PDA

View Full Version : Дир.бг



AvaLan4e
01-19-2008, 19:41
Е, аз ако се хвърля мотивите ще са ми ясни. Писна ми да ме използвате за мегаломанските си амбиции, Обикновено това е компенсацията синдрома ”на малката пишка”. Разболяхте съпруга ми, проклети да са ви жените, да се кефят от чужди големи и яки на свесни и нормални мъже, каквито вие никога няма да сте.Никога да не ги докарате до оргазъм, дръжката на вратата на кенефа да ги докара, вие не. На мен 8 години ми пращате витилигови и обезкосмени, вече станаха толкова много, колкото идиотските сперматозоиди в ташаците ви, ако изобшао сте с такива. И всеки плевенски витилигов е равен на смърт. Но нали така чистите мутрите, така както си пощите пичите въшки, наследство ви от някоя почтена стажантка. Осакатихте ми детето, да ви родят осактени внучетата дано( а ла Поля Раева), обезксмявате я, да се окосмят клиторите на дъщерите и устните на синовете ви с пичи косми дано. Изроди с власт и пари. Проклети да сте, проклето да ви е котилото перверзно. И когато сте най-добре като мен да сте сега. Е вие сте сте меркантилни - няма да го пуснете. Това не ви е ревюто на някоя мутренска курва, че да пуснете в детайли.
Е. Аз чета Дир.бг коментарите.
('=
Ще помоля да оставите тази тема да поствам някои наистина провокитащи теми тук.
Надявам се да събудят интерес и у вас и предизвикат коментари. Все някой ще уцеля.
Това е за сега. Аз няма да ги коментирам, но с радост ще се заяждам за други теми с вас, предизвикани от кометарите. Пък докадето стигне разговора. Дано е интересно. Само така ще се гарантира истински разговор по теми които ние искаме да дискутираме, независимо даже дали ще е просто за отмора.

LiveFlower
01-19-2008, 20:56
malee maa kak kulne taq :shock:

Blab
01-19-2008, 21:09
Ъх... кой раздел си си избрала, не разбрах :-D

AvaLan4e
09-20-2008, 18:06
Жените, които си свалят долното бельо и го окачат на бара ще могат да пият безплатно цялата вечер алкохол на стойност 50 австрал

Безплатен алкохол срещу бикини
20 септември 2008 / News.dir.bg


Австралийският департамент отговарящ за контролира на лицензиите за продажбата на алкохолни напитки ще разследва един от баровете в столицата Канбера, заяви местните власти, цитирани от БГНЕС.
Австралийският столичен бар, носещ името "Светецът", е привлякъл вниманието на властите със своята необичайна акция, планирана за почивните дни. Жените, които си свалят долното бельо и го окачат на бара ще могат да пият безплатно цялата вечер алкохол на стойност 50 австралийски долара. Столичани споделят, че за тази сума могат да пийнат порядъчно. По-срамежливите, които решат само да си покажат бельото без да го свалят, също няма да останат без награда. Те ще получат чаша безплатно вино. Организация за защита на правата на жените определи подобен вид "забавления" като "откровена покана за сексуално насилие". "Освен всичко останало, тази акция напомня за агресивна реклама на спиртна продукция. Ние смятаме да проведем разследване, за да забраним този експеримент", заяви директорът на службата за контрол на лицензите на спиртни напитки Сю Маклилън.
wtf? > "откровена покана за сексуално насилие"

Бях забравила темата си <3