PDA

View Full Version : За Др. Тийн



didivid
01-19-2008, 16:50
Такааа.. зададох на др. тийн въпрос и ми казаха, че ще ми отг възможно най-бързо. Кога точно ще е това? Не че изгарям от нетърпение.. просто питам.

alex
01-19-2008, 19:29
Др.Тийн отговаря предимно в работни дни от 9 сутринта до 18 вечерта. Понякога когато е на дежурства отговаря и през почивните дни или в работни дни до 23 часа. Също бързам да ви се извиня за забавянето но има много изпратени проблеми и за д абъдат отговорени ни трябва време. А Др.Тийн е само един макар в последните дни да му взехме помошници специализанти :) А и все пак не сме БЪРЗА ПОМОЩ макар че даваме всичко от себе си :)

Freeminded
01-19-2008, 23:14
Др.Тийн отговаря предимно в работни дни от 9 сутринта до 18 вечерта. Понякога когато е на дежурства отговаря и през почивните дни или в работни дни до 23 часа. Също бързам да ви се извиня за забавянето но има много изпратени проблеми и за д абъдат отговорени ни трябва време. А Др.Тийн е само един макар в последните дни да му взехме помошници специализанти :) А и все пак не сме БЪРЗА ПОМОЩ макар че даваме всичко от себе си :)
Добре, в качеството си на какви давате съвети като се представяте за специалисти, при условие че пише, че доктора е един. Т.е. направо обезсмисляте идеята, като възможност човек да се свърже с истински психолог. А то какво става, някой обикновен драскач, например ти ще дадеш съвет от името на психолог? Това си е направо подсъдимо.

alex
01-20-2008, 12:32
Явно не си разбрал. Основната част от въпросите се отговарят от специалист психолог. Някой по-специфични въпрпоси се обсърждат и се поемат от хора с по-богат опит или специалност в дадената сфера. Не си мисли че на въпросите отговарят произволни хора ей така.

didivid
01-20-2008, 14:42
Аз въведох и-мейл когато попитах. Отговора ще ми бъде изпратен и там ли?

alex
01-21-2008, 05:27
Да, на email-а се изпраща линк към отговора.