаш никой да виждаш, с никой да не говориш, просто всички да те оставят на мира?! Не може ли един ден да бъде сам с мислите си, с проблемите си или дори с приятелите си?!
Именно. ;-)
И ако това ще те успокои поне малко, ще ти кажа, че в момента с моя приятел сме точно в същата ситуация. Е, почти същата, просто защото аз не си втълпявам излишни психарии и т.н. филми. :wink: Вече втори ден не сме се виждали, не сме си писали, не сме си говорили! В момента дори не знам къде е! И всичко е точно заради това, което каза sh3_1s_7h3_0n3 - просто имам нужда да осмисля някои неща, случили се напоследък. Разбира се, не мисля да се впускам в подробности тук, само исках чрез моя личен пример да те убедя, че се притесняваш без повод! :) И накрая, съвета, който ще ти дам - ами защо просто не го потърсиш и да поговорите??... Утре, вдругиден... Да си изясните ситуацията, тъй като виждам, че май си тръгнала да тълкуваш нещата в грешна посока. Желая ти успех! И се научи да не се впечатляваш прекалено от неща, които впоследствие осъзнаваш, че съвсем не са толкова сериозни, колкото си си представяла ;-)

Presley
01-19-2008, 16:55
Оффф ,стига с тия иэпълнения тип гаджета във втори клас.
Вместо да питаш нас-напълно непоэнати хора,по-добре седни и поговори с него.Питаш го какво става,каэваш му ,че эабеляэваш промяна в поведението му...и така,елементарно.

MoHuTo
01-19-2008, 18:00
Оффф ,стига с тия иэпълнения тип гаджета във втори клас.
Вместо да питаш нас-напълно непоэнати хора,по-добре седни и поговори с него.Питаш го какво става,каэваш му ,че эабеляэваш промяна в поведението му...и така,елементарно.
Е как, по-лесно е да попита вместо да си размърда мозъчните клетки ;-)

MartyParty
01-20-2008, 08:17
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
темата ти ме разби!!!! Много сапунки гледаш а? 24 часа не сме се виждали омг :lol: :lol: Вземи се в ръце моляте.На човека може да не му е на кеф точно сега. :lol: И с такава като тебе как да му е.Един ден не сте заедно и вече...Край!Изневяра! :lol:

princesa_viki
01-20-2008, 08:46
Да,ама забравих да отчета,че....той е мн натоварен в живота си като цяло и има бая проблеми и хабене на нерви в ежедневието му. :(
еми тогава какво очакваш...ако си има проблеми да знаеш ще му е само до това че не сте се вииждли 1 ден.Споко.Поговори с него. :wink:

princesa_viki
01-20-2008, 08:47
Детски му истории...От колко време сте заедно?
Щом така се държи с теб,значи му е все едно за теб.А има ли смисъл да плачеш за нещо,което не плаче за теб?Порасни и го зарежи.Все пак на 11-12-13-14 годинки на колкото предполагам си ти всеки следващ срещнат е поредната голяма любов.Ще мине време преди да се научиш да обичаш само този,който заслужава.А дотогава ще си ревеш за пустиняци като този...По-добре вдигай глава и не се унижавай повече да му звъниш.Ако и той не ти се обади, значи всичко е свършило.Тогава е време да си намериш нов :P
+1
напълно съгласна.Много добре казано ;-)

EmO_KiD_;(
01-20-2008, 10:09
Детски му истории...От колко време сте заедно?
Щом така се държи с теб,значи му е все едно за теб.А има ли смисъл да плачеш за нещо,което не плаче за теб?Порасни и го зарежи.Все пак на 11-12-13-14 годинки на колкото предполагам си ти всеки следващ срещнат е поредната голяма любов.Ще мине време преди да се научиш да обичаш само този,който заслужава.А дотогава ще си ревеш за пустиняци като този...По-добре вдигай глава и не се унижавай повече да му звъниш.Ако и той не ти се обади, значи всичко е свършило.Тогава е време да си намериш нов :P
+1
напълно съгласна.Много добре казано ;-)
напълно съгласна! :?

MiMcHeToOo
01-20-2008, 11:02
Ох боже, не знам как те издържа твоя човек.. Ако така и него го тормозиш буквално с глупости, както ни тормозиш нас просто ми е ясно що се отдръпва от тебе..