PDA

View Full Version : Какво да правя с нея ??



aNotHeR_pReTty_faCe
01-19-2008, 17:34
Има едно момиче което ту ми показва че ме харевса ту не ии мн ме обърква незнам какви иска да бъдем .. Излизаме на кафета ала бала кино .. по скайп се си пишем ии си говорим тя знае че преди бях влюбен в нея но сега уж само приятели ии си говорим тя за бившия и аз за бившата ми хаха некфи такива ии си се оплакваме един на друг но тя ми дава некфи странни сигнали ии аз се обърквам .. Гушка ме по цял ден ии седим изпращам я до тях и тя ми обяснява как заслужавам някое по добро момиче и по хубаво ии че не съм бил толкова гаден както казват всички и некфи такива неща ... преди малко ми пише по скайп и вика ай ще гледаме филм ти от вас аз от нас и ще си говорим по микрофона и аз еми окИ .. и и викам че преди така правех с бившата .. и тя вика ми още по добре .. и некфи такива ии аз и тя ми вика хайде навънка само че аз си ударих крака и ме боли и викам ми немога боли крака и тя ок и аз няма да излизам.. само че бившия и приятел и се обади ии тя веднага навънка ..а тя не разбира че той я използва защото сега той в скъсал с гаджето си ии.. веднага при нея .. Незнам какво да правя и как да се държа с нея ..

aNotHeR_pReTty_faCe
01-19-2008, 18:53
mii tq znae a puk ii az si imam gadje.. no tova momi4e ne6to prai s men .. i kato sum s neq sum napulno razli4en .. az znam 4e tq nqma ni6to kum men za6toto predi kogato i bqh kazal 4e imam 4uvstva kum neq tq mi kaza 4e ni6to nqma da stane i da spra i da budem samo priqteli .. samo 4e me obukrva i nz za kvo go pravi.. subli4a se pred men sekvi takiva.. ahah aa tq e mn hubava ii .. me poburkva..

wEar4o
01-19-2008, 20:12
lud li si e barzo fashtai tova momi4e kat ti prikazva za 4e zaslujavash po dobra,po hubava ei mom4e tragvai s neq luda e po tebe povqrvai napravi neshto po vaprosa ubeden sam 4e shte stani ako ne stane mi pishi sh se prekrastq poslushai me deistvai !!!

X_boy™`sAkA6tIqT
01-19-2008, 21:31
шефе земи ми я питаи най-добре като сте само 2-мата и да се разберете че ако бях на твоито място щят да се побаркам направо пак ако ти каже че не изпитва нищо кам теб не се притесняваи има мн други момичета ако знаеш как една се изгаври с мен ама аз го изместих в другия крачол и се опих едно хубаво и ми мина :smt006 и успех \:D/

aNotHeR_pReTty_faCe
01-19-2008, 21:50
haha nee misli me samo za fr .. znam go iii tq mi go e kazvala mn puti nqa smisul da preebvam si4ko .. znam za6toto edna fr predi kato mi kaza 4e me obi4a ii az s 200 izbqgah .. tui 4e nqma neiskam si4ko da se preebe puk si imam priqtelka sega deto me obi4a .. ii ako q zareja i s dr momi4e ne stane ni6to haha ne mersi .. a puk i tq me ybejdava6e da trugna s neq ii da ne q izpuskam tui 4e.. ako ima ne6to kum men nqma da me kara da trugvam s druga .. prosto iskah da znam ko zna4at deistviqta i

boy toy
01-20-2008, 10:04
haha zaebi q shot samo te oburkva :grin:

Vladkoy
01-20-2008, 10:07
Гледайте филм заедно ( физически заедно , на един екран!!! ). Целуни я.

aNotHeR_pReTty_faCe
01-20-2008, 10:16
amii predi da po4na da izpitvam 4uvstva kum neq bqhme mn dobri priqteli ii az i kazvah si4ko ii kak vikam nqkoe momi4e v nas da gledame film.. ii haha spa s neq ii edin den i vikam ai v nas da gledame film i tq ne ne ne neiskam haha na kino bqhme ii ko stana trugvam da q celuna i v su6tiq moment tq trugna da stava ii me udari haha

prettyIdeath
01-20-2008, 10:18
Еми просто седни и поговори с нея. Толкова ли е трудно?

