PDA

View Full Version : Военни комисии за набор 1990



gtk
01-20-2008, 05:45
Ще има ли военни комисии за набор 1990

comics
01-20-2008, 07:08
Абе човек! Наборни комисии няма вече ! Няма редовни войници! Можеш да отидеш войник, само ако ти искаш и за това ще ти плащат

DjBaloon
01-20-2008, 07:21
Няма да има,89 бяха последните викани :wink:

Поне така знам,но са ви викали на 1-вата комисия миналата година,така че може решат да ви изкарат докрай,но по-скоро не,защото това са разходи на вяръра :wink:

gtk
01-20-2008, 09:39
По-конкретно имах предвид дали ще ни викат на прегледи,ако някои вече са викани-нека да пишат

shadow4e
01-20-2008, 13:15
Редно е да ви викат, но и приятелят ми също не е получил повиквателно писмо. Трябва да се минава през такива комисии, за д се знае с колко здрави момчета разполага България при недай си Боже някоя война, а както тове се очертава съвсем скоро ще има такава в Косово и да се надяваме, че този път ние ще останем настрана от това, въпреки че не ми се вярва все пак са ни почти съседи...

pepo_pmr
01-21-2008, 06:17
Миналата година (някъде към Април, ако не се лъжа) ме викаха на първа комисия...
Аз съм набор 90та...

hacshepsut
01-23-2008, 22:44
Спокойно,няма да има!!!

DjBaloon
01-24-2008, 09:16
Редно е да ви викат, но и приятелят ми също не е получил повиквателно писмо. Трябва да се минава през такива комисии, за д се знае с колко здрави момчета разполага България при недай си Боже някоя война, а както тове се очертава съвсем скоро ще има такава в Косово и да се надяваме, че този път ние ще останем настрана от това, въпреки че не ми се вярва все пак са ни почти съседи...

Ти вече във война ни вкара :-D

RoyTheReaper
01-27-2008, 19:12
Редно е да ви викат, но и приятелят ми също не е получил повиквателно писмо. Трябва да се минава през такива комисии, за д се знае с колко здрави момчета разполага България при недай си Боже някоя война, а както тове се очертава съвсем скоро ще има такава в Косово и да се надяваме, че този път ние ще останем настрана от това, въпреки че не ми се вярва все пак са ни почти съседи...

Много апокалиптично мислиш. :-D

Aligator
01-27-2008, 21:22
Аз съм набор 89 . Минах си всички комисии. Казаха че няма да ходя в казрма, но моя набор всички сме писани за резерви. Това означава че ако недаи си боже стане нещо (война или нещо от рода) ние сме хората

"Flyer"
01-31-2008, 21:13
Аз съм набор 89 . Минах си всички комисии. Казаха че няма да ходя в казрма, но моя набор всички сме писани за резерви. Това означава че ако недаи си боже стане нещо (война или нещо от рода) ние сме хората
Абе спокойно, 5 войни... война няма начин да има, ако има няма да има "сражения", с една дума не се страхувай, няма да се гърмиш 1-2 седмици и да живееш в мокри кални окопи заедно с плъховете.

rubi
02-04-2008, 00:18
вие луди ли сте бе !? вече няма казарма и никой не може да ви накара да сте войници!!!само който има здрави гащи отива войник със заплащане...мина модата на казармата...последните войници в задължителната казарма бяха набор 88!!