PDA

View Full Version : объркана и побъркана



donkihot
01-20-2008, 11:58
Хора проблема е страшен...ама направо ми иде да умра....хванах се с едно мом4е си4ко ок,оба4е у4и в друг град и само по4ивните дни се виждаме,държи се супер яко с мен нали...в4ера празнувахме рд то му и нали снимки тва оноВА...и ся си лепнал една снимка на скайп където е с мен и една друга,скоято у4ат заедно в другият град и са много добри приятели...ама аз ревнувам на макс...разбирате ли тя може да му даде много пове4е от това което аз му предлагам...и се ядосвам тука и не знам кво да правя...приатялите му са и мои приятели и ми казаха 4е няма при4ина да се изнервям...ама аз...охх...ся 6тоо не е сложил снимката с мен а е сложил снимката където сме тримата?? Мом4ета кажете ми вие защо бихте сложили такава снимка а не снимката където сте с приятелката си?

GolDeeN
01-20-2008, 12:02
Хора проблема е страшен...ама направо ми иде да умра....хванах се с едно мом4е си4ко ок,оба4е у4и в друг град и само по4ивните дни се виждаме,държи се супер яко с мен нали...в4ера празнувахме рд то му и нали снимки тва оноВА...и ся си лепнал една снимка на скайп където е с мен и една друга,скоято у4ат заедно в другият град и са много добри приятели...ама аз ревнувам на макс...разбирате ли тя може да му даде много пове4е от това което аз му предлагам...и се ядосвам тука и не знам кво да правя...приатялите му са и мои приятели и ми казаха 4е няма при4ина да се изнервям...ама аз...охх...ся 6тоо не е сложил снимката с мен а е сложил снимката където сме тримата?? Мом4ета кажете ми вие защо бихте сложили такава снимка а не снимката където сте с приятелката си?

Тоя скайп си го наврете...знаете къде вече :-x

donkihot
01-20-2008, 12:04
не ми помагаш...той и когато сме на живо си е супер близък с нея,не 4е имам против де...ама тя е малко...лека и знаеш ли кво може да направи...затова ми отговорете на вапроса а не на др неща

koman
01-20-2008, 12:04
ае спокойно де :) може дан е се харесва на нея снимка ...

kifla
01-20-2008, 12:05
Я по спокойно :smt011 Вкарваш се в яки филми ,недей да мислиш толкова много за тая снимка може просто тя да му е хареслаа как е излязъл на нея ,а другите не чак толкова.Не ревнувай толкова много :smt011

anSsito
01-20-2008, 12:14
Охх тая ревност.. Стига бе една снимка и проблем от тук до небето. Той ако иска да е с нея надали ще е да такъв с теб и шаляля.. Може както казаха повечето да се е харесал на снимката или просто показва уважение към приятелката си (само приятелка)... Все пак и ти имаш приятели от мъжки пол нали?

SnideOne
01-20-2008, 12:18
Олее тфа момичетата понякога сте много ревниви... сложил си човека 1 смика където сте 3-мата и край вече той иска едва ли не да я чука... споко или не се харесва на другите или просо го кефи самата снимка..

Ciara_
01-20-2008, 12:20
Абе кфо толкова се палиш..може би си я е сложил,защото ви смята за най-близките си хора.Колкото и да те обича има право и на др контакти .. нормално е да ревнуваш,но щтом те човърка толкова говори с него за нея и така ;-)

to6eto125
01-20-2008, 12:25
Охх тая ревност.. Стига бе една снимка и проблем от тук до небето. Той ако иска да е с нея надали ще е да такъв с теб и шаляля.. Може както казаха повечето да се е харесал на снимката или просто показва уважение към приятелката си (само приятелка)... Все пак и ти имаш приятели от мъжки пол нали?
Ot li4en opit ti kazvam 4e ot revnost nqma smisul taka 4e se uspokoi