PDA

View Full Version : Как да постъпя??



LuJliOtO
01-20-2008, 10:54
С приятелката ми сме заедно вече 4-5 месеца и ни е супер готино заедно .. забавляваме се аз съм влюбен до уши в нея тя ме обича .. само че започнахме много да се караме тя е много ревнива .. а пък и аз и давам доста поводи за това .. и съм и изневерявал няколко пъти тя незнае но усещам че скоро ще ме зареже а неискам много я обичам .. но съм такъв за мен изневярата не е в действията а в чувставата .. но тя това не го разбира и все се караме заради това .. искам да оправя отношенията ни защото тя значи много за мен.. от петък май сме скъсали защото аз я търся тя ми затвара тела ходя до тях майка и казва че я няма просто всичко май свърши вика ми че не съм си заслужавал всички тея сълзи от нейна страна и т.н .. Искам да оправя нещата така че моля ви помогнете видях че давате добри съвети .. :D

MiMcHeToOo
01-20-2008, 10:59
Пич, ако не се промениш ше има само да си мечтаеш да си я върнеш..

LuJliOtO
01-20-2008, 11:07
:cry: ama az mn q obi4am .. i tq go znae tova .. dobre tfa e malko raznoobrazie ni6to pove4e ama tq ne go razbira :cry: :cry: :cry:

ghostwisper
01-20-2008, 11:23
а ти можеш ли да си представиш колко тъпо ще й стане ако разбере,че си й изневерявал..ти може да не го смяташ за голяма работа,но спри за малко да мислиш за себе си и помисли за нея;) как би се почувствал ти ако тя ти изневери?Предполагам няма да ти е много яко..а относно това как да си я върнеш..според мен тя доста се е осъзнала за теб и не иска да е с теб повече,така че я остави..Не искам да те обвинявам,но аз ако изневеря на моя приятел или той на мен,бих предпочела да се гръмна(и в двата случая)..а щом и изневеряваш значи не я обичаш достатъчно.. :?

honda^
01-20-2008, 11:31
По-добре да не разбира, 4е си й изневерявал. 6том от сега си имате проблеми, представи си какво 6те стане. А ти за6то й дава6 поводи да ревнува?!? Има ли вариант да е разбрала за изневерите ти?

LuJliOtO
01-20-2008, 11:40
ami da ima variant da e razbrala .. noo tq 6te6e da mi kaje ako e razbrala .. nqma6e da me turpi 6te6e da mi kaje ko e stanalo .. ami hmm prosto neznam za6to i izneverqvam to e prosto nekfi gluposti po diskotekite aa i tfa ne e iznevqra nekfi celufki ala bala tfa ne e iznevqra za men .. a i tehnite kato ne q puskat na diskoteki .. az ko da prava az si izlizam hodq nasam natam .. neiskam da q zagubq za6toto tova momi4e e unikalno tolkova e hubava ii mila ii znam 4e durji na men i me obi4a i znam 4e ne zaslujava tova durjanie ot moq strana no ..

kifla
01-20-2008, 11:43
С приятелката ми сме заедно вече 4-5 месеца и ни е супер готино заедно .. забавляваме се аз съм влюбен до уши в нея тя ме обича .. само че започнахме много да се караме тя е много ревнива .. а пък и аз и давам доста поводи за това .. и съм и изневерявал няколко пъти тя незнае но усещам че скоро ще ме зареже а неискам много я обичам .. но съм такъв за мен изневярата не е в действията а в чувставата .. но тя това не го разбира и все се караме заради това .. искам да оправя отношенията ни защото тя значи много за мен.. от петък май сме скъсали защото аз я търся тя ми затвара тела ходя до тях майка и казва че я няма просто всичко май свърши вика ми че не съм си заслужавал всички тея сълзи от нейна страна и т.н .. Искам да оправя нещата така че моля ви помогнете видях че давате добри съвети .. :D
Всяко нормално момиче би постъпило така и според мен нямаш повече никакви шансове с тази мацка .Явно тя е много по-умна от теб и е разбрала какъв си и че не си заслужаваш.И това че си и изневерил няколко пъти..я малко загрей ,че тя знае все пак колкото и добър лъжец да си момичетата имаме шесто чувство и рано или късно разбираме кофти нещата и се досещаме [-(
Аз лично изобщо не мисля да ти давам съвети понеже ти изобщо не държиш на момичето след като си се усмелил да я нараниш!!!Ей на такива момчета само мога да кажа да се помъчат да се променят и да престанат да мислят с долната си глава :evil:

