PDA

View Full Version : какво ми става с челюстта?



Lorraine
01-20-2008, 09:19
Тази сутрин като се събудих нищо ми нямаше,пия си кафето и изведнъж ми изтръпват горната и долната челюст в лявата половина и като се опитам да си отворя устата -не мога,боли,скърца и сякаш се размества.Послее спря и се успокоих,след малко пак така и продължи около 30 мин-скърца и скърца и изтръпва и нз какво има. :shock: Гадно е много,само за това мисля и сега пак имам чувството ,че така ще стане усещам си лявата половина по-странна от дясната сякаш ми е в напрежение...на някой случвало ли му се е? моля ви, помогнете ми в шок съм направо :shock: :-#

SINDEL
01-20-2008, 09:32
:?
Подобно нещо ставаше на сестра ми по едно време. Оба4е от какво беше.. не мога да ти кажа.
Полу4и се така няколко пъти и после й мина..

TheOtherME
01-20-2008, 09:36
Мхм.. и на мен ми ставаше доскоро така и ми мина от само себе си.Гадно е ,но не трябва да се панкьосваш, и на мои фр е ставало така.Явно всеки миава през подобен период в живота си. :-D

Lorraine
01-20-2008, 11:27
да,но все пак е гадно..а и може би ,защото мисля много за това и не ми мина -доказано е :(
благодаря ви и дано се оправи и повече да не става ,че не мога да го изтърпя още 1 път :-)

slavito007
01-20-2008, 21:19
И мене ме е хващало така. Само че долната челюст и в областта на мускула. Ама минава бързо. Гадното е, че те прорязва неочаквано :(