PDA

View Full Version : Странен израстък?!



miss_survivor
01-19-2008, 21:26
малко по-нагоре от срамните устни в дясно имам някакво топче подкожномалко ме боли не знам от какво е ама се притеснявам да не е някакъв косъм който от бръсненето да е останал под кожата и ся да набира гной щото една аверка я оперираха затфа на някой да му се е случвало нещу такова?!! :(

nikaksi
01-19-2008, 21:37
Същото нещо и аз го имам както ти си го описала, точно вдясно, само че съм момче.Напипвах го като топче и беше наистина голямо и по едно време ме боля като го барах мн.. обаче сега се смали и нищо не чувствам, само съвсем малко твърдо напипвам останало..Нямам и идея какво може да е??

SW_madi
01-20-2008, 09:38
i az imah absolutno sa6oto ne6o predi vreme :? ,mahnah gnoita koqto se be6e sabrala,namazah go s iod i to mi mina,nz ot kakvo mi se be6e polu4ilo.. :?

The Shadows Madame
01-21-2008, 23:26
Някакво подкожно възпаление.Или от бръснене или от запушени мастни жлези.
Ако не ти се махне до седмица отиди на лекар :wink:

MaRiNkA_16
01-22-2008, 17:30
moje da e bilo vsi4ko.kakto nqkoi dadaha primer podkojen kosum moje i vuzpalenie na limfnite vuzli 4esto se sly4va moje prosto subrana podkojna maznina.ako neiska6 da ide6 da se pregledai go namaji s ne6to koeto izgarq kojata(spirt,iod.te4na iodasept i tem podobni),no spored men vseki koito ima nqkvi stranni izrastuci trqbva da se konsyltira s lekar 6toto v dne6niq jivot vsqkakvi bolesti vurlyvat.

ujasena
03-08-2008, 10:50
И аз имам същото само че енад кожата.Дори се показва м/у ср. ми устни.Моля ви кажете какво може да ел