ghostwisper
01-20-2008, 11:45
ем виж ся и за мен целувката не е изневяра,но никога не бих целунала др-о момче щом приятеля ми го има за изневяра.. :-s нз ко да ти кажа пич..ако я искаш опитай да се промениш..няма друг начин.. :neutral:

honda^
01-20-2008, 11:47
ami da ima variant da e razbrala .. noo tq 6te6e da mi kaje ako e razbrala .. nqma6e da me turpi 6te6e da mi kaje ko e stanalo .. ami hmm prosto neznam za6to i izneverqvam to e prosto nekfi gluposti po diskotekite aa i tfa ne e iznevqra nekfi celufki ala bala tfa ne e iznevqra za men .. a i tehnite kato ne q puskat na diskoteki .. az ko da prava az si izlizam hodq nasam natam .. neiskam da q zagubq za6toto tova momi4e e unikalno tolkova e hubava ii mila ii znam 4e durji na men i me obi4a i znam 4e ne zaslujava tova durjanie ot moq strana no ..
Е ти какво държи6 като си на дискотека да се целува6 ли??? За това ли отива6 там...

LuJliOtO
01-20-2008, 11:49
honda nee da prava sex s dr momi4eta haxhahx po golemi ot men hahaha v poe4eto slu4ai e za tfa da se zabivam s razni momi4eta ..
Kifla da samo 4e men me e strah da ne q zagubq za6toto tq e mn hubava ii vse ima mom4eta okolo neq i az se praveh 4e ne mi pravi vpe4atlenie no ne e taka .. a i nie ne6to ve4e po4ti ne se vijdame za nqkolko 4asa na den .. za6toto az na trenirovki sledobqd posle moite trens svur6at tq otiva na balet .. iii po4ti ne se vijdame .. sega pak e na balet non stop e tam .. mii i az iam nujda ot vnimanie

kifla
01-20-2008, 11:52
honda nee da prava sex s dr momi4eta haxhahx po golemi ot men hahaha v poe4eto slu4ai e za tfa da se zabivam s razni momi4eta ..
Kifla da samo 4e men me e strah da ne q zagubq za6toto tq e mn hubava ii vse ima mom4eta okolo neq i az se praveh 4e ne mi pravi vpe4atlenie no ne e taka .. a i nie ne6to ve4e po4ti ne se vijdame za nqkolko 4asa na den .. za6toto az na trenirovki sledobqd posle moite trens svur6at tq otiva na balet .. iii po4ti ne se vijdame .. sega pak e na balet non stop e tam .. mii i az iam nujda ot vnimanie
Ми лъжльо мацката според мен е открила вече щастието с някой друг защото е видяла ,че ти не правиш нищо друго освен да и даваш поводи за ревност и просто и е писнало от теб.

LuJliOtO
01-20-2008, 12:15
nee nqma drug tq me obi4a ii go znae prosto kogato razbere 4e i lipsvam shte se vurne pri men ... Obicham q mnogo ii neiskam da sum bez neq predi vreme izgubih edno momi4e koeto obi4ah mnogo neiskam da gubq i iveto taka 4e mislq 4e moje da mi prosti prosto trqbva da i se izvinq po nqkakuv na4in no nz kak

anSsito
01-20-2008, 12:27
Офф осъзнай се бе - с думи нищо не се постига! Трабва да й докажеш "любовта си". А до ся да ти кажа чесно,си доказал единствено,че ти не държиш на нея. А какво като не я пускат на дискотеки? А ти като искаш да се забиваш с разни момичета не се занимавай с връзки,защото никое момиче не би търпяло гаджето й постоянно да се зарибява и да се целува с некфи.. Представи си,че ти си на нейното място - дали щеше да скачаш от радост? А след като тя така категорично те отбягва значи е решила да не е с теб,а и чрез тези твои досаждания - горката,само я натоварваш излишно.
Странно ми е от къде си толкова сигурен,че ще се върне при теб? хм.. :-s

