PDA

View Full Version : Работа эа момиче на 16



Jesssy
01-19-2008, 22:43
Эдравейте!
Пиша ви,эащото имам малък проблем.
Първо да кажа-момИче съм,на 16 :)
Искам да иэкарам собствени пари,имам нужда от работа.До сега не съм работила и не съм наясно с някои неща.Какво мога да работа на 16,при положение,че съм малолетна?Не ми се иска да съм сервитьорка (не питайте эащо :D ),пък и предполагам не може.Мога ли да работя в МакДоналдс например?Доколкото энам да,но эаплащането не било добро.А и аэ имам въэможност да работя само преэ уикенда :( .Е,дайте някакви идеи,моля.
От София съм,ако има эначение.

:-)

Freeminded
01-19-2008, 23:17
Дa, можеш да работиш в макдоналдс, но не си заслужава заради парите. Заплащането е много зле. По-скоро ако търсиш контакти с нови хора, точно това е мястото, защото там работят предимно ученици. Но в този момент на годината това е единственото място, където биха те взели веднага.

comics
01-20-2008, 06:55
Аабе сещам се за едно нещо, ама... :D

BioX
01-20-2008, 06:59
Аабе сещам се за едно нещо, ама... :D
kyrva?!?!?!?!? 8-) :D

Freeminded
01-20-2008, 08:42
Аабе сещам се за едно нещо, ама... :D
kyrva?!?!?!?!? 8-) :D

Ох, че смешничко и оригинално! 8)

chipi_kaoo
01-20-2008, 08:45
Потърси почасова работа, има много, можеш да работиш към някой магазин само за уикенда, или нз, аз работех в един магазин раздавах ме флайери с един фр, и разни промоций представяхме. За повече от 2.00лв на час не мисля, че ще си намериш работа :roll: :P

i'm so excited!
01-20-2008, 09:18
започни да правиш анкети. потърси из нета, щото не мога да ти дам точни координати.
това е нещо като почасова работа.
една приятелка бачкаше в такова, правеше анкети за някакви кредити във свободното си време и взимаше толкова пари, колкото анкети направи.
за месец взе около 100 лв :-o

LiLGrizzly
01-20-2008, 10:12
ами на мен ми предлагаха да раздавам по изборите Карти4ки там нали да гласуваш за тях и дават ти около 500-1000 и седиш на центара и ги раздаваш и като ги сваршиш ти дават 60 кинта ! Но аз нямах време тогава и не оспях.Но като минах няколко дена по касно и тези които раздаваха като видят 4овек и му дават по 5-8 карти4ки :D ина4е братов4етка ми пък лепеше някфи етикет4ита варху едни такива кръгли дето се слагат за мухите и те се лепят ! ти само слагаш лепенката и носиш им един 4овал с налепени и ти дават 12 кинта ! Аиде късМЕт да си нАмериш нЯкфа рАбоТа :smt006

LiveFlower
01-20-2008, 10:25
ами на мен ми предлагаха да раздавам по изборите Карти4ки там нали да гласуваш за тях и дават ти около 500-1000 и седиш на центара и ги раздаваш и като ги сваршиш ти дават 60 кинта ! Но аз нямах време тогава и не оспях.Но като минах няколко дена по касно и тези които раздаваха като видят 4овек и му дават по 5-8 карти4ки :D ина4е братов4етка ми пък лепеше някфи етикет4ита варху едни такива кръгли дето се слагат за мухите и те се лепят ! ти само слагаш лепенката и носиш им един 4овал с налепени и ти дават 12 кинта ! Аиде късМЕт да си нАмериш нЯкфа рАбоТа :smt006xa tva s lepenkite e mn qko :P
PP mi v golemite verigi magazini,ili CUM naprimer razdavat na vhoda nekvi karti4ki,pitai ako te ostroiva cenata...

Presley
01-20-2008, 12:40
Можеш да почистваш някой блок или къща 1-2 пъти в седмицата.Пусни си обява.Например в http://sofia.tochka.bg/
или раэлепи листовки по дъветата :D