PDA

View Full Version : Толкова съм наранена :(..



praskovka91
01-19-2008, 20:40
Boje kakvo stava s men..:(..ot edna sedmica ne sym volb6te na sebe si!:(
Imah priqtel s koito hodeh 4 meseca...4 meseca no..super seriozno v smisyl nie sme ot malak grad no u4im v oblasniq ..i prez sedmicata sme si tam..jiveehme zaedno v moq apartament tam..gotvihme si 4istihme si perqhme si zaedno..i toi mnogo me obicha6e..az bqh vse o6te naranena ot bivsha vryska..no i az adski mn go zaobichah..postoqnno bqhme zaedno..a kogato ne sme zaedno postoqnno govorihme po telefona..v tozi malyk grad nie sme sysedi i priqtelski semeistva..postoqnno bqhme na gosti edin na drug..i na6te mnogo se razvaha 4e hodim..
Ta tozi moi priqtel..predi da hodi s mene beshe nqkyv mn gaden jenkar..v smisyl vsi4ki gradski kurvi4ki si gi ebe6e ...i az mu bqh edna ot nai-serioznite vryski..ostanah s vpe4atlenie 4e toi dori ne obry6ta vnimanie na nikoe drugo momi4e..kazva6e,4e az sym nai-umnoto i nai-krasivoto momi4e s koeto e hodil..i mn me paze6e ot drugite mom4eta koito me zanimavaha..no edna sybota i nedelq az trqbvashe da si ostana v golemi grad..zashtoto v sybota bqh na olimpiqda po himiq...ii govorihme si po telefona..toi mi kaza che shte izliza na diskoteka s priqteli..i az si legnah..na drugiq den sled olimpiqdata reshih da se pribera pri roditelite mi..zashtoto i bez drugo moeto momche mnogo mi lipsvashe..edna priqtelka mi se obadi i mi kaza che priqtelq mi e na sysednata masa v edno kafe..i az bez da se zamislq si hvyrlih bagaja v kyshti i huknah natatyka..celiq grad znaeshe za vryskata mi i za golqmata mi liubov s tova momche..i dokato vyrvqh kym kafeto vsi4ki me gledaha super gadno..i me odumvaha.. :neutral: :neutral: :neutral: kogato stignah v kafeto vleznah..i vidqh moq priqtel da sedi na edna masa s edin negov priqtel i s nai-golqmata kurva ,koqto ne i stiga 4e e super grozna mi e 94 nabor..za neq znaeh,4e moeto mom4e predi vreme e imal vzemane davane..(samo sex)..v edin moment 6tom priqtelq mi me vidq sko4i i trugna kym men..i vsednaga me izkara ot kafeto i me zakara v kolata mu..kaza che trqbva da mi kaje ne6to..e da..vqrvate li mi 4e..izleznah ot kolata..vse edno mi udariha nai-silniq shamar na sveta..priqtelq mi se bil napil mnogo na diskotekata..i onazi malkata kurvi4ka mu se natiskala i toi q zakaral v tqh i q naebal.. :-x :-& :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ne sym vijdala ve4e bivshiq mi priqtel ot togava..ot togava ne sym i izlizala..ne moga da otida na u4ili6te..v smisyl az si otidoh v toz golemiq grad i sled 2 4asa se vyrnah..zashtoto prosto en mojeh da sedq tam..vsi4ko mi napomnq6e za nego:(..sega ne znam kakvo stava s men..vyprosniq mi bivsh..neprekysnato mi zvyni..dori doide v kyshti da mi s emoli..no az go izgonih..
hora moje li da ima takiva hora...tolkova sym naranena..prosto nz kakvo stava.. az naistina go obi4ah :cry:

asi_basi
01-19-2008, 20:50
Naistina mnogo gadno e postapil.... kazva6 4e si mnogo obi4ala, ti trqbva da re6i6 dali vse o6te go obi4a6 i dali iska6 da mu prosti6, dali si gotova no i dali toi zaslujava tazi pro6ka.....

miteto
01-19-2008, 20:51
някои го наричат слаба воля. на теб такъв човек ли ти трябва?

praskovka91
01-19-2008, 20:53
da tochno slaba volq..za proshka nqma nujda da se govori..shtom edin chovek mi e izneveril toi e minalo za mne..taka bqh naranena predi..taka sym naranena i sega..

led_i_ogyn
01-19-2008, 21:01
Всичко идва за да си отиде и да ни даде още един шанс да намерим себе си...Ако те обичаше нямаше да го направи, а щом го е направил 1,ще го направи пак!По-смело!Времето лекува всичко.Само напред и нагоре...

FunnYboY
01-19-2008, 21:08
Лошо е постъпил, наистина... но и съгласи се... ако не е било и т'ва момиче... м/у другото 94 набор ... [-X [-X [-X [-X [-X [-X Тя въобще развита ли е, че да се натиска с приятеля ти... ( до колкото разбирам приятеля ти е над 18, щом има и кола...)


Всичко зависи от теб, мила,
Ако решиш - можеш да му наблюдаваш поведението. Ако разбереш че иска да се поправи, че наистина съжалява - дай му втори шанс. Но пък ако продължава, сякаш нищо не е станало, значи това не е човекът за теб :)

Успех!

Blab
01-19-2008, 21:21
volb6te
въобще!

