PDA

View Full Version : Не мога да вярвам....



Sexitooo{}
01-20-2008, 07:00
Zdr :) imam sledniq problem.. s gadjeto mi hodim ot 23 dekemvri minalata godina.. pochti mesec.. no az nqkak si se oshte nemoga da se naucha da mu vqrvam. Vse si mislq razni neshta.. Neznam zashto go pravq .. ponqkoga si mislq 4e samo si tarsq pri4ina da se nerviram i karam s nego.Tova e shtoto bqha mn naranena vednaj i ot togava sum kato poparena.. Cql den da mi dokazvash neshto az pak nqma da povqrvam v nishto. A i za problema koito imam trqbva 4oveka da e postoqnno s men za da se osaznaq 4e ne vsi4ki sa takiva kato onova mom4e deto me narani.. no gadjeto mi uchi v drug grad i nqma kak da e postoqnno s men.. samo prez sabota i nedelq.. kakto i vakanciite..a tva napravo me ubiva.. a predstavete si 4e hodim ot skoro.. a az tolkova se draznq ot tva.. puk po natatak kvo li shte e..Ne 4e mi lipsva vnimanie.. naprotiv toi mi se obajda vseki den.. kato stane.. sled uchilishte.. i predi da si legne..no vse pak az mn se draznq..Neznam kak da razbera dali naistina darji na men.. Iskam da napravq neshto no neznam kakvo .. za da se obedq v 4uvstvata mu.. molq vi daite mi nqkva ideq..

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

comics
01-20-2008, 07:46
Еми и аз съм същия :)

koalka
01-20-2008, 07:54
Сама си създаваш проблеми, а ако и на него му ги правиш вече става наистина лошо за връзката ви...
По-добре си избий такива глупости от главата.Не можеш оттук нататък да нямаш доверие на никой, ти ще се съсипеш, като постоянно се нервираш за нищо.

MartyParty
01-20-2008, 07:56
Е щом е с теб значи държи на теб,независимо че ходите от сравнитерно скоро.В една връска трябва да има доверие.Даже според мен то е най-важно.Сега,като се замисля, и аз в началото не вярвах много на мойто гадже обаче с времето това се оправя.Забравяш колко си бил наранен и започваш да мислиш за настоящето.

L_i_z_I
01-20-2008, 08:17
Това вече е доста сериозен проблем...Май трябва да се пребориш със самата себе си и от там всичко ще е ок =;

Presley
01-20-2008, 08:23
Проблемът,който имаш,иэцяло сама си си го съэдала.
В една връэка,най-важно е доверието.Това е доста клиширана фраэа,но е и доста вярна.Така,че си направи сметка.Ако няма доверие помежду ви (или липсва от едната страна),връэката ви рано ИЛИ КЪСНО ,ще рухне.Обажда ти се сутрин,вечер,преди даскало-еми явно и на него му е мъчно эа теб и се интересува от теб.Предвид положението,в което се намирате,според мен това е едно много добро отношение от негова страна.Нищо повече не мога да кажа,эащото не съм эапоэната ,пък и никой не може да е сигурен какво прави той там.Но пък не си эаслужава да се тормоэиш эа нещо,което така или иначе не можеш да провериш или да промениш.Момчето е с теб и това е положението :D Недей се тормоэи эа глупости.

sentient_
01-20-2008, 08:25
Връзката ви е на почти месец, не бързай със чувствата... карай я по спокойно, ще се увериш в него със времето

BeboP
01-20-2008, 09:19
Не бива да позволяваш миналото да се намесва по какъвто и да е начин в сегашната ти връзка (колкото и наранена да си, колкото и дълбоки и болезнени да са спомените ти). Напротив, опитай се да изградиш нещо ново. Защото нещата оттук нататък ще се случват в бъдещето, не в миналото, нали?! От това, което разказваш, оставам с впечатлението, че човекът отсреща наистина държи на теб, т.е. нещата са в твои ръце - ти решаваш дали да оползотвориш тази възможност или да запратиш всичко по дяволите само заради едните спомени. Да, вероятно става въпрос за нещо сериозно, знам, че тези неща не се забравят толкова лесно и оставят своя отпечатък в съзнанието, само че по този начин, мислейки непрекъснато за миналото, ти обременяваш излишно връзката ви. Помисли си дали си заслужава да съсипеш всичко. Още повече, че сте едва в самото начало... Дай шанс НА СЕБЕ СИ! =D> успех! :)

ivan4oooo
01-20-2008, 09:59
ne se pritesnqvai za nego toi si ima nqkoq druga v gradut koito u4i.

MoHuTo
01-20-2008, 11:07
Това, че един те е наранил, не значи, че всички са като него. Опитай се да се пребориш със съмненията относно приятеля ти, защото в един момент може да стане по-лошо. :?