PDA

View Full Version : Заслужава ли си да живея повече?



to6eto125
01-19-2008, 22:43
I az re6ih da razkaja istoriqta mi za6toto ve4e nemoga da izdurjam zna4i hodeh s edno momi4e ot 3 godini i dvamata bqh me super 6tastlivi zaedno i dori smee6 da si predstavq kakvo 6te e sled 5 godini s neq bqh me rodeni edin za dr....dokato edin den vs ruhna vsqkakvi me4ti za nas zaradi edna glupost koqto napravih i tq mi se qdosa i tova be6e kraqt mejgu nas i 100 puti sum i kazval 4e mn sujalqvam tq mn dobre znae 4e tova nikoga ne bih go napravil no vij stana :cry: vs den si pi6a s neq i po 10 puti pone i kazvam 4e q obi4am 4e sum vluben v neq nqkolko puti ve4e i podaravam buketi s rozi(za6toto sa i lubimite cvetq)za vs praznik i podaravam podaruci koito znam 4e 6te i haresat prosto nemoga da q zabravq a tq preztova vreme hodi s edin muhlu koito ako go vodq te go ubia sposoben sum na tova tq mi kazva 4e ima 6ans da se suberem pak no za sega ne pokazva takiva priznaci i misleh da se samoobia i produlljavam da go mislq nz kakvo da pravq nemoga da q zabravq nikoga nqma dq zabravq samo za tova 4e si pi6a s neq i 4ak pat se vijdame jiveq ina4e nqma nikakuv smisul a i mi e mn gadno 4e nqma na koi da se obajdam da mu kazvam 4e go obi4am,kato se vidim da go celuna mn mi e kofti za vs i postoqnno se obvinqvam kakuv idiot sum :cry:
ako nqkoi me razbira kakvo izkam da kaja 6te sum blagodaren da mi da de savet kakvo da pravq :mrgreen: za6toto nemoga da jiveq taka i misl da go ubiq toq i posle i az da se samoobia :cry:
prosto nz kaa moje da sum takuv kreten ](*,)
(sujalqvam za negramotniq na4in po koito sum go napisal no ne sum na sebe si i nemoga da mislq za ni6to)
molqvi hora pomognete

jarod
01-19-2008, 22:49
шшшшшшш по-полека ...... вари някъде с приятели
колкото повече и го натякваш толкова повече и досаждаш според мен
отпусни се малко .... един-два месеца не и пиши, не я търси, тя сама ще те потърси

ABF
01-19-2008, 22:51
Пич,недей няма смисъл.Ако се самоубиеш ще направиш кефа на мухала и на нея.Живота продължава.Хората губят най-близките си хора по нелепи начини.Колкото и да те боли продължавай напред с горно вдигната глава.Не поглеждай миналото.Жени една до друга.Явно и е омръзнало да е с теб.Успех! \:D/

to6eto125
01-19-2008, 22:52
шшшшшшш по-полека ...... вари някъде с приятели
колкото повече и го натякваш толкова повече и досаждаш според мен
отпусни се малко .... един-два месеца не и пиши, не я търси, тя сама ще те потърси
1-2 meseca 4e az 1 den bez neq nemoga :cry: mn li sum zle togava :?:

jarod
01-19-2008, 22:55
шшшшшшш по-полека ...... вари някъде с приятели
колкото повече и го натякваш толкова повече и досаждаш според мен
отпусни се малко .... един-два месеца не и пиши, не я търси, тя сама ще те потърси
1-2 meseca 4e az 1 den bez neq nemoga :cry: mn li sum zle togava :?:

да!!!!

ай да одим да :smt006

to6eto125
01-19-2008, 23:02
шшшшшшш по-полека ...... вари някъде с приятели
колкото повече и го натякваш толкова повече и досаждаш според мен
отпусни се малко .... един-два месеца не и пиши, не я търси, тя сама ще те потърси
1-2 meseca 4e az 1 den bez neq nemoga :cry: mn li sum zle togava :?:

да!!!!

