PDA

View Full Version : Търся програма с която може да се отдели инструментал



136179
01-20-2008, 11:59
може ли някой да ми каже прорамка с която може да се отдели само инструментала от дадена песен .. :-o


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

BluE_s
01-20-2008, 16:39
Няма такава.Ти искаш да махнеш гласа на певеца/певицата от песента.Това все още не е възможно :wink:
и аз мисля така ;)
но иначе можеш да понижиш звука на гласа и да увеличиш музката обаче гласа пак ше се чува, това става с Atomix mp3 и мисля че може и да стане с Virtual Studio DJ ;)

Nightwish_fen
01-20-2008, 21:46
може ли някой да ми каже прорамка с която може да се отдели само инструментала от дадена песен .. :-o


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)
Кажи какво искаш да постигнеш с това махане и може би ше те насоча към нещо друго

136179
01-21-2008, 15:22
ами то изпълнителите ми харесват, целта ми обаче е да става за караоке .. така че да не се смесват 2та гласа ...

Nightwish_fen
01-22-2008, 15:14
Еми не мога ти помогна, но според мен такава програма няма. Ако се разровиш из нета има караокита готови.

Sticky778
01-22-2008, 21:17
Няма такава.Ти искаш да махнеш гласа на певеца/певицата от песента.Това все още не е възможно :wink:
и аз мисля така ;)
но иначе можеш да понижиш звука на гласа и да увеличиш музката обаче гласа пак ше се чува, това става с Atomix mp3 и мисля че може и да стане с Virtual Studio DJ ;)

Значи виж BallFace трябвало е братле да напишеш с каква цел ти трябва това а също така и навътре ли си за да знаем с кво да помагаме ...както казаха по-нагеоре до момента не е открито как да направиш син бек на готова песен, но можеш да я изсвириш, стига да имаш необходимите програми и плъгини

Пък BluE_s на теб ще ти кажа тея аматьорски програми да си ги задържиш за себе си!

BallFace това което бих ти препоръчвал аз за доближаване на ефекта който искаш са две програми(поне в момента само за тях се сещам) Sony Sound Forge (по простичка, по-малка и по-лесна за работа е) а другата е Adobe Audition (доста по сложна но и много по-добра и по развита)