PDA

View Full Version : Не знам какво да правя...



BeautifulWorld
01-19-2008, 22:00
Излизам с едно момче от 4 месеца. В началото бях започнала да се привързвам към него, но в един момент се уплаших... неотдавна се разделих с човек, в когото много бях влюбена и не исакх отново толкова да ме боли... Той ми казва, че ме обича, аз преди му отвръщах, но после спрях. Мислех си, че не го мисли наистина. Но днес проведох кофти разговор с него по телефона... Каза ми, че ме обича и ме пита дали няма да му кажа и аз нещо, но аз не. Тогава започна да ме пиа дали искам да съм с него, защо съм с него, ако е за едното е****, по-добре да си хвана някой друг... и се разплака :cry: Каза, че не иска да е с мен ако не го обичам, никога не е обичал момиче преди и не е плакал за момиче, да реша дали искам да съм с него и утре ще говорим.
Щастливка, ще кажат много момичета, толкова да те обича, че да плаче за теб... Да, донякъде съм съгласна, но... не знам дали го обичам. Съвсем съзнателно пазих дистанция от него. Иска ми се да съм с него, но не искам да го наранявам. Пука ми за него и затова не ми е все едно какво чувства и дали не го наранявам. Не знам какво да правя, наистина. И без това връзката ни няма да е вечна - имаме коренно различни мечти, планове и живот и не искаме да ги променяме един заради друг. Дали да остана с него или да му дам шанс просто да ме забрави и евентуално да намери щастие с друга?

JiMiTo
01-19-2008, 22:34
пробвай, може да ти излее късмета пък :)

MoHuTo
01-20-2008, 11:30
Дай му шанс. А щом казваш, че и на теб не ти е безразличен, може и да излезе нещо между вас. Рискувай :)

honda^
01-20-2008, 11:35
Сама каза, 4е ти пука за него, но не го оби4а6. Просто му го кажи. Явно не си успяла да се дистанцира6 достатъ4но от него. Просто му кажи това, което написа в темата си и го остави да ре6и кое е най-добре.

MiMcHeToOo
01-20-2008, 11:40
Я се отпусни..

kifla
01-20-2008, 11:50
И аз бях в твоето полужение ,но при мен момчето все още не ме обича ,но и аз като теб в началото се чудех дали да му дам шанс или ще го нараня ,защото той знае ,че все още обичам бифшия си...И все пак му дадох шанс и да си призная радвам се ,че го направих :oops: Просто той е нещо коренно различно от момчетата преди него дори и от бифшия .
Моят съвет е дай шанс на момчето и му кажи ,дори и като благородна лъжа че го обичаш .Не се знае след време може да разбереш ,че всъщност наистина изпитваш това чувство към него =D>