PDA

View Full Version : За два университета



shooter
01-19-2008, 15:02
Здравейте на всички!Искам да попитам с какво се кандидатства в Академията на МВР?Кои предмети?Чувал съм че е с литература и история но така ли е вдействителност?Също така за Велико Търново-с математика и история ли се влиза?Какво ви е мнението за двата университета?Който учи там да драсне някой ред.И последно..ако завърша бакалавърска степен с какъв чин излизам?С лейтенант ли или младши лейтенант?А със магистърска степен с какъв?Благодаря предварително на всички отзовали се! :-D

chipi_kaoo
01-19-2008, 16:00
www.google.bg пишеш името не университета, и ти излиза офицялния сайт, там си пише всичко, и информацията е актуална :P

Jamalska
01-20-2008, 06:26
Зависи от специалностите.Мисля,че за всички факултети има физкултура със сигурност.За Полиция и Нац. сигурност се влиза с Бел,История и фузкултура.А Пожарна и Аварийна безопасност с Математика и не знам-си-кфо-си.Аз ше кандидатствам в тия с бел-а:)
Предполагам,че излизаш с някфа низша степен...То нали излезеш ли веднъж от Симеоново те пращат в най-забутаната провинция(е ако си отличник си избираш) и 10 години тряа да бачкаш при прасетата:)
(чай да не ме чуят щото няа ме пуснат още на входа)

shooter
01-20-2008, 09:53
Зависи от специалностите.Мисля,че за всички факултети има физкултура със сигурност.За Полиция и Нац. сигурност се влиза с Бел,История и фузкултура.А Пожарна и Аварийна безопасност с Математика и не знам-си-кфо-си.Аз ше кандидатствам в тия с бел-а:)
Предполагам,че излизаш с някфа низша степен...То нали излезеш ли веднъж от Симеоново те пращат в най-забутаната провинция(е ако си отличник си избираш) и 10 години тряа да бачкаш при прасетата:)
(чай да не ме чуят щото няа ме пуснат още на входа)

Не говоря за Симеоново.Там влизат сигурно само връзкарите.Ако завършиш във Велико Търново после не те пращат някъде на *айната си нали?Мисълта ми е трудно ли е да завършиш във Велико Търново и после да почнеш в София?

01-20-2008, 11:37
Зависи от специалностите.Мисля,че за всички факултети има физкултура със сигурност.За Полиция и Нац. сигурност се влиза с Бел,История и фузкултура.А Пожарна и Аварийна безопасност с Математика и не знам-си-кфо-си.Аз ше кандидатствам в тия с бел-а:)
Предполагам,че излизаш с някфа низша степен...То нали излезеш ли веднъж от Симеоново те пращат в най-забутаната провинция(е ако си отличник си избираш) и 10 години тряа да бачкаш при прасетата:)
(чай да не ме чуят щото няа ме пуснат още на входа)
Всъщност, къде ще те пратят зависи от това, на кой си човек! :lol:
Иначе, където и да те прятя, те пращат с офицерска длъжност, тъйче дори да си в дълбоката провинция, пак няма да имаш много грижи.