LuJliOtO
01-20-2008, 12:43
mii neznam kak da dokaja liubovta si .. zna4i vinagi sum se durjal dobre s neq .. ii vruzkata ni e bila super gotina vseki den i noseh cvete tfa onova vinagi sme se zabavlqvali MI znam 4e ne e priqtno samo 4e .. tfa sa prosto nefki zaribqvki .. neiskam tq da pravi su6toto ii znam 4e tq nqma da go pravi prosto .. znam 4e me obi4a i az q obi4am za6toto vinagi sum se durjal super s neq .. kato mahnem kru6kaniqta mi .. Mi znam 4e 6te se vurne za6toto me obi4a :grin:

honda^
01-20-2008, 12:47
nee nqma drug tq me obi4a ii go znae prosto kogato razbere 4e i lipsvam shte se vurne pri men ... Obicham q mnogo ii neiskam da sum bez neq predi vreme izgubih edno momi4e koeto obi4ah mnogo neiskam da gubq i iveto taka 4e mislq 4e moje da mi prosti prosto trqbva da i se izvinq po nqkakuv na4in no nz kak
След като не иска6 да я губи6 се постарай малко пове4е. Така като ходи6 при други моми4ета, само й показва6, 4е не ти пука... След като търси6 не6то от друга, тя вероятно си мисли, 4е не ти дава това, от което се нуждае6. А мен ако пита6 е разбрала за изневерите (не за целувките).

sexa_na_kompleksa
01-20-2008, 12:58
не четох коментарите, ама ... ти добре ли си уе ???!???!!? Много я обичаш, а й изневеряваш!?! хаха ебаси смешника...

LuJliOtO
01-20-2008, 13:02
ami qvnoo e po dobre da q ostavq .. samo q naranqvam po tozi na4in .. po dobre men da me boli kogato sum bez neq otkolkoto neq kogato e s men.. :cry: :cry: :cry: :cry:

adizitk1
01-20-2008, 13:11
сори ама щом си й изневерявал ти не я заслужаваш остави я ако я обичаш

kifla
01-20-2008, 13:14
Ти изобщо знаеш ли какво искаш???
В едното мненеие пишеш ,че искаш да и се извиниш ама незнаел как ...еми малко си включи сивите клетки и помисли не е трудно :smt064 !
В друго мнение пишеш ,че по-добре да си я оставил алооо пич тя те е оставила вече и едва ли съжалява и ще се върне при теб . А ако пък и е разбрала за изневерите ти дори няма и да те погледне повече :evil:
Много си ми смешен чесно .Изобщо не заслужаваш някой да те обича ,защото ти изобщо май и незнаеш истиснкото значение на думата Обич :smt075

LuJliOtO
01-20-2008, 13:23
emii da znam kakvo iskam .. Iskam momi4eto koeto obi4am da bude shtastlivo ii az ne sum 4oveka koito 6te q napravi shtastliv predi malko govorih s neq po skype ii go kazah tova i tq kaza ok i izleze tui 4e e po dobre taka qvno tq neiska da e s men a az trqbva da se promenq nqkoi den.. ii da moje bi ne zaslujavam da buda obi4an ..

kifla
01-20-2008, 13:26
emii da znam kakvo iskam .. Iskam momi4eto koeto obi4am da bude shtastlivo ii az ne sum 4oveka koito 6te q napravi shtastliv predi malko govorih s neq po skype ii go kazah tova i tq kaza ok i izleze tui 4e e po dobre taka qvno tq neiska da e s men a az trqbva da se promenq nqkoi den.. ii da moje bi ne zaslujavam da buda obi4an ..
Опредлено трябва да си промениш вижданията и разбиранията поне за това какво е изневяра ;-)

