PDA

View Full Version : Восъкът остана по кожата ми ;(



miss_survivor
01-19-2008, 20:21
Моля ви кажете ми как да го махна купих си едни лепенки малки не VeEt за обезкосмяване дет имат някфа синя слуз восък е майче долкотото знам нямах упътване щото си купих само 2 лепенки и 30 мин седях с тях на мишниците ама кат ги махнах нищо само дето восъкът остана по кожата ми и нз как да го махна ;(((((( моля ви нз как да си легна сега утре може вече да е късно ;((

TheOtherME
01-19-2008, 20:25
Ако си ги купила в пакет,би трябвало вътре да има няколко мокри кърпички,които са точно затова.Иначе става и с обикновено тоалетно мляко. :)

BeboP
01-19-2008, 20:33
Ако си ги купила в пакет,би трябвало вътре да има няколко мокри кърпички,които са точно затова.Иначе става и с обикновено тоалетно мляко. :)
\:D/ Става и с бебешко олио (вчера точно това използвах, изцапах си ръцете) :))
Само едно не разбрах - защо си стояла 30 мин. с лентичките?? :neutral:

miss_survivor
01-19-2008, 20:35
ми щото си мислех че трябва восъка да се втвърди аз по малко отлепвах ама никви косми не се махаха :(

Glezanka
01-19-2008, 20:36
Ти втърден восък си виждала предполагам ... и предполагам че знаеш,че ефект няма да има ... Трябвало е да махаш лентите веднага,а самия восък или лепило,незнам какви ленти си взимала,можеш да махнеш и с олио,мазно трябва да е ...

miss_survivor
01-19-2008, 20:39
да стана ама добре че ми казахте нямаше да се сетя ... аз видях тази кърпичка напоена с олио ама не знаех че е за да маха восъка а тфа че ни си взех цяла опаковка с упътване беше моя грешка щото го карах на прима виста и добре че са тея форуми че се притесних ужасно БЛАГОДАРЯ ВИ!

kalpazanka
01-20-2008, 10:07
Аз след 10 минути стоене с тези лентички и нито 1 оскубан косъм се отказах от тях. :) А да, бяха пропуснали да ми дадат кърпичка, понеже си взех само 1 лента и случката с лепилото стана и при мен. :)

EJI4eTy
01-20-2008, 16:08
:lol: :lol: :lol: 30 минути си стояла с лепенките?! WTF :lol: слагаш лепенките за по 5 минути и след това рязко ги махаш .. :lol: би трябвало да има някфо описание как се използват :shock:

Beb4e__to
01-20-2008, 21:52
абе по добре ве4е не си взимай veet 6от и аз така си изпатих пък и не са ка4ествени...а за тфа пробвай с тоалетно мляко ...

Ivs Jonas
01-23-2008, 08:29
:D i az sum imala podobni problemi i to sum go mahala 2 4asa sus noj4eta, voda i be6e ujasno. ta posle pak mi se slu4i i si slojih krem i se mahna. no ako drug put si vzima6 lenti4ki purvo gi ohladi i posle kato si gi slaga6 mn rqzko gi durpai i nqma da ima6 problemi :)