Vladkoy
01-20-2008, 10:21
amii predi da po4na da izpitvam 4uvstva kum neq bqhme mn dobri priqteli ii az i kazvah si4ko ii kak vikam nqkoe momi4e v nas da gledame film.. ii haha spa s neq ii edin den i vikam ai v nas da gledame film i tq ne ne ne neiskam haha na kino bqhme ii ko stana trugvam da q celuna i v su6tiq moment tq trugna da stava ii me udari haha
Хахаха, еми, мой, как може да го кажеш това .. :)? Излезте някъде и като почнете да се забавлявате я целуни в някой пиков момент, ако пак те отреже я питай да не би да не се е целувала с момче .. после ще си каже всичко какви мисли за теб :)

aNotHeR_pReTty_faCe
01-20-2008, 10:30
emii az otkude da znam 4e 6te po4na da q haresvam hxahaxh nie bqhme samo prqiteli ama tqq se durji mnn predisvikatelno s men haxhax i vse mi zvuni da hodim navun na kafe vse mi pi6e v skype i az ako ii kaja ne6to 4e me kefi i 4e izpitvam o6te ne6to kum neq tq po4va da mi vika stiga nedei nqma smisul prosto nerazbiram kvo iska govorili sme kazva 4e sme samo fr-ta am togava 6to se durji taka

Vladkoy
01-20-2008, 10:32
Не е важно тя кво иска - ти какво искаш ? ;-)

aNotHeR_pReTty_faCe
01-20-2008, 10:37
haha da spa s neq xahxahhax shoOt e nekfa sladka haxhax ii .. haxhxa

Vladkoy
01-20-2008, 12:55
Направи това, което ти написах .. поне ще си наясно дали ще бъде или не за да не си тровиш нервите излишно ...

aNotHeR_pReTty_faCe
01-20-2008, 13:31
hmm govorihme predi malko ii qvno ni6to nqma da stane .. ii az i kazah 4e 6te e po dobre da se otdrupnem edin ot drug za6toto nqma smisul i tq kaza ok i 4ao.. Durjah se super gadno no podobre taka

Anarion
01-20-2008, 16:36
Действай преди онзи да я е омагьосал... 8-)

slun4ice_90
01-21-2008, 14:46
Действай преди онзи да я е омагьосал... 8-) ;-)

aNotHeR_pReTty_faCe
01-21-2008, 15:49
Аз и казах че съм влюбен в нея и тя вика не не стига млъкни и аз е кво да ти кажа и тя седи мълчи мълчи и вика днеска беше ли на тренировки и почна за друго да говори ии аз и вика оф сори ама нестава така няма повече да се виждаме ии да си лафим както до сега и тя каза ми офф хуу ии си тругна хаха ии сега ми пише там нещо общи неща и ми обяснява че бившия и се върнал при гаджето ахха и тя пак преебана хахаха тфа си е нейн проблем ..

gostut
01-21-2008, 17:22
е.. ти па за какво си почнал да й говориш.. мн ясно, че така ше реагира, при положение, че няма такива чувства към теб

а относно това

haha da spa s neq xahxahhax shoOt e nekfa sladka haxhax ii .. haxhxa

не виждам какво ти пречи.. смисъл.. има мн "просто добри приятели" които правят такива неща... просто трябва да подхванеш въпроса в подходя момен по подходящ начин ;)

aNotHeR_pReTty_faCe
01-22-2008, 11:56
:cry: ee kakkto i da e az preebah si4ko ve4e kazah ii ai mahai se ot tuka s tfa samo4uvstvie ala bala glupostii i sega tq ve4e ne mi govori haha