За хората не можеш да говориш в минало свършено. Не се менят тооолкова кардинално, повярвай.

praskovka91
01-19-2008, 21:22
toi e na 21 az sym na 16...a kolkoto do taz malkata..kvo da vi kaja..ne i lichi mnogo che e 94 nabor..izglejda primerno..na..15-16..no..ne kazvam che az sym mnogo krasiva..ama tva momiche za nishto ne stava... :? ne moje da se sravnqvame..no ako mu prostq..utre pak shte se napie.i pak nqkoqkurva shte mu se natisne..i toi pak shte mi izneveri..razbrah go veche che e podatliv..ne moga da mu prosto v nikakyv sluchai..zashtoto az ne iskam postoqnno da si mislq toi kyde e i dali pak ne pravi gluposti..a i da mu dam vtori shans..volb6te nqma da e sy6toto..!

natalitoo
01-19-2008, 21:38
mi ti sama si kaza 4e e bil mn piqn .. i ne e znael kakvo pravi .. ne moga da ti se mesq v jivota no ako go obi4a6 dai mu vtori 6ans .. po tova koeto razkaza razbrax 4e mn go obi4a6 kakto i toi tebe :) Uspex mili4ka :wink: :wink: :wink:

pyfpaff
01-19-2008, 22:01
mi ne e taka,ne iskamda ti se burkam obache greshish..ti kaza che se obichate i tova e nai vajnoto...tova che e stanalo 1 pyt ne oznachava che shte stane i 2 pyt..segashniq mi priqtel..koito obicham do bezumie mi izneveri 1 pyt i doide i mi go kaza..i az mu prostih i v momenta ne poglejda dr momiche i vseki pyt kato stane vupros mi se izvinqva po 10 pyti ..taka che..dai mu 2 shans :)

Briseis
01-19-2008, 22:10
И все пак той само я е чукал. Такъв вид секс няма нищо общо с неговите чувства. Важно е при коя се връща. Аз също бих била много наранена, но бих му простила.

miteto
01-20-2008, 08:11
Абе ти чуваш ли се? Втори шанс? Нали така ще си помисли, че всичко му е позволено? Стига сте давали шитави съвети. Човека е сгрешил и трябва да си научи урока. Както и ти, прасковке :)

MoHuTo
01-20-2008, 11:21
На мнение съм, че всеки заслужава втори шанс. А и все пак е бил много пиян, така че...нЗз едва ли би го направил в трезво състояние..и все пак ти си го познаваш по-добре. А и все пак той ти го е признал, което говори много добре за него. Ако бях на твое място бих му простила.. и все пак ти си преценяваш :)

MiMcHeToOo
01-20-2008, 11:38
Виж мен ако питаш всеки човек заслужава втори шанс. Ако мислиш, че имаш сили да му го дадеш - дай му го.

honda^
01-20-2008, 11:44
toi e na 21 az sym na 16...a kolkoto do taz malkata..kvo da vi kaja..ne i lichi mnogo che e 94 nabor..izglejda primerno..na..15-16..no..ne kazvam che az sym mnogo krasiva..ama tva momiche za nishto ne stava... :? ne moje da se sravnqvame..no ako mu prostq..utre pak shte se napie.i pak nqkoqkurva shte mu se natisne..i toi pak shte mi izneveri..razbrah go veche che e podatliv..ne moga da mu prosto v nikakyv sluchai..zashtoto az ne iskam postoqnno da si mislq toi kyde e i dali pak ne pravi gluposti..a i da mu dam vtori shans..volb6te nqma da e sy6toto..!
Ами да ти кажа, аз съм на мнение, 4е всеки заслужава 2ри 6анс. О6те пове4е, 4е е била виновна малката. Пък и това е просто секс, разбирам, 4е е много кофти, но има хора които изневеряват по другия на4ин (връзка). Ако не иска6 не му про6тавай, но се замисли, 4е той след като е бил "женкар" не е свикнал да се моли на моми4ета...

crazy_style
01-20-2008, 11:46
tva 4e e stanalo vednuj...ne zna4i 4e 6te se povtori.. i ne milsq 4e 6te si pomisli 4e vsi4ko e pozvoleno.. vse pak se e probval da govori s teb a ti si go izgonil.. mislq 4e e razbral kolko te e naranil... az predlagam da mu prosti6 .. 6te pogovorite ... a 6tom i toi tolkova te obi4a nemisq 4e pak 6te se izduni taka .... vse pak ti re6ava6 no taka.. hem na teb ti e ujasno gadno hem na nego.. po-dobre se opitaite da poopravite ne6tata..a i sled kato e bil piq i e bilo samo enoto ebane.. tva naistina nqma ni6ty ob6to s 4uvstvata mu (kakto kazaha po-gore) .. vse pak ti re6ava6 .. uspeh :)

EmO_KiD_;(
01-20-2008, 16:01
toi e na 21 az sym na 16...a kolkoto do taz malkata..kvo da vi kaja..ne i lichi mnogo che e 94 nabor..izglejda primerno..na..15-16..no..ne kazvam che az sym mnogo krasiva..ama tva momiche za nishto ne stava... :? ne moje da se sravnqvame..no ako mu prostq..utre pak shte se napie.i pak nqkoqkurva shte mu se natisne..i toi pak shte mi izneveri..razbrah go veche che e podatliv..ne moga da mu prosto v nikakyv sluchai..zashtoto az ne iskam postoqnno da si mislq toi kyde e i dali pak ne pravi gluposti..a i da mu dam vtori shans..volb6te nqma da e sy6toto..!
Ами да ти кажа, аз съм на мнение, 4е всеки заслужава 2ри 6анс. О6те пове4е, 4е е била виновна малката. Пък и това е просто секс, разбирам, 4е е много кофти, но има хора които изневеряват по другия на4ин (връзка). Ако не иска6 не му про6тавай, но се замисли, 4е той след като е бил "женкар" не е свикнал да се моли на моми4ета...
+1