PDA

View Full Version : Взе да ми писва...



marto_lv
01-19-2008, 20:48
... и не издържам вече. В моята компания всички са по двойки само аз сам (естествено вечер като излезем умирам от скука). Обичам едно момиче от доста отдавна, тя знае, че я харесвам. По едно време я бях забравил, но от както се напих на нова година все за нея си мисля. Пиша си с нея по Skype. Преди имах такива големи надежди, че стана така, че "паднах" от високо. Въртеше ме ту, че ме харесва, ту не. Ония ден един фр си чати с нея и са стигнали незнайно как до мен и тя му казала, че съм бил супер и тнт. Оф нз и аз какво да правя с нея вече. Писна ми да съм сам вече, особено вечер като излезем и да знам, че съм сам. Моля ви кажете какво да правя с нея. Мерси предварително.

BeboP
01-19-2008, 20:52
Поговорете... :-|

kifla
01-19-2008, 20:59
Опредлено трябва да поговорите сериозно дали тя иска да е с теб и ако иска проблема ти е решен ,ако не иска ..еми просто си намери друго момиче с което да излизаш когато сте компанията или когато искаш да си просто с нея :-|

natalitoo
01-19-2008, 21:47
ami kogato izlizate "ve4er" vzemi q sys sebe si i taka nqma da ti e typo ve4erta a pyk moje i dase polu4i ne6ty mejdu vas dvamata .. Uspex :wink: :wink: :wink:

marto_lv
01-19-2008, 22:10
Мерси за съветите. Дано стане нещо...

KoTeNcEtY
01-20-2008, 07:35
А фе глупчо фани и предложи да пиете по кафе ала бала , ще излезнете 1 2 3 пъти и хоп нещата ще се получат . а ти ако седиш така и само се чудиш кфо да направиш до никъде няма да стигнеш фани напраи нещо !!

koalka
01-20-2008, 07:44
Ми, вземи и поговори с нея.Щом ти е направила комплимент, може да те харесва и да имаш шанс.

MartyParty
01-20-2008, 07:48
А фе глупчо фани и предложи да пиете по кафе ала бала , ще излезнете 1 2 3 пъти и хоп нещата ще се получат . а ти ако седиш така и само се чудиш кфо да направиш до никъде няма да стигнеш фани напраи нещо !!
Той човека е наясно,че трябва да направи нещо ама проблема му е,че не знае какво. :roll: Ама наистина пич не е толкова трудно да се сетиш,поне на кафе да излезете.

KoTeNcEtY
01-20-2008, 07:54
А бе незнае какво да прави ... как незнае толко ли е трудно да завържеш 1 разговор с момиче (няма да те изяде) камоли да го поканиш на кафе не е сложно ама на кафе да сте само двамата не цялата компания така, че е тъпо ... Така двамата ще сте по осамотени пък и ще сформите тема за разговор ;) :smt008

Presley
01-20-2008, 08:31
Поговорете... :-|
Кратко и ясно.
Само ще добавя-поговорете СЕРИОЭНО и се иэяснете веднъж -эавинаги :D

princesa_viki
01-20-2008, 08:51
питай я направо-харесваш ли ме или не.според мен това което го прави са си чисто детски истории.Харесвам те,не те харесвам!Или те харесва или не,няма средно положение!Задаваш и директен въпрос и искаш директен отговор!Много е просто