ай да одим да :smt006
zna4i trqbva da se osuznaq no nz kak 6te stane :neutral: tolkova silni 4uvstva kum momi4e ne sum 4uvstval nikoga i nz dali nqkoga 6te po4uvstvam nqkoga

^sladinka^
01-19-2008, 23:51
Според мен не си заслужава да се самоубиваш заради човек,който явно неможе да те оцени.
Да,вярно е,че три години не са никак малко и,че не се забравя всичко ей тъй,но не си заслужава :(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
01-19-2008, 23:53
Самоубивай се ... :D ама с това няма да помогнеш на никой .... :neutral:

trittico
01-20-2008, 05:59
Аз не разбрах защо точно сте скъсали? :neutral:

comics
01-20-2008, 07:00
Колкото повече си внушаваш 1 нещо, толкова повече му вярваш :)

jujulinkaa
01-20-2008, 07:07
.... един-два месеца не и пиши, не я търси, тя сама ще те потърси[/quote]
дам и ако не те потърси значи не те обича вече \:D/

koalka
01-20-2008, 07:50
Еми, не знам какво си направил, но според мен, ако толкова я обичаш, трябвало е да ти прости.И пак казвам, че зависи много от постъпката.Но явно тя не те обича толкова много и е решила, че може да е с друго момче.Няма смисъл да се заканваш, че ще самоубиваш - няма смисъл, просто трябва да се съвземеш някак.Не вярвай на празни обещания, че има шанс да се съберете.Просто й е жал, че ти й казваш "обичам те", а тя нищо...
Няма шанс, щом тя е с друг, тя не иска да го има, разбираш ли?

miteto
01-20-2008, 08:27
Абе братле, вдигни високо глава и се огледай около себе си. Ще откриеш толкова много щастие и радост. Не си втълпявай в главата, че всичко свършва с това момиче, защото това просто НЕ Е ТАКА!!! Ти си бил 3 години с нея, аз не мога да си представя толкова време с 1 момиче, защото никога не съм имал такава дълга връзка. Но имам представа какво е да обичаш истински и да се наложи да се разделите. За теб ТИ САМИЯ си най-важното нещо на света. Помисли върху това. И освен това запомни, че няма грешки - има уроци. И всеки урок се повтаря докато не бъде научен. Ти научи ли си урока? :)

Поздрави и сега се усмихни :) Дааааааа, точно така :P

MartyParty
01-20-2008, 08:31
а какво си направил,за да скъсате?

princesa_viki
01-20-2008, 08:55
шшшшшшш по-полека ...... вари някъде с приятели
колкото повече и го натякваш толкова повече и досаждаш според мен
отпусни се малко .... един-два месеца не и пиши, не я търси, тя сама ще те потърси
дам,така е!

chipi_kaoo
01-20-2008, 09:03
Ми то така или иначе трябва да умреш от нещо... но ти си още много млад, поживей малко, пък тогава пак ще говорим :P

w0sh
01-20-2008, 09:04
Не си залужава да се живе за друго, освен за шкембе чорбата.

Ако ще се мяташ от мост сега му е времето.

slun4ice_90
01-20-2008, 09:21
Задушаваш я дай й малко време и стига с това "ще се самоубия" и какво ще стане като го направиш а?!Близките ти ще страдат,помисли преди да вършиш каквото и да е.Успех :P :)

SINDEL
01-20-2008, 09:25
Стига бе, не си заслужава да се самоубиваш за каквото и да било.
Остави моми4ето на мира. Или сама ще те потърси, или не. Може да има нужда да бъде сама

to6eto125
01-20-2008, 10:45
Аз не разбрах защо точно сте скъсали? :neutral:
za6toto bqh na edin kupon i se napih(a poprincip nepia)i se celuvah s edno momi4e ni6to pove4e i ''nai- dobreta i priqtelka'' e razbrala i i e kazala 4e i dr ne6ta sme pravili i tq i vqrva no ne razbiram za6to luje kato ni6to ne e stanalo pove4e

