PDA

View Full Version : Как да й предложа?!



Neustoimi
01-20-2008, 12:59
Ами историята ми е ткава , че харесвам едно момиче и тя ме харесва убеден съм в това, достатъчно пати ми го е доказвала иии тръпне в очакване да направя парвата крачка, ала незнам как да й предложа...още сам малак едва 13 годишен съм.Моля ви се споделете, как да й предложа!? " Искаш ли да станем гаджета " ми звучи старомодно. Вие как сте предложили или как са ви предложили !?

machine_shot
01-20-2008, 13:11
Импровизирането му е майката.
Вариант 1:Знаеш ли,че много те харесвам?Искам да тръгнем.

Този вариант е елементарен и действа , но ако искаш нещо по-така ... :)

Вариант 2:Отваряш разговор по тази тема.После й казваш:
Кажи ми какво мислиш за мен :) /само ако си 100% сигурен че тя те харесва/Изчакваш отговора и казваш:

''А знаеш че аз много те харесвам , искам да тръгнем ,но незнам как да ти предложа.Ако кажа искаш ли да станем гаджета , е някак смешно, не сме в детската градина. :)
Тя би трябвало да прояви разбиране и може да ти отвърне че приема всякакви нелепи предложения и т.н.

АКО те отреже,не трябва да почнеш да блъскаш, да удряш , да гнявиш и подобни.Само казваш:
Ами добре,аз ще тръгвам тогава.Чао.

Но ако ти хареса някой от плановете горе , недей го следвай плътно.Импровизирай :wink:
Дано съм ти помогнал.

kifla
01-20-2008, 13:23
Ами историята ми е ткава , че харесвам едно момиче и тя ме харесва убеден съм в това, достатъчно пати ми го е доказвала иии тръпне в очакване да направя парвата крачка, ала незнам как да й предложа...още сам малак едва 13 годишен съм.Моля ви се споделете, как да й предложа!? " Искаш ли да станем гаджета " ми звучи старомодно. Вие как сте предложили или как са ви предложили !?
Просто като се видите я целуни изневиделица \:D/

BeboP
01-20-2008, 13:54
Хах...ами тук нещата не е задължително да започнат с конкретен въпрос. Все пак не става дума за предложение за брак :wink: Просто я каниш на среща! Казваш, че и тя има сипатии към теб, значи нещата би трябвало да потръгнат от само себе си. Скъси дистанцията между вас, т.е. дръж се като нещо повече от нейн приятел, предполагам, че тя ще се усети. Пък в крайна сметка, ако видиш, че нещата не търпят никакво развитие, просто й задай "старомодния" въпрос 8-)

adizitk1
01-20-2008, 13:56
Аз съм момиче и моя случай е същия,ама оня сякаш не разбира,че му давам знак. :( Както и да е.Заведи я на някое по-осамотено място-на пример в междучасието преди последния час я помоли да дойде с теб до някое близко място,ама не й казвай кое! [-X Там коленичи пред нея и й кажи нещо от типа на ''мн те обичам и те моля да ми станеш гадже''.Сформирай го според характера й.Гледай хем да е мн дискретно,хем да не й дойде като гръм от ясно небе,за да не я стреснеш.Ако каже да,кажи мн ти благодаря и я целуни,ако се дръпне я попитай какво има и т.н.Ако каже не,й кажи добре,покажи й,че те е наранила и че си слаб пред нея.До последния момент бъди загадъчен и гледай мястото да й хареса,то също е мн важно.Запомни,най-важното е,да я накараш да се почувства мн специална! :mrgreen: Успехчета! \:D/

sasha_90
01-20-2008, 14:04
Кажи й,че я харесваш и искаш да ходите.Или пък просто я целуни.

Kettty
01-20-2008, 14:16
Еми на 13 сте,така че не се притеснявай толкова :D
Промерно и предлрожи да отидете на кино.Докато сте в салона и филма върви,хвани и ръката,гушни я...ако ти отвърне,може дори да я целунеш.Ако филмът е някакъв романтичен,иэбери подходящ момент-на някоя чувствена сцена :D След това като си тръгвате,пак си я гушни или я дръж эа ръка.И така,не е нужно да каэваш нещо,ще се досети 8-)

Anarion
01-20-2008, 16:34
Правиш така, че да останете двамата на саме, и й казваш, че имаш да й казваш нещо. И като тя те пита какво е то, чисто й просто и съобщаваш, че я харесваш :P

honda^
01-20-2008, 16:39
Аз съм момиче и моя случай е същия,ама оня сякаш не разбира,че му давам знак. :( Както и да е.Заведи я на някое по-осамотено място-на пример в междучасието преди последния час я помоли да дойде с теб до някое близко място,ама не й казвай кое! [-X Там коленичи пред нея и й кажи нещо от типа на ''мн те обичам и те моля да ми станеш гадже''.\:D/
Дрън дрън... Да няма да се жени за нея, 4е да колени4и и да се обяснява в любов.
За мен тези предолжения са малко детски, но ти не си и много голям. Просто и обясни, 4е си я харесва6, виж какво 6те ти каже тя. Ако е положително настроена я целуни, ако оба4е не е... ... ...

Neustoimi
01-20-2008, 18:52
Мерси на всички за коментарите, т'ва за колениченето наистина е малко пресилен :) все пак мерси.Мисля си да не и задам точно въпрос, а просто да я целуна и ще и кажа че много я харсвам..мерси.. пак .. ! ;]]

pet_14
01-20-2008, 21:10
Айдеее...Аз в детсйката градина само харесвах,не предлагах,защото ме беше :oops: (срам) Ти си на 13 ,тя е на 12 еее няма лошо,и ако ми кажеш че я обичаш направо съм долу :D..
НЕ ся зериозно по темата-Виж ся тва го знам от личен опит...Каквото и предложение да направиш,ако чувтсвата са взаймни,просто няма как да не се получи,дори и да й кажеше Искаш ли да ми станеш гадже или нещо от тоя род...Е аз не казах така,аз и пратих едно смс-че-Емии от доста време се чудех как и кога да ти го кажа и ся мисял че е най=одачено,имам повече от приятелски чувства към теб..НЕщо от тоя род,ама подейства защото чувтсвата бяха двустранни...Айде късметче и да ти кажа не планирай нищо,защото почти винаги се проваля

freedom
01-20-2008, 21:39
Хахахаха отиди при нея и я попитай : "Искаш ли да станем гаджета?" хахаха представи си,че си в домчето и го направи! Давай,ти си мъж! Успех!