PDA

View Full Version : Как да се подготвя...?



princesa_viki
01-20-2008, 11:15
Здравейте!Много ще ми помогнете,ако ми дадете съвети как "да се подготва"за посещение при гинеколог?Е чакам съвети.Мерси предварително :)

Water_lili
01-20-2008, 15:21
не мисля че има кой знае какво да се подготвяш за гинеколог. Смятам че няма нужда да споменаваме чисто бельо и подобни хигенични неща. Единственото което може да направиш е да си помислиш какво искаш да го попиташ за да не забравиш нещо.

princesa_viki
01-20-2008, 15:27
Ами аз бях чела че преди да отидеш не трябва да използваш сапун,защото така се отмива нещо(не помня какво беше)И за това реших да питам и тук :)

Water_lili
01-20-2008, 15:34
ами за интимните части по принцип не е хубаво да се използва сапун защото променя киселиността на средата което предразполага развитието на всичко възможно , поради тази причина има и специални интимни сапуни/гелове. Аз лично винаги си ги използвам преди гинеколог не съм имала проблеми до сега.

princesa_viki
01-20-2008, 15:40
Ами аз ще ходя,защото близо от месец ме боли отдолу.Не постоянно,но понякога.И се притеснявам :(

divacheee
03-29-2008, 23:34
Здравейте!Много ще ми помогнете,ако ми дадете съвети как "да се подготва"за посещение при гинеколог?Е чакам съвети.Мерси предварително :)

Изкъпи се ... пий една студена вода да се успокоиш и върви ... няма нищо страшно :)

hottie
03-30-2008, 09:26
Просто си тегли един душ и това е

princesa_viki
03-30-2008, 09:50
Благодаря за мненията,но вече ходих.Наистина не беше страшно,но това,което ми каза,че имам ....и ме стресира.А сега трябва да ходя на прегледи...така,че .. :)

pitan4icata
03-30-2008, 11:10
ako ne e taina moje6 li da spodeli6 kak vo ti e kazal(diagnozata) i kakvi sa ti bili simptomite za da otide6,za6toto mi stana interesno

hottie
03-30-2008, 11:18
Споко мацка.Важното е, че ще отидеш на лекар и той ще те оправи. Хване ли се навреме, каквото и да е, се лекува.
Има момичета,които не стъпват на гинеколог и после им се разказва играта(моята лекарка ми е казвала). Така че споко :)

princesa_viki
04-03-2008, 20:19
ako ne e taina moje6 li da spodeli6 kak vo ti e kazal(diagnozata) i kakvi sa ti bili simptomite za da otide6,za6toto mi stana interesno
Казаха,че имам киста.
А симтпомите-болеше ме отдолу...и болката стигаше чак до коляното.Та за щастие се махна,ама тепърва се започва.Оттук натам само това ме чака,сигурно :?