MoHuTo
01-20-2008, 10:56
Еми, не знам какво си направил, но според мен, ако толкова я обичаш, трябвало е да ти прости.И пак казвам, че зависи много от постъпката.Но явно тя не те обича толкова много и е решила, че може да е с друго момче.Няма смисъл да се заканваш, че ще самоубиваш - няма смисъл, просто трябва да се съвземеш някак.Не вярвай на празни обещания, че има шанс да се съберете.Просто й е жал, че ти й казваш "обичам те", а тя нищо...
Няма шанс, щом тя е с друг, тя не иска да го има, разбираш ли?

to6eto125
01-20-2008, 10:59
Не си залужава да се живе за друго, освен за шкембе чорбата.

Ако ще се мяташ от мост сега му е времето.
e da samo 4e az ne qm 6kembe 4orba :-D

TheNewReligion
01-20-2008, 11:03
abe to i az predi 10 min tva obmislqh da se samoubivat ta ako si navit aide za1 bez ebavka seriozno ! ama predi tva 6to da ne go obie6 toq ?

princesa_viki
01-20-2008, 11:20
Абе момчета...Я ми кажете кой ще ви иска такива,които даже и едно момиче не могат да преодолеят.Има хора,които губят работата си,домовете си,дори децата си...и не се предават!Я се замислете малко преди да говорите врели-некипели.Това че си скъсал с гаджето не е края на света.Ще те потърси.Сама ти е казала че има шанс да се съберете.А ти през това време,вместо да се самообвиняваш,вземи и помисли какви грешки си допускал и се поучи от тях!!

to6eto125
01-20-2008, 11:40
Абе момчета...Я ми кажете кой ще ви иска такива,които даже и едно момиче не могат да преодолеят.Има хора,които губят работата си,домовете си,дори децата си...и не се предават!Я се замислете малко преди да говорите врели-некипели.Това че си скъсал с гаджето не е края на света.Ще те потърси.Сама ти е казала че има шанс да се съберете.А ти през това време,вместо да се самообвиняваш,вземи и помисли какви грешки си допускал и се поучи от тях!!
da mislq 4e taka trqbva da napravq vupreki 4e az mn q obi4am no 6te se opitam da ne q tursq vupreki 4e ponqkoga tq mi zvuni i izka da izlezem da se vidim

princesa_viki
01-20-2008, 11:43
Абе момчета...Я ми кажете кой ще ви иска такива,които даже и едно момиче не могат да преодолеят.Има хора,които губят работата си,домовете си,дори децата си...и не се предават!Я се замислете малко преди да говорите врели-некипели.Това че си скъсал с гаджето не е края на света.Ще те потърси.Сама ти е казала че има шанс да се съберете.А ти през това време,вместо да се самообвиняваш,вземи и помисли какви грешки си допускал и се поучи от тях!!
da mislq 4e taka trqbva da napravq vupreki 4e az mn q obi4am no 6te se opitam da ne q tursq vupreki 4e ponqkoga tq mi zvuni i izka da izlezem da se vidim
Щом те търси-бъди сигурен -има чувства.Ти нали каза че е с друг.Може да не знае как да го зареже и за това да не сте се събрали още :) Варианти-1000.Ама само тя знае какво ще реши :)

to6eto125
01-20-2008, 12:02
Абе момчета...Я ми кажете кой ще ви иска такива,които даже и едно момиче не могат да преодолеят.Има хора,които губят работата си,домовете си,дори децата си...и не се предават!Я се замислете малко преди да говорите врели-некипели.Това че си скъсал с гаджето не е края на света.Ще те потърси.Сама ти е казала че има шанс да се съберете.А ти през това време,вместо да се самообвиняваш,вземи и помисли какви грешки си допускал и се поучи от тях!!
da mislq 4e taka trqbva da napravq vupreki 4e az mn q obi4am no 6te se opitam da ne q tursq vupreki 4e ponqkoga tq mi zvuni i izka da izlezem da se vidim
Щом те търси-бъди сигурен -има чувства.Ти нали каза че е с друг.Може да не знае как да го зареже и за това да не сте се събрали още :) Варианти-1000.Ама само тя знае какво ще реши :)
Tq mi e kazvala 4e toi q e zapla6val 4e 6te q ubie ako go zareje.
ve4e edin put se bih s nego za6toto i be6e razcepil ustnata i vtori put nqma da mi e problem da go napravq ina4e da spored men nz kak da go rareje i za6toto nz kakvo 6te stane posle

