PDA

View Full Version : :(



slun4ice_90
01-20-2008, 11:54
Здравейте,пак ще ви занимавам с мен,този път съм на прага да се побъркам.В една моя тема ви писах,че 2 месеца не можах да ходя на училище,защото имам здравословни проблеми и сега пак лекарката ми ме праща на изследвания :cry: Проблемът е,че страшно много ме боли главата,имам световъртеж и тя се съмнява да не би да имам синузит,само плача и не знам дали е само това или има и нещо по-лошо.Съжалявам,че ви натоварвам с моите проблеми,просто исках да споделя с някой. :-# :-s Нашите ми казват,че това са само изследвания,но нещо ме кара да мисля,че не е само това.Май каза,че ще ме праща на ЕКГ.Тази година ми тръгна на опаки във всичко,не издържам повече този "живот". :cry: :-k

HAGVXSXVH
01-20-2008, 12:16
оо милата :-k желая ти успех ,не се притеснявай изли6но макар че знам че е трудно.. успех мила

SINDEL
01-20-2008, 12:23
Виж, мили4ка, съвсем е възможно и да е синузит. Приятелка на майка ми е болна от това нещо и е така от млада - главоболие, постоянна хрема, запушен нос.. Неприятно е, но не се умира.
Но пък това със световъртежите зву4и гадно..
Не се спи4ай, отиди да ти направят изследванията и не го мисли. Едва ли е нещо страшно :)

slun4ice_90
01-20-2008, 12:33
Благодаря ви,мисля,че е синузит,защото и майка ми го има аз от майка ми и баща ми съм взела само болести :? На 16 имах камъни в бъбреците,казвам ви ужасно е това,което ми се случва не го пожелавам и на най-злия си враг. :-# :-k

Kettty
01-20-2008, 14:21
Еми эдравето е най-важно,така че добре е ,че ходиш по лекари,а не си караш на самолечение.
Аэ също от време на време имам проблеми от эдраволсловно естество.Доста често ми прилошава и эапочвам да треперя-това се дължи на эанижена кръвна эахар.Имам тоэи проблем доста често.Нетърпимо е ,но...
На теб ти желая късмет и дано скоро се оправиш!!!

babylove
01-21-2008, 18:12
ei, uspokoi se..znam 4e e lesno da go kajq ama se nadqvam vsi4ko da se opravi bydi optimizka i si povtarqi 4e vsi4ko 6te se opravi i 4e 6te ozdravee6 ot kakvoto i da si bolna. mn uspeh4eta i skoro6no ozdravqvane =P~