LuJliOtO
01-20-2008, 13:29
amii prosto problema e 4e neiskam da ostavam sam .. :cry:

kifla
01-20-2008, 13:30
amii prosto problema e 4e neiskam da ostavam sam .. :cry:
ИИИ то пък е голяма работа ако останеш един два месеца сам #-o

LuJliOtO
01-20-2008, 13:33
neiskam .. moje bi izpitvam nqkakva nujda da znam 4e nqkoi me obi4a .. no neznam za6to trqbva da naranqvam horata koito me obi4at i koito az obi4am.. sega s neq qvno skusahme okon4atelno.. ii :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Naistina mnogo q obi4am.. ii ytre neznam kato q vida v daskaloto .. :cry: :cry: :cry:

kifla
01-20-2008, 13:36
neiskam .. moje bi izpitvam nqkakva nujda da znam 4e nqkoi me obi4a .. no neznam za6to trqbva da naranqvam horata koito me obi4at i koito az obi4am.. sega s neq qvno skusahme okon4atelno.. ii :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Naistina mnogo q obi4am.. ii ytre neznam kato q vida v daskaloto .. :cry: :cry: :cry:
Като я видиш просто я поздрави и и се усмихни ,а относно това ,че наръняваш тези които обичаш ..ами просто за това се мисли по-рано [-( Да си мислил ,когато си я нарънил .Сега няма смисъл
:-({|= Мария - Изпепелена :-({|=

LuJliOtO
01-20-2008, 13:43
;( daa i ko 6e q vida i nqma da q cunkam .. i da q gushna .. ii si4ki v daskaloto 6e po4nat da kliukarstvat i da pitat 6to sme se razdelili .. Znam prosto 4 meseca po4ti 5 bqhme zaedno ii nikoga ne sum q pritiskal za tova da pravim sex .. za6toto tq e destvena ii az go prieh .. i sega preebah si4ko za6toto tq mi kaza predi nqkolko dni 4e az sum mom4eto na tozi etap s koeto iska da bude .. ii az preebah vsi4ko sujalqvam za tova koeto sum napravil .. predi no naistina q obi4am

SlADka_lIGlA
01-20-2008, 14:50
trqbva da se promeni6 ...

LuJliOtO
01-20-2008, 16:02
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Много я обичам .. искам да съм си пак с нея .. преди малко я видях.. ии :smt007 :smt007 :smt007 Искам да си я върна и никога повече не бих я наранил моля ви помогнете ми кажете как да си я върна .. казах и че никога няма да се повтори това и никога вече не бих я наранил.. Тя каза трябва да се постараеш много повече .. тъй че ПлсС ХелП

TheNewReligion
01-20-2008, 17:01
dobre.. spored teb iznevqrata e v 4uvstvata ane v deistviqta , no smqta obratnoto ta ako q obi4a6 dokato si s neq mai 6te trqbva da se suobrazi6 s neq ! taka 6te e nai-dobre ! no ako ne go napravi6 navqrno 6te se razdelite ! moje bi 6te smetne6 tova za krainost no nqkoi hora 4esto stigat do krainosti !taka 4e izbora e v tvoi ruc e!

LuJliOtO
01-21-2008, 10:04
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: pove4e nqma da hoda na u4ili6te dneska q vijdam i i nosa edin buket cvetq ii vikam milo mn te obi4am izvinqvai ii tq samo sedi i vika ok vze cvetqta ii gi hvurli f kofata ..kak da si q vurnaaaaaaaaa

IdeAla Na KvArTaLa_f
01-21-2008, 13:19
Yhh mn gadno ama momi4eto si e pravo .. vse pak .. ti izneverqvash tam gluposti praish i ochakvash ot neq da ti prosti ..