PDA

View Full Version : Какво да му подаря за Свети Валентин?



IveliN4eTy
01-19-2008, 20:55
kogato nablijat praznicite vsi4ki nie zapo4vame da se 4udim kakvi podaraci da kupuvame na polovinkite si .... kajete si mneniqta kakvo bi mu haresalo na edno mom4e kato podarak za sveti valentin.. neshtu mn sladko i mili4ko ... neshtu ot syrce koeto da mu napomnq za men kogato me nqma ... i v syshtoto vreme i neshtu koeto naistina da mu haresa 8-[ 8-[ :smt007 :smt008 ... i da ne e neshtu obiknovenno zashtoto na vseki praznik toi vinagi mi podarqva mn golemi i xubavi podaraci.. za rojenniqt mi den mi podari ogromna igra4ka tigyr.. za koleda mi podari mn krasiv zlaten prysten.. a sega za sveti valentin napravo ne mi se misli kolko gotin podarak shte mi izbere.. naistina iskam i a zda mu podarq neshtu mn xubavo za da ne izglejdat moite podaraci nishtojni pred tezi koito toi mi pravi 8-[ 8-[ :-) :smt008 ... kajete kakvo misliste vie po tazi tema :mrgreen:

т.7
krem4et0

Blab
01-19-2008, 21:24
neshtu ot syrce
Точно така.

ПП:Грандомания ли те владее? :-s
ПП2:Използвай търсачката или дай характеристики на приятеля си.

prettyIdeath
01-20-2008, 10:14
Няма значение колко е голям или скъп подаръка- стига да е от сърце и да му напомня за теб! Така че ти му избери нещо което ще му хареса.. Ние не го познаваме че да знаем какво ще е то?!

koman
01-20-2008, 11:10
що не му вземеш едно сърце :) има едно големи тука ги гледах до нас бая големички и пълни с пух . аз такова мисля да взема на моето момиче :-D

SnideOne
01-20-2008, 12:23
Нещо малко, от сърце, придружено с целувка :)

BeboP
01-20-2008, 12:35
Нещо малко, от сърце, придружено с целувка
Мхм... Може да е дори една валентинка с мило пожелание. Мисля, че би се зарадвал. :)

Не го познавам, всъщност... :neutral:

Здравият разум
01-20-2008, 12:51
Литър Jameson. Най-добрият подарък.

pyfpaff
01-20-2008, 18:46
az si mislq za nqkakva grvnichka,zashtoto golqmo syrce sum my podarqvala

Bibsito
01-20-2008, 19:43
хмм..аз мислех на моя да му подаря романтика! смисал.. мисля да наема ВИП-а (тва е апартаменче със всички екстри-баня(с вана и всичко) спалня ,пилон,бар,уредба ии мн як телевизор абе всичко! таа..мислех да го наема ии да взема мн мн свещи вино ии просто да го изненадам :) др вариант дето обмислям ее ..той е фен на Адидас...ии мислех да фърла вместо 160 лв за Випа ии там разходи за храна свещи и т.н да ги дам за маратонки;) нз...сеа ти знаеш твоя кво иска ии така :) аз на моя примерно за коледа му взех сребърен ланец 70гр ии гривна 30гр ии той мн се изкефи :) а идеята ми дойде от там че той ми подари тогавашния му ланец 46гр ии аз реших да му върна жеста ама по голям :) айде размишлявай успеех :))) \:D/

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-20-2008, 19:47
еми 2 сребърни верижки и 1 сребърно сърчице(от тези на 2 части)
и така всеки ще си има по едно парченце и си давате обет да си го носите
сладурско е някфо :) :mrgreen:

IveliN4eTy
01-21-2008, 06:21
еми 2 сребърни верижки и 1 сребърно сърчице(от тези на 2 части)
и така всеки ще си има по едно парченце и си давате обет да си го носите
сладурско е някфо :) :mrgreen:
tva super mn mi haresa =P~ naistina e mn sladko i romanti4no a i v syshtoto vreme e v duha na sveti valentin :smt008 mersi :---)

BeBsItO
01-21-2008, 13:55
:D az 6te mu vzema ne6to prakti4no za pc to, + edin romanti4en jest m koito sam namislila :Ddano mu haresa

mainata90
01-23-2008, 21:50
хмм..аз мислех на моя да му подаря романтика! смисал.. мисля да наема ВИП-а (тва е апартаменче със всички екстри-баня(с вана и всичко) спалня ,пилон,бар,уредба ии мн як телевизор абе всичко! таа..мислех да го наема ии да взема мн мн свещи вино ии просто да го изненадам :) др вариант дето обмислям ее ..той е фен на Адидас...ии мислех да фърла вместо 160 лв за Випа ии там разходи за храна свещи и т.н да ги дам за маратонки;) нз...сеа ти знаеш твоя кво иска ии така :) аз на моя примерно за коледа му взех сребърен ланец 70гр ии гривна 30гр ии той мн се изкефи :) а идеята ми дойде от там че той ми подари тогавашния му ланец 46гр ии аз реших да му върна жеста ама по голям :) айде размишлявай успеех :))) \:D/

Голяма романтика ... да гледаш да му подариш нещо повече от неговия подарък :? Вашите отношения на материални неща ли се крепят?