PDA

View Full Version : епилатор



Beb4e__to
01-20-2008, 08:22
на4и иам едно въпрос4е...та преди 2 месеца си купих епилатор brown silk epil..преди тфа никога не бях ползвала епилатор и си взех един от най хубавите...оба4е доколкото съм 4увала като се епилира 4овек и след това поне минимум 2 седмици няма да има косъм4ета...ем аз ли не права как трия не6тата ама аз след като се епилирам и първо 4е никога кожата не ми е гладка..усе6тат се малките костъм4ета ..и второ няколко дни след тфа пак са ми пораснали...направо се ядосвам 80лв дадох се пак и то ..по добре да си бех останала със самообръсна4ката :? моля ви кажете ми дали аз не правя кфото трия или ефекта наистина си е такъв :(

IrReplacaBle
01-20-2008, 08:41
В началото е нормално да е така...все пак дълго време си била със самобръсначка и малко или много космите стават по-груби и повече.След многократна употреба на епилатор(без никаква самобръсначка) те ще отънеят и намалеят :) не се отказвай :-D

sexi_kukli4ka
01-20-2008, 10:22
моят също е браун,но все по-рядко го използвам,защото кожата ми не става идеално гладка и тва ме дразни много,а и ми отнема повече време а със самобрасначката става за минути...

varnen4e
01-20-2008, 13:27
Искам и аз да задам един въпрос относно епилатора.. за колко време се свиква с болката? Защото аз имам епилатор от доста време, но честно казано нещо не се наемам да го ползвам и си карам със самобръсначката... иии наистина свиква ли се, защото мисля малко по малко да започна да го ползвам...

JuS7^YourS
01-20-2008, 15:03
по въпроса на Beb4e__to, за съжаление онази копринена гладкост на кожата, за която ти надуват ушите в рекламите, не трае 2 седмици, а само няколко дни и понякога не е и копринена...Вярно, на момичетата от рекламите краката им изглеждат супер, обаче се съмнявам, че са ползвали точно епилатор :? , а и това, че си ползвала самобръсначка, много разваля ефекта на гладката кожа. Преди ползвах самобръсначка за областта на подмишниците, след това минах на епилатор и отне поне 3 месеца, за да могат космите да растат по-малки и тънки.

marilyn
01-20-2008, 16:19
И аз на скоро си купих епилатор браун и дадох 90 лв за него. Трудно се свиква с болката да ама как ина4е?! А относно гладкостта ... на мен ми издържат около 2 седмици. А ина4е няма проблем, не ми остават никакви косъм4ета( като се има предвид 4е мойте са мн силни и здрави за съжаление) :)

kalpazanka
01-21-2008, 18:37
Свиква се с болката, не се тревожете. Иначе и аз заради бръснача не мога да се похваля с идеална кожа.

TasteOfSin
01-22-2008, 18:51
И аз използвам епилатор и то не евтин,но и мойта кожа не става идеално гладка.За това след епилирането понякога минавам със самобръсначката.След това си намазвам крачетата с лосион за тяло иии остават напълно гладки около седмица,седмица и нещо. :)

miglencheto_
01-26-2008, 19:36
ne se vry6tai kym samobryzna4kata,mislq 4e krakata ti ne stavat gladki za6toto propuska6 nai kysite kosym4eta.sled kato se epilira6 zadaljitelno se maji s nqkakyv losion ili krem za tqlo.hubavoto ne epilatora e 4e kosmite stavat po tynki i po redki samo deto mn bavno stava,prodyljavai i 6te postigne6 mn dobyr rezultat dori da ne e vednaga :) :) :)

vaniLL
01-27-2008, 09:58
ako ochakvash da stane sled 2roto epilirane mn se lyjesh - karakata si gi opravqm oshte ot nachaloto s epilator - demek kym 4-5 godini ... mn sym dovolna

razbira se , ako ne go opravqsh redovno (kolkot po-dylgi sa ) tolkova poveche shte te boli

kakvo moga da ti preporycham az , obezkosmqvai si krakata sled banq - zashtoto porite ti shte sa po-otvoreni i nqma da boli tolkova pri ostkubvane , sled tova obilno si namaji krakata s hubav , ovlajnqvash losion (imam vsqkakvi marki kremov , losini i t,n.)

i za da ima efekti , ne biva da gi brysnesh , gledai da namalish brysneneto do minimum :-)