princesa_viki
01-20-2008, 15:30
абе...тоя луд ли е?Ебаси хората дет има....заслужава си боя тоя...

TheNewReligion
01-20-2008, 15:42
abe vij sega naistina tq se nujdae ot vreme da obmisli ! ni6to koeto ti i tozi drugiq pravite sprqmo tova momi4e ne e 4estno ! toi 6te q ubiva ti nego 6te ubiva6 e ne hubavo da se govori taka ! po-dobre pogovori s onq i dano se razberete :P uspeh4eta a tva za samoubivaneto deto i az go drunkah be6e tupo i ludo !

kiss_poni4ka
01-20-2008, 16:26
Така като гледам гаджето и е голям кретен.Но не си струва да се самообиваш.Има и други момичета.Не се отчайвай.Пак ще се влюбиш.Айде успехчета! :wink:

SaLzI4Ka
01-20-2008, 16:30
Да се самоубиеш???? Доста тъпо ... Да го убиеш???? И тва е тъпо... Вси4ко зависи от нея.Според мен ако е искала да се саберете до сега да сте се събрали и да няма проблеми мисля 4е тя просто не иска... (съжалявам с др не мога да помогна) :(

hacshepsut
01-20-2008, 16:32
Е извинявай приятел ама сега,това не означава че трябва да вземеш едно въже и да ходиш някъде да се обесиш!Тя това иска да си върти опашката и да те манипулира и най-вече това и доставя удоволствие! \:D/

hacshepsut
01-20-2008, 16:35
Е извинявай приятел ама сега,това не означава че трябва да вземеш едно въже и да ходиш някъде да се обесиш!Тя това иска да си върти опашката,ти да тичаш след нея и да те манипулира и най-вече това и доставя удоволствие!А с онзи дето ходи се е захванала само за да ти лази по нервите и да ти скъсява живота! \:D/

Princess_Daisy
01-20-2008, 19:37
da i az taka milsq-v1ob6te ne si misli da se samoubiva6.Ne si zaslujava.A p1k da go ubie6-nedei,4e 6te te s1dqt kato za 4ovek:):):)

olympia
01-20-2008, 20:41
На истина те разбирам човек защото и аз в момента обичам по същият начин и нещо чувствата не са взаимни.Според мене е тръгнала с този за да ти покаже как се е почуствала тя като е разбрала там за другото момичр или просто за да те дразни.А пък за този другия кретен аз ако съм под ... Под Ножа.Аз не давам до моита да се доближат а пък той човек и разбил устата незнам как го виждаш ти но според мен този е кандитат за пирогов. Успех дано да се оправите и вече не се напивай без нея :P

freedom
01-20-2008, 21:33
Дори не съм чела това,което си написал/а ... Не знам дали си момче или момиче..предполагам второто,защото винаги момичетата си задаваме този въпрос...Колкото и пъти дори аз да съм си го задавала,винаги съм знаела отговора - ДА,ЗАСЛУЖАВА СИ МАМКА МУ! Един живот ни е даден като подарък...най-големия и скъп подарък,който някога сме получавали...заслужава ли си да го пропилееш заради някакъв мухльо или няк'ва курва?!? - Това е въпроса!!!

to6eto125
01-21-2008, 06:22
Mn vi blagodarq na vs za podkrepata i ste pravi nqma smisul da se samoobivam zaradi nqkoi hora :)
A za nego nz kakto se razviqt ne6tata ni6to nemoga da obe6tavam
А ako ima razvitiq mejdu nas 6te vi uvedoma :wink: